itomic009 pet 13.2.2015 11:27
QuidZz kaže...

Kakve su brzine u smart i smiley tarifi u Tele2? Trenutno imam od Simpe Prejaku opciju i ide mi 10.02mbps download i cak 4.93mbps upload. 

 "Brzine" interneta ne ovise o tarifi odnosno iste su za bilo koju tarifu te bio ti bon ili pretplata. Ovise o više faktora a ponajprije o pokrivenosti na određenom području. Je li pokriveno s 3G signalom ili nije, kakvo je kapacitivno opterećenje bazne stanice, o reljefu, o nekim vanjsikm faktorima o broju korisnika na tom području i tako dalje. Teorestka brzina za DL je do 21 Mbit/s a sad koliko ćeš imati gdje ovisi o faktorima koje sam spomenuo. 

kuja sri 13.5.2015 19:38

Kvragu vi i te brzine interneta! Ja sam sama sebi cijeli tele2 paket koji sam usput skupo platila morala iskodirati. Prijemnik sam rastavila i prespojila tako da dobijem više gb a ne plaćam ništa jer sam sada nepostojeći korisnik :D

Onda sam softver za tele2 krekirala i napravila instalaciju koja sama generira najbolju vezu izvan tele2 mreže. Pa vi mislite što je žensko.

Qvezbra pon 15.2.2016 07:48

Pozdrav !

Danas ću prebacit broj u Tele2.

Uz prijenos broja i aktivaciju Smart tarife dobije se 50% bonus kuna.

Ta se promocija može kombinirati s promocijom Tortica & Janko, gdje se uz prijenos broja dobije 100% bonus kuna.

Znači dobiješ 50% plus 100% bonus kuna.

Uplatom bona od 50 kn dobiješ 75 bonus kuna.

Eto ako netko hoće...

 

Lp

BudalastoStvorenje pon 15.2.2016 08:43
Qvezbra kaže...

Pozdrav !

Danas ću prebacit broj u Tele2.

Uz prijenos broja i aktivaciju Smart tarife dobije se 50% bonus kuna.

Ta se promocija može kombinirati s promocijom Tortica & Janko, gdje se uz prijenos broja dobije 100% bonus kuna.

Znači dobiješ 50% plus 100% bonus kuna.

Uplatom bona od 50 kn dobiješ 75 bonus kuna.

Eto ako netko hoće...

 

Lp

 Kako možeš kombinirati prijenos broja s promocijom Kraša kad u prvom slučaju prenosiš postojeći broj tj. imaš SIM karticu, a u drugom slučaju mijenjaš kupon koji si dobio uz torticu za novu SIM karticu?

Qvezbra pet 19.2.2016 12:42

Evo nakon jučerašnjeg prijenosa broja i današnje aktivacije Smart tarife ( 2Gb i 1000 min ), čeka se na aktivaciju 24 sata od prijenosa broja, trenutačno imam 75 bonus kuna. Najprije sam dobio 50kn zbog kupovine bona od 50kn ( Tortica 100% bonus kuna) a nakon toga 25kn zbog prijenosa broja i aktivacije Smart tarife. Bonus kune se troše odmah, za uspostavu poziva mi skinulo 0,30kn. Nije loše....

djigibao ned 28.2.2016 09:42

Prije neki dan dobio poruku od tele2 (slika dole).

U poruci pise da je potrebno preuzeti 4G karticu da bi se surfalo 4G brzinama.

Ja imam ovu SIM karticu negdje od 2009 mislim pa me interesira da li to ima smisla ili ne?

Marko :D ned 28.2.2016 10:12
djigibao kaže...

Prije neki dan dobio poruku od tele2 (slika dole).

U poruci pise da je potrebno preuzeti 4G karticu da bi se surfalo 4G brzinama.

Ja imam ovu SIM karticu negdje od 2009 mislim pa me interesira da li to ima smisla ili ne?

http://fb.com/tele2.hr

 

Javi im se u inbox stranice i provjeriti će podržava li tvoj mobitel i kartica 4G. Ukoliko ne podržava, posjeti najbliže Tele2 prodajno mjesto i zatraži zamijenu kartice. Zamjena kartice je besplatna.

BudalastoStvorenje ned 28.2.2016 11:13
NeoOS kaže...
Nije čudno, Tortica promociju mogu iskoristiti svi Tele2 korisnici. Prijenos, postojeći i novi korisnici

Da, to čak i piše u uvjetima ove promocije, ali je meni bilo čudno kad već zahtijevaju da se preuzme tele2 SIM u točki 2 dokumenta s uvjetima promocije.

 

 

x360gamer ned 28.2.2016 12:09
Qvezbra kaže...
Evo nakon jučerašnjeg prijenosa broja i današnje aktivacije Smart tarife ( 2Gb i 1000 min ), čeka se na aktivaciju 24 sata od prijenosa broja, trenutačno imam 75 bonus kuna. Najprije sam dobio 50kn zbog kupovine bona od 50kn ( Tortica 100% bonus kuna) a nakon toga 25kn zbog prijenosa broja i aktivacije Smart tarife. Bonus kune se troše odmah, za uspostavu poziva mi skinulo 0,30kn. Nije loše....

 Meni je takoder malo ovo cudno...

Presao sam na tele2 dok je bila promocija, da ako se prenese broj do 31.1.16. dobivam 100% na tele 2 racunu od iznosa bona... Znaci, jednostavno - kupim 50, dobijem jos 50 na bonus racunu... Mene zanima dal bi mogao i ja skombinirat onda jos nesto s Janko/KRAS promocijom?! To bi znacilo da dobivam 200% kuna, sto bi bilo.. odlicno!

Zar bi se to moglo, a da pritom ostane isti broj i sve?!