Sport

Real Madrid C.F.

Hexfire sri 13.4.2022 19:31
gumifufna kaže...

A onda je svizac zamotao čokoladu...

 

P.S. Nogomet je ipak sportsko natjecanje i mi se ovde možemo malo i podjeb.... , ali spominjanje Ramosove poluge na Salahu kad mu je mogao slomiti ruku je dno dna. To više govori o tebi i kakva si osoba. 

 Mislim da više govori o "sposobnom" Salahu koji je pokušavajući ozlijediti Ramosa skoro sam sebi slomio ruku. 

gumifufna sri 13.4.2022 20:12
Hexfire kaže...

 Mislim da više govori o "sposobnom" Salahu koji je pokušavajući ozlijediti Ramosa skoro sam sebi slomio ruku. 

 Daj nemoj kenj..., na početku utakmice ga je namjerno onesposobio. Dobro se sjećam te situacije, doslovno je K1 potezom :držao ga za ruku i pao na pod sa njim ne puštajući mu ruku nikako.

Da je tada bio VAR, dobio bio "doživotni zatvor" a ne crveni karton. Očiti primjer nesportskog poteza o kome se dugo raspravljalo.

volegradele sri 27.4.2022 08:57

Uff..izvukao se Real..mada Cortuois nije bio na nivou kojeg smo navikli…ubiti cijela zadnja linija..morat ce Ancelotti promjenit nesto ako misli dat koji gol vise od primljenih!!

cvaja997 sri 27.4.2022 22:14

Nije se ni City proslavio, al da su zabili 8 komada, Real bi zabio 7. Ne pamtim takav mentalitet. Ruku na srce, sto se kvalitete nogometa i igraca tice, RM nisu u samom vrhu, ali ekipno su toliko poslozeni da je uzitak za gledat. Nije to sreca, iskustvo i timska igra. 

Hexfire pon 2.5.2022 10:51
LeskiRM kaže...
Rudiger u Realu. Here we go confirmed.


Kakvi poslovi uprave, bez odštete se dovode vrhunski igrači.

 Opa, nisam očekivao. Odlično. Šteta da nisu i Tuchela odmah uzeli :D. 

 

Možda se proba i formacija sa 3 u zadnjoj liniji slijedeće sezone. Ne škodi imati više opcija na raspolaganju, a sad imamo stopere koji mogu odraditi organizaciju napada.

Hexfire pon 2.5.2022 17:11

Ne vjerujem da je to ozbiljno. Šta će nam on sad ako dolazi Mbappe. Osim ako je Perez popušio pa sad traži neki potez iz očaja. Jer ne vidim što drugo bi to moglo biti.