Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

robogo pon 6.5.2024 21:54

Sainz nije kontrolirao bolid kroz zavoj i direktno je utjecao na Piastrijev plasman kroz izazivanje štete na njegovom bolidu.

Još je i dobro prošao sa samo 5 sekundi.

x18x05x pon 6.5.2024 22:20
robogo kaže...
Sainz nije kontrolirao bolid kroz zavoj i direktno je utjecao na Piastrijev plasman kroz izazivanje štete na njegovom bolidu.

Još je i dobro prošao sa samo 5 sekundi.

 Opet, jednom je dopušteno a drugom nije. I Piastri je taj koji je bio iza i trebao je pustit kada je vidio da se ovaj bacio ispred. 

GranDaddo pon 20.5.2024 15:16

RB je još uvijek bolji, ali ako ništa drugo izgleda da si ni Max ni RB ne mogu dopustiti kompromise u setupu. Već druga utrka kad im je FP upitan i onda se spašavaju u Q. 

Kao McLaren fan, lijepo je vidjeti da konačno znaju što rade. 

Kud je kvragu Aston nestao?! Kako me živcira Lance i njegovi indiferentni interviewi. Pa barem nek pokaže zahvalnost. 

AFARON uto 21.5.2024 01:18
GranDaddo kaže...

RB je još uvijek bolji, ali ako ništa drugo izgleda da si ni Max ni RB ne mogu dopustiti kompromise u setupu. Već druga utrka kad im je FP upitan i onda se spašavaju u Q. 

Kao McLaren fan, lijepo je vidjeti da konačno znaju što rade. 

Kud je kvragu Aston nestao?! Kako me živcira Lance i njegovi indiferentni interviewi. Pa barem nek pokaže zahvalnost. 

 

Evo kad smo već kod Strolla

 

https://youtu.be/f2Ic0H6XMBo?si=9iJk7YbM2gnCgLy-

 

 

sudy_freak uto 21.5.2024 08:00
AFARON kaže...
GranDaddo kaže...

RB je još uvijek bolji, ali ako ništa drugo izgleda da si ni Max ni RB ne mogu dopustiti kompromise u setupu. Već druga utrka kad im je FP upitan i onda se spašavaju u Q. 

Kao McLaren fan, lijepo je vidjeti da konačno znaju što rade. 

Kud je kvragu Aston nestao?! Kako me živcira Lance i njegovi indiferentni interviewi. Pa barem nek pokaže zahvalnost. 

 

Evo kad smo već kod Strolla

 

https://youtu.be/f2Ic0H6XMBo?si=9iJk7YbM2gnCgLy-

 

 

Opa ima još fanova RPM-a.

Lajk lajk 

 

 

Koja je to kompletna budaletina.

Patreon profil sam samo zbog njega napravio hahaha

Korny1603987 uto 21.5.2024 10:52

Volim tog lika jer je samim svojim postojanjem antipod modernom woke izričaju i plakanju snowflake generacija da ih vrijeđaju nečije riječi i da se ta osoba mora uhititi. Irokez se ne libi idiota nazvati idiotom i to izreže na taj način da se nešto ponovi 10 puta da narod ne misli da mu je slučajno izletilo.

Korny1603987 sub 25.5.2024 22:27
x18x05x kaže...

Sutra dobar start i lagana pobjeda za Ferrari. 

 

Lagana pobjeda za Ferrari? Koliko sam puta vidio pole position za Ferrari koji je bio beznačajan za utrku. Vidio sam 1-2 na kvalifikacijama i na kraju nula.

Tko god gleda F1 dulje od pola godine zna da za Ferrari nema sigurne pobjede još od doba Schumachera.

x18x05x sub 25.5.2024 22:37
Korny1603987 kaže...
x18x05x kaže...

Sutra dobar start i lagana pobjeda za Ferrari. 

 

Lagana pobjeda za Ferrari? Koliko sam puta vidio pole position za Ferrari koji je bio beznačajan za utrku. Vidio sam 1-2 na kvalifikacijama i na kraju nula.

Tko god gleda F1 dulje od pola godine zna da za Ferrari nema sigurne pobjede još od doba Schumachera.

 Samo se smiri i duboko udahni. Preticanje na ovoj stazi je doslovno SF. Ako ima dobar start prvi bude na kraju. 

Gnjavator ned 26.5.2024 02:32
x18x05x kaže...
Korny1603987 kaže...
x18x05x kaže...

Sutra dobar start i lagana pobjeda za Ferrari. 

 

Lagana pobjeda za Ferrari? Koliko sam puta vidio pole position za Ferrari koji je bio beznačajan za utrku. Vidio sam 1-2 na kvalifikacijama i na kraju nula.

Tko god gleda F1 dulje od pola godine zna da za Ferrari nema sigurne pobjede još od doba Schumachera.

 Samo se smiri i duboko udahni. Preticanje na ovoj stazi je doslovno SF. Ako ima dobar start prvi bude na kraju. 

 ako ne zeznu taktiku, box, i tako to... nema tu više Ros Brawna da drži ekipu na oku da nešto ne zeznu.

 

Korny1603987 ned 26.5.2024 09:49
x18x05x kaže...

 Samo se smiri i duboko udahni. Preticanje na ovoj stazi je doslovno SF. Ako ima dobar start prvi bude na kraju. 

 

A ona trka kada je u Monacu Ferrari imao 1-2 pa na kraju kroz strategiju izgubio sve?

x18x05x ned 26.5.2024 10:02
Korny1603987 kaže...
x18x05x kaže...

 Samo se smiri i duboko udahni. Preticanje na ovoj stazi je doslovno SF. Ako ima dobar start prvi bude na kraju. 

 

A ona trka kada je u Monacu Ferrari imao 1-2 pa na kraju kroz strategiju izgubio sve?

Ove sezone Ferrari izgleda puno zrelije nego prije. Tako da se takva glupost neće ponoviti.