Sport

HNK Hajduk Split

antimadridista ned 13.2.2022 19:24
Silent horror1992 kaže...
ZaliazniMacan kaže...

 

Dobrodošao na temu od najvećeg kluba u ovom dijelu europe...  Samo vidi broj članova... 

 

 

I broj titula unazad 17 godina 😂😂😂

Nikad nećete bit prvi, nikad !!!

Ne znam koliko godina imaš, ali, dok si živ hajduk neće osvojiti HNL.

Zapamti to.

Ovo puhanje je samo motiv Dinamu da doda gasa i ostavi konkurenciju u prašini heh

Nakon derbija se okrecete novoj sezoni i novom ispadanju do velike gospe iz Europe hhaha

 

 

 I šta? Vi ate valjda 15 godina zaredom prvaci pa stadion napunite samo kad dolaze Real ili Juventus, ako i tad. Za koga se ti naslovi osvajaju kad ih nitko ne slavi? Hajduk može još 20 godina bez naslova i dalje će imati praćenost koju nema niti jedan drugi klub u ovom dijelu Europe osim možda Zvezde.

ZaliazniMacan ned 13.2.2022 20:59

Ne možeš ti objasnit to nekome kome je vrhunac sportskog doživljaja par tisuća ljudi na stadionu....

Doživit 35 000 ljudi i kad počne od grdovica dalmatinac sam a svih 35 000 ljudi piva e to je nešto... 

A ovo gore kaj ne idemo na pivo grah i kobasice za kunu usput pogledat tekmu to je znak koliko je taj klubic mali...  

Sad zamisli da sljedećih par godina hajduk igra europu osvoji par prvenstava pa trebalo bi gradit novi stadion jer bi Poljud bio premali.... 

To je razlika hajduka jer mi nismo navijači mi živimo hajduk... 

ZaliazniMacan pet 18.2.2022 09:08

Ovaj vikend igra nas najveći klub protiv dragovoljca koji je napravio lakrdiju od lige... 

Mislim da bi netko trebao reagirati na ove gluposti od 6 posudbi raskid ugovora i onda otkup od rijeke za kunu i slične poteze... 

Spajic da vidi ove hostaplere mislim da bi ih streljao...

Očekujem pobjedu bit će to tvrda utakmica jer ko zna, virujem da će rijeke dat premije ako uspiju bilo što otkidat hajduku... 

Zaporožac pet 18.2.2022 09:26
Silent horror1992 kaže...
I broj titula unazad 17 godina 😂😂😂

Nikad nećete bit prvi, nikad !!!

Ne znam koliko godina imaš, ali, dok si živ hajduk neće osvojiti HNL.

Zapamti to.

Ovo puhanje je samo motiv Dinamu da doda gasa i ostavi konkurenciju u prašini heh

Nakon derbija se okrecete novoj sezoni i novom ispadanju do velike gospe iz Europe hhaha

 

 

 koja zloba, ili si balavac...

bili ste nedodirljivi dok vam je financije vodio lopov (dokazano na sudu) Z.Mamić, koji je kupovao igrače opranim novcem kada to nitko nije radio, niti se usudio.

 

*držat ćete se još dvije tri godine, i onda ćete pasti, odn. bit ćete potpuno ravnopravni klubovima, na trećem, četvrtom mjestu...

 

uzdravlje.. 

ZaliazniMacan uto 22.2.2022 11:40

NAS PEDESET TISUĆA]

U pedesetak dana ove godine zavrtjeli smo brojač na više od pedeset tisuća članova Hajduka. I ne, ne mislimo stati. 
Ovaj trenutak poseban je za svih nas i obilježit ćemo ga zahvalama: desecima i stotinama volontera koji su već proveli 150 akcija učlanjivanja diljem Hrvatske i Europe, neumornoj ekipi Odjela za članstvo koja radi od jutra do sutra, našim vrijednim društvima prijatelja Hajduka, pripadnicima Torcide i, naravno, Njemu.

Zato što postoji.

Samo zbog Njega rušili smo tabue kada smo objašnjavali ludu ideju da se treba 'učlaniti i odlučivati', samo zbog Njega vodili smo ratove kada je članstvo bilo pitanje časti, opredjeljenja i stava - i opet ćemo ako zatreba, ne brinite.

Samo zbog Njega gazili smo mine i glavama probijali zidove, ulazili u bitke koje su navodno bile unaprijed izgubljene, samo zbog Njega rušili rekorde i - evo, baš neki dan - za stotinu jedanaesti rođendan mu potpisali vjernost s nikad više nama jednakih.

I opet ćemo, ne brinite: postoji još samo ta brojka od 53 tisuće članova Hajduka iz daleke 1985. godine, pa je red da i taj rekord ubrzo skinemo.

I hoćemo.

Po broju članova mogli bismo našeg starog mladića uspoređivati s najvećim europskim klubovima, mogli bismo crtati grafove i izbacivati tablice, vući paralele prema svim krajevima svijeta - mogli bismo, ali nećemo.

Nema potrebe: dobro znamo da je On najveći, nitko mu nije ravan. I sve što želimo jest da nas i dalje vodi cestom ponosa, čista srca i obraza.

Nas pedeset tisuća. ❤️💙

Kill Frenzy sub 26.2.2022 22:21

Ogromnu sreću.Nikad zaboravit one svinjarije prema reprezentaciji.Nikad.Od drugog najdrazeg naseg kluba do kluba koji mi se najviše gadi.Mnogi koji su prije bili indiferentni ili su ga lajkali sad ga ne vole.I to baš zbog takvog plačipička stava i kriminalaca od torcide.

Možemo se mi svađat oko kluba ali reprezentacija je svetinja.

 

 

Hajduk je odavno taoc torcide.

x18x05x sub 26.2.2022 22:37

 

Kill Frenzy kaže...

Ogromnu sreću.Nikad zaboravit one svinjarije prema reprezentaciji.Nikad.Od drugog najdrazeg naseg kluba do kluba koji mi se najviše gadi.Mnogi koji su prije bili indiferentni ili su ga lajkali sad ga ne vole.I to baš zbog takvog plačipička stava i kriminalaca od torcide.

Možemo se mi svađat oko kluba ali reprezentacija je svetinja.

 

 

Hajduk je odavno taoc torcide.

 Koliko gluposti na jednom mjestu. Sve je to biznis i zabava za 90 min. Poslije toga nikog nije briga za nogomet i tako zvane svetinje.

 Zato ne seri i ne trolaj.

Et_Tu_Brute? sub 26.2.2022 23:28
Kill Frenzy kaže...

Ogromnu sreću.Nikad zaboravit one svinjarije prema reprezentaciji.Nikad.Od drugog najdrazeg naseg kluba do kluba koji mi se najviše gadi.Mnogi koji su prije bili indiferentni ili su ga lajkali sad ga ne vole.I to baš zbog takvog plačipička stava i kriminalaca od torcide.

Možemo se mi svađat oko kluba ali reprezentacija je svetinja.

 

 

Hajduk je odavno taoc torcide.

 Kriminal je cijeli liga, ima ga u Hajduku, taman da sam biased, al Hajduk i torcida ne moze drzat svijecu Dinamu sto se tamo dogadalo u vezi korupcije i kriminala. Imas li toliku strast mrznje i prema njima?

Ili opcenito prema truloj drzavi?

Ako ti je tolika svetinja tako nesto, onda go nuts. Budi pravi i drzi se cijelosti svog stava, mrzi sve sto ti je diralo u te tvoje ideale, a ne ove polu mjere.

Ili jos bolje, ne triggeraj se na tako nebitne gluposti. Lipsi ce ti zivot bit, garantiram.

 

 

 

 

ZaliazniMacan sub 26.2.2022 23:32

Ajde tati u dupe...  Kad je samira pokusa prodat preko reprezentacije to je onda repka...  Većina ljudi je tu repku  preziralo od 2010 do 2018...

A modrica zbog onog ne sjećam se bi poslao na goli otok...  Ali to je rvacka jer 90% ljudi krade vara i iskazuje baš brdsko balkansko ponašanje i uhljeb mentalitet... 

ZaliazniMacan sub 26.2.2022 23:33

Inače plesnilo nas malo nazad u stvarnost

od 7 kornera, 5 ih nabijes priko svih do suprotnog kornera

sa takvim skakacima koje imamo to je horor

minjaš izvođace jer niko ne moze pogodit peterac

sta se igre tice, nema se sta rec

dodaju se stoperi dok jedan od njih ne odluci nabit dugu 40-50 metara

ove losije ces dobit na individualnu kvalitetu

igra nam ne postoji

sta se pojedinacnih tice, sta vise komentirat za subu i vukovica

suba je za turnir 4 kafica na 3 pive

Vukovicu je Istra plafon

Rossonero97 ned 27.2.2022 10:37

To što kritiziramo lošu politiku nije mržnja. Nisam vidio još ni jedan fanbase da toliko kuka kao hajdukov i uvijek je netko drugi kriv. Samo mi je drago da su se sad malo spustili na zemlju kao što sam i rekao neće ni Europu uspjeti izboriti a ne naslov

ZaliazniMacan ned 27.2.2022 11:19

Možete svi hajduku p***it onu stvar...  Inače tema je Hajduk Split ne skup medugorskih smrkavih tatticara na bijelom... Ako nemas što pametno reci za najveći nas klub pokrij se po ušima i šuti... 

Et_Tu_Brute? ned 27.2.2022 12:22
Rossonero97 kaže...
To što kritiziramo lošu politiku nije mržnja. Nisam vidio još ni jedan fanbase da toliko kuka kao hajdukov i uvijek je netko drugi kriv. Samo mi je drago da su se sad malo spustili na zemlju kao što sam i rekao neće ni Europu uspjeti izboriti a ne naslov

Torcida zna bit u kurcu, ko vecina navijackih skupina koji punu praznine sa nogometom do tog da im to svetinje budu

Ja sebe smatram donekle neutralnom osobom za hnl, iako od HR klubova sipmatiziram vise Hajduka, zato i ponekad pogledam u ovoj temi komentare.

A ovdje nista pametno u vezi kluba, FB level komentari.

Vrtu se osobe kojima zivot cvjeta kad gubi :D, aj frenzy i siltenthoror su bar iskreni, ti nisi. Tebe malo pere confirmation bias.

Iako je pomalo cringe citat postove od silenta a u nicku da je 92 godiste, ono 30 godina. Vidim kizu iz metastaza kad povezem postove i godiste

 

Rossonero97 ned 27.2.2022 20:03
Et_Tu_Brute? kaže...
Rossonero97 kaže...
To što kritiziramo lošu politiku nije mržnja. Nisam vidio još ni jedan fanbase da toliko kuka kao hajdukov i uvijek je netko drugi kriv. Samo mi je drago da su se sad malo spustili na zemlju kao što sam i rekao neće ni Europu uspjeti izboriti a ne naslov

Torcida zna bit u kurcu, ko vecina navijackih skupina koji punu praznine sa nogometom do tog da im to svetinje budu

Ja sebe smatram donekle neutralnom osobom za hnl, iako od HR klubova sipmatiziram vise Hajduka, zato i ponekad pogledam u ovoj temi komentare.

A ovdje nista pametno u vezi kluba, FB level komentari.

Vrtu se osobe kojima zivot cvjeta kad gubi :D, aj frenzy i siltenthoror su bar iskreni, ti nisi. Tebe malo pere confirmation bias.

Iako je pomalo cringe citat postove od silenta a u nicku da je 92 godiste, ono 30 godina. Vidim kizu iz metastaza kad povezem postove i godiste

 

 Ja nisam ništa vrijeđao samo kažem da mi je loša politika ići u pola sezone sve karte na stol sa nekim igračima koji po meni nisu ni za našu ligu..kao kalinic hnl je sada dosta ozbiljnija liga nego prije par sezona..navijam za hajduk protiv dinama da i Osijek osvoji.. 

ZaliazniMacan ned 27.2.2022 21:06

Ma o kojem all in govoriš?  Objasni mi koja je to teza da je hajduk išao all in? 

Transferi? 

Place? 

Samo jučer je hajduk zaradio 200 000 eura a sad zamisli da je pun stadion a di je još dresovi šalovi jogurt i japanke? 

Više je dinamo all in sa uzimanjem 1000 talenata pod "dobre" ugovore nego hajduk...  Hajduk na 20 utakmica domaćih može isplatit 5 top igrača što nijedan klub u rh ne može... 

A di su još sponzori.... 

gumifufna ned 27.2.2022 21:20
Kill Frenzy kaže...

Točno se radujem svakom porazu ajduka kao pobjedi svog kluba(ne nisam dinamovac).

 Nije ni meni mrsko kad Dinamo izgubi od Osijeka ( a nisam hajdukovac).

 

P.S. Konačno imamo zanimljivo prvenstvo.

nicky.sl pon 28.2.2022 01:17
gumifufna kaže...
Kill Frenzy kaže...

Točno se radujem svakom porazu ajduka kao pobjedi svog kluba(ne nisam dinamovac).

 Nije ni meni mrsko kad Dinamo izgubi od Osijeka ( a nisam hajdukovac).

 

P.S. Konačno imamo zanimljivo prvenstvo.

 Nije ni meni mrsko kad Dinamo izgubi (a jesam HAJDUKOVAC)

Rossonero97 pon 28.2.2022 02:13
ZaliazniMacan kaže...

Ma o kojem all in govoriš?  Objasni mi koja je to teza da je hajduk išao all in? 

Transferi? 

Place? 

Samo jučer je hajduk zaradio 200 000 eura a sad zamisli da je pun stadion a di je još dresovi šalovi jogurt i japanke? 

Više je dinamo all in sa uzimanjem 1000 talenata pod "dobre" ugovore nego hajduk...  Hajduk na 20 utakmica domaćih može isplatit 5 top igrača što nijedan klub u rh ne može... 

A di su još sponzori.... 

 Daj molim te...pogotovo još ako europu ne izbore doveli su igrače koji imaju velike plaće a ne mogu ih prodati livaja je jedan od najplacenijih igrača hnla kalinic je bio najplaceniji igrač verone..ne igra za kikiriki sigurno..zato i jesu ugasili hajduk dva jel imaju novca na bacanje....nakon ove sezone kreće rasprodaja još pogotovo ako ne izbore Europu...a ako prodaju livaju vratit će se di su i bili prije par sezona