x18x05x sub 17.2.2024 21:03
Tascam kaže...

Bas sam mislio da se produzeci igraju.Inace kada odgovaras na post koji je iznad ne treba ga kvotati

 Uči nekog drugog. Ja to radim jer neki likovi promjene što su napisali, tipa ti.

mrzech ned 18.2.2024 07:39

Zaslužena pobjeda na teškom gostovanju. Penal čist kao suza i s pravom ponovljen.

Napokon je i Lewa nešto zabio. Mladunci iz La Masije drže ekipu na okupu.

mrzech ned 18.2.2024 13:22
Tascam kaže...

Kakvo guranje gura se katalonske kriminalce silom barem na drugo mjesto.

Od penala ni p, mali dajver ulazi igracu u udarac, sto ovaj treba, otkinuti si nogu?

I onda jos kod i drugog penala Lewa dvaput zastane, a Kounde ulazi metar u sesnaesterac, ali to ne ponavlja

 

Priča o "penalima " je izuzetno zanimljiva

https://twitter.com/ExJohnHonestyy/status/1758954487115403708?s=20

Sve je čisto, ne trabunjaj. Nisu se ovi ni bunili.

Vi Realovci ste, ironično, vrlo nerealni. Evo za pol sata uživaj u novoj pljački svog omiljenog kluba.

mrzech ned 18.2.2024 19:52
Tascam kaže...

Da nema sudackih poguranaca barcelona bi bila oko 10-og mjesta na tablici.

Sva sreća pa smo s tolikim novcem kupili sve suce.

Btw, gore si kenjao o penalu jučer, da znaš pravila nogometa, znao bi da ako golman istrči prije udarca (a ovaj je istrčao i kod drugog izvođenja), gol se priznaje čak i ako netko uleti prerano u šesnaesterac. Tako da, ne lupetaj više.

x18x05x ned 18.2.2024 20:16
mrzech kaže...
Tascam kaže...

Da nema sudackih poguranaca barcelona bi bila oko 10-og mjesta na tablici.

Sva sreća pa smo s tolikim novcem kupili sve suce.

Btw, gore si kenjao o penalu jučer, da znaš pravila nogometa, znao bi da ako golman istrči prije udarca, gol se priznaje čak i ako netko uleti prerano u šesnaesterac. Tako da, ne lupetaj više.

 Previše informacija mu daješ. Sada će mu mozak još više zablokirati. 

Plameni Jazavac sub 24.2.2024 19:41

• 20 years ago today, you were a Barça player. You started the season very badly, but ended up winning the title.

🚨🎙️| Xavi: "I'm impressed. That's the first positive thing you have ever said to me in 2 years. Thank you!"

Nevjerojatno, ovaj jos uvijek kmeči

LeskiRM sri 6.3.2024 21:54

Koliko je prošlo od Barcelonine zadnje titule u LP?

Za Real je onaj period suše od 12-13 godina bio sramotno loš, ogroman pritisak je počeo već nakon  treće sezone a la decima je prešla u mit s vremenom.

x18x05x čet 7.3.2024 06:50
LeskiRM kaže...

Koliko je prošlo od Barcelonine zadnje titule u LP?

Za Real je onaj period suše od 12-13 godina bio sramotno loš, ogroman pritisak je počeo već nakon  treće sezone a la decima je prešla u mit s vremenom.

 Woow. 

x18x05x pon 11.3.2024 07:38
Tascam kaže...

Igrao je Real ove sezone u jednom trenutku bez 11 prvotimaca.Nem kuknjave niti opravdanja za (jedan jedini) poraz.Idem dalje.

 Nikoga ovdje nije briga za Real.

el.šef uto 12.3.2024 21:53

Steta primljenog gola, Barca bas bila u dobrom naletu, samo da sad ne prokockaju sto uopce ne treba iskljucit poznavajuci njihov mentalitet.. Ali di je Lewandowski? Mislim ne znam je li smijesno ili zalosno

Jack Black sri 13.3.2024 00:03

Cubarsi je zvijer, odigrao je tako važnu utakmicu sa tek napunjenih 17 godina, a na terenu izgleda kao da ima tolko godina iskustva. Ne samo da je pospremio Osimhena u dzep već je podijelio vrhunske duge lopte ostalim igračima, a o mirnoći s kojom igra da ni ne pričam. Lewandowski je nažalost beskoristan, nisam ga vidio u utakmici. Razumijem da je teško dati šansu Roqueu ili nekom drugom u ovakvoj utakmici, ali u ligi bi trebao netko dobiti malo više prilika. Raphinha se čak odlično snašao na lijevom krilu, puno trči i pokriva puno terena. Mislim da ima priču budući da Cancelo ide daleko naprijed, Raphinha tada može ulaziti više u sredinu. 

x18x05x čet 14.3.2024 20:00
Tascam kaže...

Sa sucima ide bez problema.Posebno onaj faul Christensena,cak niti prekrsaj a trebao je dobiti izravni crveni.

 Sa njima ćemo mi osvojit LP. Jel ti lakše sada?