x18x05x uto 20.12.2022 20:50
Boixus Nois PS kaže...
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
x18x05x kaže...

 Ne kužim šta on može obrisati? Običan korisnik kao ti i ja?! Ili?

 Ja sam sve samo ne običan korisnik.

 Tebe niko nije ništa pitao, ne?

 On je "poseban", to cuje od ranih dana svoje mladosti.

 

Da ti objasnim. Prije nekoliko godina, trollao sam ekipu iz Real Madrid teme, a admini nisu mogli nista napraviti jer je to bilo pravo fino trollanje. 

 

Posto hexfire odnosno posebni, placa pretplatu na bug casopis, on se zalio administratorima, gdje su oni pokrenili novu temu i on je admin odnosno moze brisati postove.

 

Uglavnom klasicni fasizam maskiran u ljevici, cenzura, ja mogu sve ti ne mozes nista. Vjerovatno vjeruje da postoji 65 spolova.

 Woow. Znači ne postoji sloboda govora/pisanja. Ako se njemu ne svidi šta si napisao on to može obrisati?! Uh, a ovdje dođe i prosipa mudrosti. Trebamo i mi slično napraviti pa brisati sve od ovi provokatora.

mrzech sri 21.12.2022 07:33
x18x05x kaže...

 Woow. Znači ne postoji sloboda govora/pisanja. Ako se njemu ne svidi šta si napisao on to može obrisati?! Uh, a ovdje dođe i prosipa mudrosti. Trebamo i mi slično napraviti pa brisati sve od ovi provokatora.

Tipičan Realovac. Glumi neku objektivnost i jako se naduri kad se trola njegove pa briše postove u njihovom (propalom) topicu, ali kad treba podjebat druge, onda je glavni... Licemjer. Evo, može i ovo fašistički izbrisat ako ima ovlasti i u ovom topicu.

Ali nebitan je, bitno je samo da je Messi stavio točku na "i" i da je GOAT debata zatvorena. Ako je ikad i postojala.

 

Boixus Nois PS sri 21.12.2022 13:18

To su smeca od ljudi kao sto im je klub bio fasisticko smece, koje je osvajalo trofeje puskom.

 

A to da on moze brisati postove koji mu se ne svidaju, pokazaju nepravdu ovog sugavog foruma koji propada iz dana u dan. 

ATJLučko sri 21.12.2022 13:44
Boixus Nois PS kaže...

To su smeca od ljudi kao sto im je klub bio fasisticko smece, koje je osvajalo trofeje puskom.

 

A to da on moze brisati postove koji mu se ne svidaju, pokazaju nepravdu ovog sugavog foruma koji propada iz dana u dan. 

Rugala se Sova sjenici 

Vi ste KRALI u novije doba, što je mogao i može vidjeti i vidi cijeli svijet! 

Ali vi se ne sramite, ničega, imate obraz od deblje kože nego vepar na bokovima 

antimadridista sri 21.12.2022 13:47
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To su smeca od ljudi kao sto im je klub bio fasisticko smece, koje je osvajalo trofeje puskom.

 

A to da on moze brisati postove koji mu se ne svidaju, pokazaju nepravdu ovog sugavog foruma koji propada iz dana u dan. 

Rugala se Sova sjenici 

Vi ste KRALI u novije doba, što je mogao i može vidjeti i vidi cijeli svijet! 

Ali vi se ne sramite, ničega, imate obraz od deblje kože nego vepar na bokovima 

 U novije doba, misliš na doba u kojem Real primjerice prolazi protiv Bayerna na način da zabija 2 gola iz ofsajda u produžecima? Ajde ne seri prdonja i drž se pričanja o ratu i politici.

x18x05x sri 21.12.2022 16:55
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To su smeca od ljudi kao sto im je klub bio fasisticko smece, koje je osvajalo trofeje puskom.

 

A to da on moze brisati postove koji mu se ne svidaju, pokazaju nepravdu ovog sugavog foruma koji propada iz dana u dan. 

Rugala se Sova sjenici 

Vi ste KRALI u novije doba, što je mogao i može vidjeti i vidi cijeli svijet! 

Ali vi se ne sramite, ničega, imate obraz od deblje kože nego vepar na bokovima 

 Jel tebe šamaraju ljudi dok pričaš? Svaka tvoja je za šamar i sjedi jedan. Ove priče o ratu su toliko debilne da je sramota to i spominjati.

x18x05x sub 7.1.2023 21:08
antimadridista kaže...
x18x05x kaže...

Nama nikakvi pokloni drugi ekipa nisu dovoljni kad naša ekipa igra gore nego pod onim žućom.

 Je, zato se sad borimo za naslov a prije Xavija smo bili 8. na tablici. 

 Barem nešto od svega toga. Nemam ništa protiv njega kao trenera ali ima tonu stvari koje mora popraviti. Broj jedan sve stare igrače potjerati. 

 

Španjolska je ispala sa WM jer je pola ekipe bilo Barca i to najgori dio Barce.

Da nebi bilo da pričam u prazno tako je i Njemačka ispala jer je imala pola Bayerna u ekipi a taj nogomet je pročitan kako od Barce i Bayerna tako od Španjolske i Njemačke.

 

Što prije maknuti ove piramide i mora krenuti nabolje.

Boixus Nois PS sub 7.1.2023 21:34

Ako Barca pobjedi Ateltico bez Lewe u gostima to ce biti ravno pobjedivanju Man Citya sa Lewom.

Nema nam tko dati gol, ocekujem 0-0, Dembele, Fati, Depay i Rapinha skupa ne mogu dati 15 golova u sezoni u ligi.

Jack Black ned 8.1.2023 22:59

Ja ne znam cini li se meni il što, ali ovaj Kessie izgleda tolko usporeno, nepokretno i izgubljeno. Covjeku treba 5 minuta da odreagira na najjednostavniji pass. Alonsa i Roberta ne mogu smislit te cim sam vidio da ulaze sam se poceo krizat. Sve u svemu tvrda utakmica bas onako kako sam i mislio, ali hajde 3 boda su tu to je bitno.

Boixus Nois PS ned 8.1.2023 23:52

Slaba partija, imali vise srece nego pameti.

 

Sto ocekivati kad igramo bez desnog beka, pravog CM i CDM i lijevog krila.

 

Treba nam nekakav igrac tipa, KDB koji zna igrati ali da moze dat gol, asistirati i pucati, pravi zadnji vezni takoder...

 

Ako su pametni makar ovog ludog Leaoa dovesti, nebi trebao biti skup.

 

Coutinho i Ferran Torress, 2 najgora igraca ikad placena skupa 200mil. eura.

 

Dembele se ispostavio kao bagatela, a Griezmann je dobar igrac za odredeni sustav, a ova dva panja ni sami ne znaju kako su dosli u Barcelonu.

antimadridista ned 8.1.2023 23:59

Čitajući ovu temu čovjek stvarno ima dojam da se Xavijeva Barcelona bori za ostanak u ligi. Pa pogledam na ljestvicu jer mislim da ja to možda sanjam da smo mi prvi na tablici, sa samo 6 primljenih golova u 16 utakmica. A okružen sam teškom negativom.

 

Ljudi nisu ni svjesni kakav posao radi Xavi. Pa prošle godine u ovo vrijeme smo mislili da nećemo završiti bit u top 4 u ligi. Primali brdo golova. Nogomet inzistira na procesu. Ne može se preko noći stvoriti ekipa. Koliko je Arteti trebalo vremena da stvari sjednu na svoje mjesto u Arsenalu? A navijači ga tjerali iz kluba 3 godine. Nas Xavi nakon jedne godine na klupi vodi u borbu za naslov prvaka. Sa klubom koji je na rubu bankrota bio kad je on sjeo na klupu. Malo realnosti i respekta...

Boixus Nois PS pon 9.1.2023 00:10
antimadridista kaže...

Čitajući ovu temu čovjek stvarno ima dojam da se Xavijeva Barcelona bori za ostanak u ligi. Pa pogledam na ljestvicu jer mislim da ja to možda sanjam da smo mi prvi na tablici, sa samo 6 primljenih golova u 16 utakmica. A okružen sam teškom negativom.

 

Ljudi nisu ni svjesni kakav posao radi Xavi. Pa prošle godine u ovo vrijeme smo mislili da nećemo završiti bit u top 4 u ligi. Primali brdo golova. Nogomet inzistira na procesu. Ne može se preko noći stvoriti ekipa. Koliko je Arteti trebalo vremena da stvari sjednu na svoje mjesto u Arsenalu? A navijači ga tjerali iz kluba 3 godine. Nas Xavi nakon jedne godine na klupi vodi u borbu za naslov prvaka. Sa klubom koji je na rubu bankrota bio kad je on sjeo na klupu. Malo realnosti i respekta...

 Sve to stoji, ali platiti Rapinhu 60mil koji ne može igrati lijevo krilo da ti igra 20min na krivoj poziciji, platiti onog idiota Perhana Forresta 60mil, tražiti produženje za Busqetsa, Roberta i Albu je smiješno.

 

BTW. Ansu Fati propo ko žeton.

antimadridista pon 9.1.2023 00:14

Barcelona nema love za zamijeniti Busquetsa. Xavi je pustio Piquea da ide onog trena kad su dovedena prava pojačanja u obrani. Xavi želi Zubimendija, ali nema se love za to. Lako je reći da se treba riješiti Busquetsa, ali u ekipi trenutno ne postoji njegova zamjena. I ne, De Jong to nije niti će biti. Totalno drugačiji igrač.

Boixus Nois PS pon 9.1.2023 01:02

Pique je otisao kad nas je izbacio iz Lige Prvaka sam, onda je shvatio da ovo nije vise za njega.

Busqets je dobrano kumovao tom ispadanju, porazu od Reala i tako dalje.

Uglavnom, mogla se lova bolje iskoristiti, nije Busqets od jucer los, a sad kad se nema love onda mu treba produziti ugovor iako je los.

Klasicna Barcina posla.

x18x05x pon 9.1.2023 10:09
Boixus Nois PS kaže...
Pique je otisao kad nas je izbacio iz Lige Prvaka sam, onda je shvatio da ovo nije vise za njega.

Busqets je dobrano kumovao tom ispadanju, porazu od Reala i tako dalje.

Uglavnom, mogla se lova bolje iskoristiti, nije Busqets od jucer los, a sad kad se nema love onda mu treba produziti ugovor iako je los.

Klasicna Barcina posla.

 Boi jednom jedan BNPS.