Samsung

Samsung Galaxy S10/S10+

Mandak čet 12.11.2020 16:22

Govorio sam o stranici Android Sage. Tu se u samim počecima bete ista može skinuti i nadograditi na uređaj. Sve aplikacije, postavke i sl. ostaju netaknuti. Pošto sam na SEE, nadogradim SEE. Na Sam Mobile u početku toga nema.

kruskar čet 12.11.2020 16:34

Pozz svima!
imam običan S10, zadnje vrijeme prilikom "trešenja" mobitela čujem zveckanje u stražnjoj kameri.
Zanima me kod ostatka korisnika S10, dali imate isto zveckanje? 

Slike uslikane bez blica u slabo osvjetljenim uvjetima su nekad mutne, a nekad super izoštrene.
Čak imam situaciju gdje su u identičnim uvjetima 1 slika odlična, ostale 2 katastrofalne(napravim ih xy i isti slučaj).

Svrzic čet 12.11.2020 17:04
kruskar kaže...

Pozz svima!
imam običan S10, zadnje vrijeme prilikom "trešenja" mobitela čujem zveckanje u stražnjoj kameri.
Zanima me kod ostatka korisnika S10, dali imate isto zveckanje? 

Slike uslikane bez blica u slabo osvjetljenim uvjetima su nekad mutne, a nekad super izoštrene.
Čak imam situaciju gdje su u identičnim uvjetima 1 slika odlična, ostale 2 katastrofalne(napravim ih xy i isti slučaj).

 To je OIS, to je normalno, leca se pomice, mora se cut.

Marijano22 čet 12.11.2020 18:36
sLim95 kaže...

Je li tko skidao ovu tvornicku foliju s mobitela? Poprilicno mi se ishabala, a imam u glavi neku informaciju od negdje da nije bas preporucljivo skidat tu foliju?

 Skinuo sam ja i držim ga bez ikakve folije otada.

Igor666 čet 12.11.2020 23:13
sLim95 kaže...

Je li tko skidao ovu tvornicku foliju s mobitela? Poprilicno mi se ishabala, a imam u glavi neku informaciju od negdje da nije bas preporucljivo skidat tu foliju?

 skini obavezno, ja sam nedavno skinuo jer je vec bila katastrofa i ekran je 5x ljepsi, a o fingerprint senzoru da ne pricam koliko bolje radi.

Mandak sri 25.11.2020 20:30

Rano je još govoriti o dojmovima. Do sada nema nekih problema. Ima nekih mogućnosti koje meni i ne znače baš nešto. Očekivao sam više od novog sustava. Tek je prva Beta, pa ćemo vidjeti što će biti. 

Mandak sub 26.12.2020 22:39
kruskar kaže...
ministar kaže...

One UI 3.0 je krenuo! Zasad S10 Lite u Indiji i Španjolskoj.

 Znači negdje 20-25.1 možemo očekivat update.

To je za S10 Lite. Za seriju S10 Android 11 Beta je krenula 25. studenoga ove godine. Stabilna verzija bi mogla uskoro izaći za ove uređaje. 

 

Samsung Galaxy S10 and Note 10 will soon start getting stable Android 11 One UI 3.0

 

https://www.sammyfans.com/2020/12/25/samsung-galaxy-s10-note-10-android-11-one-ui-3/

ministar sri 30.12.2020 13:42
Mandak kaže...
kruskar kaže...
ministar kaže...

One UI 3.0 je krenuo! Zasad S10 Lite u Indiji i Španjolskoj.

 Znači negdje 20-25.1 možemo očekivat update.

To je za S10 Lite. Za seriju S10 Android 11 Beta je krenula 25. studenoga ove godine. Stabilna verzija bi mogla uskoro izaći za ove uređaje. 

 

Samsung Galaxy S10 and Note 10 will soon start getting stable Android 11 One UI 3.0

 

https://www.sammyfans.com/2020/12/25/samsung-galaxy-s10-note-10-android-11-one-ui-3/

stigao One UI 3.0 za S10 Lite i kod nas

funny games uto 5.1.2021 12:34

Evo može pomoć ljudi ako je imao ikakva slična iskustva.

 

Prije godine dana mijenjao sam mobitel Samsung galaxy A5(2017) radi toga radi toga što je imao probleme sa USB portom (nije se htio povezati sa PC niti koristiti mogućnost brzog punjenja)Kupio novi kablel i punjač i ništa.Odnio sam ga na servis u Split jer mu je bilo ostalo još par mjeseci garancije ali su me glatko odbili radi toga što treba mijenjati matičnu ploču radi tog USB porta koji se nalazi na matičnoj.Rekoh oke,odo kupiti Samsung Galaxy  s10E i rekoh ajde bit će bolje.Evo nakon 12 mjeseci isti se problem pojavio i na njemu,i da stvar bude gora stari Samsung A5 radi sada uredno.Radi mu uredno brzo punjenje i spaja se na PC bez ikakvih problema.Sada jel mi itko može reći što se događa?!?!?!!? Da li se radi o softwerskom bugu?

R36 uto 5.1.2021 14:21
funny games kaže...

Evo može pomoć ljudi ako je imao ikakva slična iskustva.

 

Prije godine dana mijenjao sam mobitel Samsung galaxy A5(2017) radi toga radi toga što je imao probleme sa USB portom (nije se htio povezati sa PC niti koristiti mogućnost brzog punjenja)Kupio novi kablel i punjač i ništa.Odnio sam ga na servis u Split jer mu je bilo ostalo još par mjeseci garancije ali su me glatko odbili radi toga što treba mijenjati matičnu ploču radi tog USB porta koji se nalazi na matičnoj.Rekoh oke,odo kupiti Samsung Galaxy  s10E i rekoh ajde bit će bolje.Evo nakon 12 mjeseci isti se problem pojavio i na njemu,i da stvar bude gora stari Samsung A5 radi sada uredno.Radi mu uredno brzo punjenje i spaja se na PC bez ikakvih problema.Sada jel mi itko može reći što se događa?!?!?!!? Da li se radi o softwerskom bugu?

 Promjeni mobitel...makni se od Samsunga. Nije da nema izbora.

 

Al ne kužim ovo - ostalo ti par mjeseci garancije i ti si prihvatio to da se njima s tvojim mobitelom neda zajebavat tj mjenjat matičnu. To mi je nejasno. Jesi dobio neku refundaciju ili nešto?

funny games sri 6.1.2021 12:57

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

R36 sri 6.1.2021 14:00
funny games kaže...

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Koliko vidim i ti si popušio pričau servisera da si ti sam kriv. Šta bi bio kriv. usb c ulaz i kako god kabel okreneš ne možeš mašit. Šta bi ti tu onda bio kriv.

 

U svakom slučaju je malo čudno da ti se i na drugom mobu sj... priključak. Ne znam šta ti radiš, ali očito nešto krivo radiš.

 

Jel imaš malu djecu? Da ti se netko od klinaca ne igra s punjačem i mobom. 

funny games sri 6.1.2021 16:00
R36 kaže...
funny games kaže...

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Koliko vidim i ti si popušio pričau servisera da si ti sam kriv. Šta bi bio kriv. usb c ulaz i kako god kabel okreneš ne možeš mašit. Šta bi ti tu onda bio kriv.

 

U svakom slučaju je malo čudno da ti se i na drugom mobu sj... priključak. Ne znam šta ti radiš, ali očito nešto krivo radiš.

 

Jel imaš malu djecu? Da ti se netko od klinaca ne igra s punjačem i mobom. 

 Jel ti shvaćaš da taj mobitel radi ispravno? i sada novi mobitel ima iste stvari? Što mogu krivo raditi,ja posebno pazim na takve stvari niti jedan nema ogrebotinu.Ugl očito se radi o sw deformaciji,stoga se nadam novom update-u koji bi trebao ovih dana doći.

Kako god jako frustrirajuće.