Razvoj web-stranica

Pokaži što je iza zvjezdica (password)

Simbamef čet 12.11.2009 18:10

Evo stvar kada zaboravite sadržaj zvjezdica. Super stvar

 

 

 

javascript:(function(){var s,F,j,f,i; s = ""; F = document.forms; for(j=0; j<F.length; ++j) { f = F[j]; for (i=0; i<f.length; ++i) { if (f[i].type.toLowerCase() == "password") s += f[i].value + "\n"; } } if (s) alert("Zvjezdice su:\n\n" + s); else alert("Ništa od zvjezdica, sorry!!.");})();

 

 

 

 

 

Jednostavana Javascript naredba pokazuje vrijednost polja za lozinku. 

 

Polje gdje se upisuje lozinku, obično je zasjenjeno zvjezdicama kako bi se spriječilo da netko vidi što pišete ili što je već memorirano.

 

JavaScript copy/paste u adresnu traku Vašeg preglednika i pritisnite Enter, ili napraviti "Oznaku" sa JavaScript kao URL. 

 

 

 

 

U osnovi, varijabla F je postavljen za testiranje polja i traži polje označeno za lozinku. Ako je "Password" polje, njegova vrijednost se dodaje varijabli s.  Mislim da polje neće biti registrirano ako, ili niste dobro kopirali kod :) ili polje nije označeno za password.

 

 

 

Sorry ne mogu jednostavnije.

 

Samo kopirajte ili stavite kao "Oznaku" kada ste na stranici kada vidite ****.

 

 

Tionio čet 12.11.2009 19:56
Simbamef kaže...

Evo stvar kada zaboravite sadržaj zvjezdica. Super stvar

 

javascript:(function(){var s,F,j,f,i; s = ""; F = document.forms; for(j=0; j<F.length; ++j) { f = F[j]; for (i=0; i<f.length; ++i) { if (f[i].type.toLowerCase() == "password") s += f[i].value + "\n"; } } if (s) alert("Zvjezdice su:\n\n" + s); else alert("Ništa od zvjezdica, sorry!!.");})();

 ne kuzim! Mršti se

Simbamef čet 12.11.2009 21:19

Oprostite što sam zaboravio uputstva. Malo sam se zaboravio.  

 

Uglavnom....

Često mi se zna desiti da zaboravim ili trebam saznati što se nalazi iza onih ******* (često kao lozinka upisana i zapamćena na tom računalu)

 

E pa... postoje programi koji omogućavaju da to saznate samo što po meni niti jedan ne radi dobro

 

Stoga sam odlučio sa svima podijeliti ovaj "kod" koji je samo potrebno upisati na mjesto upisa URL adrese.

npr. otvorite tu stranicu gdje su zvjezdice koje želite ispitati i onda kopirate gore navedeni kod "samo taj kod i ništa više ne smije biti uz njega"

 

Fora

angel of fire čet 12.11.2009 21:32
Simbamef kaže...

Oprostite što sam zaboravio uputstva. Malo sam se zaboravio.  

 

Uglavnom....

Često mi se zna desiti da zaboravim ili trebam saznati što se nalazi iza onih ******* (često kao lozinka upisana i zapamćena na tom računalu)

 

E pa... postoje programi koji omogućavaju da to saznate samo što po meni niti jedan ne radi dobro

 

Stoga sam odlučio sa svima podijeliti ovaj "kod" koji je samo potrebno upisati na mjesto upisa URL adrese.

npr. otvorite tu stranicu gdje su zvjezdice koje želite ispitati i onda kopirate gore navedeni kod "samo taj kod i ništa više ne smije biti uz njega"

 

Fora

ti si neki brijač...

ni s uputstvima te nisam skuzil...

Simbamef čet 12.11.2009 23:11

Za one koji znaju malo više:

 

(function(){
   var s,F,j,f,i; s = ""; // Initialize variables
   F = document.forms; // Get all the forms within the document
   for(j=0; j<F.length; ++j) { // Loop through all the forms
      f = F[j]; // Get all instance of form and save it to "f" variable
      
      for (i=0; i<f.length; ++i) { // Loop through all the form's elements
         if (f[i].type.toLowerCase() == "password") // Check if the element is of type password
            s += f[i].value + "\n"; // Append the password's value to "s" variable with a new line at the end.
         }
      }
   
   if (s) // If there's a content
      alert("Password is:\n\n" + s); // Alert the password
   else // Otherwise
      alert("No passwords"); // No password})();

Simbamef čet 12.11.2009 23:26

 

Jednostavana Javascript naredba pokazuje vrijednost polja za lozinku. 

 

Polje gdje se upisuje lozinku, obično je zasjenjeno zvjezdicama kako bi se spriječilo da netko vidi što pišete ili što je već memorirano.

 

 

JavaScript copy/paste u adresnu traku Vašeg preglednika i pritisnite Enter, ili napraviti "Oznaku" sa JavaScript kao URL. 

 

 

 

U osnovi, varijabla F je postavljen za testiranje polja i traži polje označeno za lozinku. Ako je "Password" polje, njegova vrijednost se dodaje varijabli s.  Mislim da polje neće biti registrirano ako, ili niste dobro kopirali kod :) ili polje nije označeno za password.

 

 

 

Sorry ne mogu jednostavnije.

 

Samo kopirajte ili stavite kao "Oznaku" kada ste na stranici kada vidite ****.

 

 

themain.x uto 29.12.2009 15:23

jel znate mozd jel ima koji nacin da provalim nekome da facebook...znam e-mail ali ne is sifru...

 

trebam sebi provait...rusio sam windows a nisam zapiso sifru i sad neznam...a mail sam bio radio preko 10minutemail

pero35 uto 29.12.2009 18:29
themain.x kaže...

jel znate mozd jel ima koji nacin da provalim nekome da facebook...znam e-mail ali ne is sifru...

 

trebam sebi provait...rusio sam windows a nisam zapiso sifru i sad neznam...a mail sam bio radio preko 10minutemail

4 ti je dana a ti počeo švikat s tim @izdarijamaViče

Ivan M. uto 29.12.2009 18:37
themain.x kaže...

jel znate mozd jel ima koji nacin da provalim nekome da facebook...znam e-mail ali ne is sifru...

 

trebam sebi provait...rusio sam windows a nisam zapiso sifru i sad neznam...a mail sam bio radio preko 10minutemail

To da želiš sebi provaliti pričaj nekome drugome. Nevinašce Za sebe imaš lijepo opciju "Zaboravili ste lozinku" i nova lozinka ti stiže na e-mail adresu, ali pošto si radio mail na 10 miuta onda možeš zaboraviti profil na facebook i nema ti druge nego otvoriti novu mail adresu (ne na 10 min) i ponovno se registrirati na facebook.

themain.x uto 29.12.2009 23:22
Ivan M. kaže...
themain.x kaže...

jel znate mozd jel ima koji nacin da provalim nekome da facebook...znam e-mail ali ne is sifru...

 

trebam sebi provait...rusio sam windows a nisam zapiso sifru i sad neznam...a mail sam bio radio preko 10minutemail

To da želiš sebi provaliti pričaj nekome drugome. Nevinašce Za sebe imaš lijepo opciju "Zaboravili ste lozinku" i nova lozinka ti stiže na e-mail adresu, ali pošto si radio mail na 10 miuta onda možeš zaboraviti profil na facebook i nema ti druge nego otvoriti novu mail adresu (ne na 10 min) i ponovno se registrirati na facebook.

a jbt zivot..najvise mi zao zbog pokera..imo sam 11miliona..a jbt

DamageHigh sub 13.3.2010 23:59
xZero kaže...

Ima mnogo jednostavnije i prakticnije rjesenje za one koji imaju Mozillu Firefox: Show Password (AddOn)

Kao 1. šta je instalacija nekog addona jednostavnija od skripte?

A kao 2. što će ti uopće addon? Odeš u Firefox-ove postavke i tamo nađeš passwords - show passwords (ne znam sad točno, nemam firefox instaliran)..