Razvoj web-stranica

Najbolji i najpovoljniji hosting

pedo bear uto 12.1.2010 19:11
tnakir kaže...

Kakve veze ima sto je ruzan.

 

Webmin za Linux je ruzan ko ponoc ali je poprilicno mocan.

 

pa znam, kažem da im to nisam puno zamjerio, ali bi mi bilo draže da je ljepši. dizajniro bi im ga ja za besplatno samo da smijem Smijeh

pedo bear uto 12.1.2010 20:00
tnakir kaže...

Ipak je to malo kompleksnija aplikacija :)))

ma samo dizajn..

 

 

e da, ne mogu vjerovat da se nisam prije sjetio spomenut... moje najgore iskustvo EVER, koliko s web hosting providerima, toliko i s ljudima općenito, bilo je u jednom kraćem razdoblju kad smo razgovarali s Mediumom. I to baš ovaj Medium.hr iz Osijeka. Majko moja šta sam ja uspio doživjet od njih, to svijet nije vidio... Nažalost se neću sjetit više svega jer sam pozaboravljao kako je priča tekla, ali evo otprilike.

 

Neću imenovat sajt (ne znam zašto ga neću imenovat, a valjda je tako pristojno) kojeg smo napravili i ponudili im hosting (da ostane na serveru na kojem smo ga i razvijali) za 700 kuna godišnje. Uobičajena, ako ne i malo viša cijena od onog što se danas može nać. Međutim, oni su to odbili jer su već ranije sredili web hosting koji samo čeka da mi dovršimo pa onda prebacimo stranicu. Platili su ga oko 6.000 kuna za godinu dana (ne znam točno). Ajd dobro nek im bude, makar ne vidim potrebu za boljim serverom od ovog..

 

Idemo prvo prebacit bazu, nema phpmyadmina.. Kako nema phpmyadmina? Koji je control panel gore? Nema nikakvog control panela... Super.. Download phpmyadmin, upload na njihov server, configuracija, upload baze, baza spremna.

 

Upload sajta na FTP, posjet linku na kojem se to navodno treba vidjet, ne radi.. ok, otvaram njihove instrukcije za "podešavanje domene" (omg) i padam u nesvjest.. Pristupom na taj link gdje sam ja isprva mislio da će se vidjet stranica, navodno dolazimo u naš root direktorij odakle bi trebalo preusmjeravati na neki folder ovisno o tome koje je ime poddomene upisano. I onda se to preusmjeravanje na taj neki određeni folder (koji već bude upisan u imenu poddomene) se vrši preko JAVASCRIPTA! Ja čitam i ne mogu fakin vjerovat da likovi imaju upute u kojima preporučaju da se "domena preusmjeri" preko javascripta. I to kad kažem preusmjeri, onda mislim na onaj href location zdravoseljački koji je isto kao da si promijenio samo link u address baru. Pa onak helou, onda bi to bilo malo bolje radit preko php-a ili jednostavno ne radit uopće kad se samo radi o ulasku u folder..

 

Ok, never mind, ljubičasta boja mi se polako čisti s lica i napravim ja sve po njihovim uputama i probam još par svojih načina - ništa ne radi. Zovemo Medium, oni nemaju pojma, uzeli su neki reseller hosting kod nekakvog Brinkstera negdje iz Amerike i sad će oni njih zvat da vide kaj to je pa će nam javit. Prođe dan, prođe dva, opet mi zovemo njih da vidimo di je zapelo, ne znaju. Za stranicu se bliži rok, morala bi radit. Hitan slučaj, domenu preusmjeravamo na naš server privremeno dok se ovo ne sredi, ja kolegama poručujem da ne želim više sudjelovat u tome, ali Medium je ionako na početku ponudio da ako mi ne znamo to preusmjeravanje sredit, budu oni - reko recite im onda neka to slobodno oni srede i ja se iz priče isključujem.

 

Još dan-dva, tjedan natezanja (bez moje interferencije više) i uspjeli oni čudom dobit da stranica proradi, preusmjerili domenu i sajt živ i zdrav na njihovom 6-hiljada-kuna-godišnje serveru bez control panela. I neka im je...

BlaBlaLaLa uto 30.8.2011 09:21

http://secure.studio4host.com/user/aff.php?aff=154&language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr&p=http://www.hrvatski-hosting.com

 

Da napomenem ovo je AKCIJA,znaci sto dobijes za 119 kn

 

besplatnu domenu

4gb prostora

40gb mjesecni promet

 

+  kad odete a taj link vidite onaj brojac "+ xxx mb" ? taj brojac ide i do 1000mb odnosno 1gb,sto znaci ako platite npr paypalom kad bude 900mb dobivate 900mb jos tj imat cete ukupno  4900 mb  

 

Ako odete na drugu hosting stranicu nemate sanse da cete naci ovakvo sto...  a jos je i hrvatski hosting :)

 

 

edit: sad vidim da onaj brojac ide i preko 1000mb :))))

mkrmpotic ned 8.1.2012 21:16
radesija kaže...

Stavio si taj link jer želiš zaraditi preko novih članova koji dolaze preko tog linka, zato i je poslije adrese mistični broj 536201 koji je očito tvoj identifikacijski broj. Googlanjem te tvoje adrese vidio sam da si se u proteklih par dana učlanio na nekoliko foruma sa istim tekstom gdje preporučaš najbolji strani hosting. Jako si inovativan!

Svinja ned 8.1.2012 21:31

imao sam plus hosting godinu dana(ona besplatna akcija sto je bila) i jako sam zadovoljan, support je odlican, i onaj control panel na serveru isto je jako jednostavan(dotNet panel ili tako nesto).

Ali s obzirom da mi je to jedini hosting kojeg sam imao nemogu usporedit s nicim drugim...

Antonic ned 6.5.2012 10:46

Koristim jedan reseller host i nije da nisam zadovoljan, ali imam nekih problema  s njima i iako se oni to trude rijesit daleko je to od neke visoko kvalitetne usluge. Ima li ko preporuku? Volia bi da se uz preporuku nadje i komentar zasto je dobar i kvalitetan ne samo ovaj ti je najbolji :)

 

Hvala!

Gajotres sub 19.5.2012 14:12
Darude1506 kaže...

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

Šteta što ne nude .net :( ponadao sam se kada sam vidio cijenik i ime infoNET ali na kraju ništa

Edge ned 20.5.2012 17:55
Gajotres kaže...
Darude1506 kaže...

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

Šteta što ne nude .net :( ponadao sam se kada sam vidio cijenik i ime infoNET ali na kraju ništa

 

Normalno da nude .net, od kud ti to?

Gajotres ned 20.5.2012 18:48
Edge kaže...
Gajotres kaže...
Darude1506 kaže...

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

Šteta što ne nude .net :( ponadao sam se kada sam vidio cijenik i ime infoNET ali na kraju ništa

 

Normalno da nude .net, od kud ti to?

A ne znam pogledao sam im stranicu i ne vidim nigdje .net 

Ovo je ispravna stranica http://www.infonet.hr?

SebaOS pet 6.9.2013 11:16

http://webmedia.hr/ Ja ovdje imam neki jednostavni wordpress, ako nemaš puno sadržaja, čista preporuka, izađe nekih 130tak kuna prva godina (50% popusta), nakon toga se valjda plaća samo hosting, znači 120kn? Nisam siguran, to si provjeri, ali ovako su mi sasvim okej, odgovorili na par ticketa unutar istog dana, nemam zamjerki.