Prodaja - Komponente

[Prodaja] RTX 3060 mini Itx

miki_the_pirat sub 9.7.2022 17:40

Ma jasno je meni da su to normalne temp za single vent ali nisu normalne temp za gpu (imam 3kom 3060 2vent i 5kom 3vent - ne pričam  na pamet... ogromna razlika). Single vent sam imao 1070... pećnica samo takva i kad je open case. Pretpostavljam da je to ono što ljude odbija od kupnje.

Jedne mi chilaju sa 40% venta na 45°C a druge jedva ispod 60°C na 70% venta.

Petar hw sub 9.7.2022 18:18

nije single vent nuzno losiji

 

 

npr msi aero 1060 single vent je bila tisa i hladnija od gigabyte windforce dual fan 1060, pregledavao sam zasto i msi aero je imala 3x deblji heatpipe

picajzla0707 sub 9.7.2022 19:08

Prije mjesec dana kupio baš tu msi 1060 aero ta dječji komp. Nisam oduševljen bukom i temperaturom, doduše, kupljena je prije dvije godine pa možda i to ima utjecaja, ljeto je, kućište ima slabiji airflow... i tako.
S druge strane, moja msi 1070 gaming je starija godinu dana, isto je ljeto, isto nije bajni airflow i daleko je bolja... nekako mislim da te s jednim ventom neću više uzimati, pa da imaju 10mm cijevi

Santana ned 10.7.2022 09:08

Pa ne zove se bezveze kartica "mini Itx" zna se za kaj je. Ak ti ne trreba takva kartica ne uzimas je.

 

Samo danas ima dosta kucista ispod 10l u koje stane zbilja velike graficke pa ono...

picajzla0707 ned 10.7.2022 12:32
Santana kaže...

Pa ne zove se bezveze kartica "mini Itx" zna se za kaj je. Ak ti ne trreba takva kartica ne uzimas je.

 

Samo danas ima dosta kucista ispod 10l u koje stane zbilja velike graficke pa ono...

 zato i kažem - ovo mi je druga grafa s jednim ventom i više to neću uzimat

prva je bila fermica s hladnjakom od komada kružnog aluminija, malo je reć vrući helikopter, ovo je bila druga šansa jer ima heatpipese i nije baš veliki potrošač, pa opet nije bogzna što

tako da, s tom drugom šansom završavam sa single fan grafama