Xorantu sri 26.3.2008 13:41

Nije problem novaca nego vidim da je igre dobra ali wow mi je nekako u krvi pa cu malo pricekati da vidim kako ce se odviajti stvari sa brojem igraca i jedne i druge igre jer ne mogu igreti obe paralelno .


Necu zvaku ocu kusur
naxeem sub 29.3.2008 00:18
momak kaže...

Načuo sam da su cijene prepaida vani dosta niže. Istina ili babe po kvartu šire laži?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Laži. Cijena je uvijek $15 u USA i 12,99€ u Europi.
U Kini su puno niže jer se ne plaća po mjesecu nego vremenu online.

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
momak sub 29.3.2008 09:46
naxeem kaže...
momak kaže...

Načuo sam da su cijene prepaida vani dosta niže. Istina ili babe po kvartu šire laži?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Laži. Cijena je uvijek $15 u USA i 12,99€ u Europi.
U Kini su puno niže jer se ne plaća po mjesecu nego vremenu online.

 

 Dakle ako pomnožimo $15 s 4(tečaj dolara) dobijemo 60kuna, 12,99 × 7,2 = 94kune. A ako prošetamo do Algoritma prepaid možemo kupiti za 209,87kn.

Znači ipak je jeftinije i to za duplo u EU.

 

 

 

momak sub 29.3.2008 22:37

50lipa kaže...
Ključna riječ po mjesecu, Prepaid nije mjesec nego dva. I u svim zemljama je skuplji nego pretplata s karticom online.
 

Hoćeš reći da su gore navedene cijene za kreditne kartice?





Ja sam potpuno drukčiji od drugih

Obi Wan uto 1.4.2008 15:54

no offence ljudi, al ipak mi je previse davat 100kn misecno da bih igrao wow... na ilegalnim serverima sam mislija pokusat, al opet.... ja sam guild wars fan.

ne znam mozda grijesim al nekako mi je gw drazi od wowa. plus toga malo mi je glupo placat da bi igra neku igru.

gleda sam i screenshotove i sve zivo sta se tice wowa, sve je to krasno, fino, divno, al (opet se ponavljam) 100kn misecno... no thx..

mozda pokusam u nekom drugom zivotu.. za sada.. vidit cemo

Xorantu uto 1.4.2008 19:50

kada pocmes igrati wow najmanje bitna stvar su ti pare koje dajes za njega , tada ti se cini i da je 100 kn premalo za takvo nesto , bolje 100 misecno za wow koji je "droga" nego po ne znam koliko na dan za drogu :D:D:D:D:D


Necu zvaku ocu kusur
Meo sub 5.4.2008 16:54

Da i ja igram zajedno sa njim na WoWLegion serveru.

 

Posto nikada nisam "igrao" orginal, vec samo "gledao", ne bih znao kakva je razlika, ali ja sam i sa piratom PREZADOVOLJAN.

 

Ima li tko da mi kaze koje su prednosti orginala i totalno mi zgadi pirat? :P


MeoMeo
50lipa ned 6.4.2008 00:47
Borislav kaže...

Svi se vrate wow-u kad tad :)

Rijetki su oni koji su prestali igrati i ne zele se vratiti a da imaju slobodnog vremena na bacanje :P

 

wow=ovisnost

 

idem da primim svoju dnevnu dozu

Evo me.

02/2005 - 10/2007- Onyxia / Molten Core / Kazzak / Azuregos / Blackwing's Lair / Zul'Gurub / Ysondre / Taerar / Lethon / Emeriss / Anh'Qiraj ( 3. u Europi, 5. u svijetu C'thun kill, ja kao MT) / Naxxramas / Karazhan / Doom Lord Kazzak / Doomwalker / Gruul's Lair / Magtheridon's Lair / Serpentshine Cavern / Tempest Keep / Mount Hyjal / The Black Temple.

Tone raidova, killova, gigabajta filmova server firstova, sjajnih epika još sjajnijih legendarya i godina potrošenih otišlo u vjetar.
Kad se cirkus pretvorio u World of Casualcraft puko mi film, keširao i otišao.

Ne da se ne namjeravam vratiti, nego sam štoviše sretan što je WoW postao leglo casual playera koji će nadam se ostati tamo i time učiniti Age of Conan, Warhammer Online i slične naslove mnogostruko zabavnijima.

My 50 cents.
naxeem ned 6.4.2008 13:10

Hmm.. daleko je WoW od casuala. Btw, nemoj se zavaravati - Conan je čisti PvP MMO napravljen za casual igru... Zaboravi na farmanje i svakodnevne šestosatne raidove i tiere opreme.

Ne dao mi Bog da opet igram igru koja ništa ne vrijedi ako ne visiš 20 sati dnevno na njoj.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Solo761 ned 6.4.2008 14:03
Meo kaže...

Da i ja igram zajedno sa njim na WoWLegion serveru.

 

Posto nikada nisam "igrao" orginal, vec samo "gledao", ne bih znao kakva je razlika, ali ja sam i sa piratom PREZADOVOLJAN.

 

Ima li tko da mi kaze koje su prednosti orginala i totalno mi zgadi pirat? :P


 
Jednostavno, zavisi na kojem emulatoru je taj server baziran, sve stvari ti ne rade kako bi trebale. Najcesve ti neprijatelji samo stoje na mjestu, ne secu okolo, ne interaktiraju s okolinom (npr. vuk skuzi stakora i zaleti se na njega). Ako si mage vidjet ces da neki spellovi ne rade kako treba, npr. zadnji put kada sam mrdao po ascent emulatoru blink je bio smrdan. Aktiviras ga i tvoj lik "poleti" unaprijed, ne teleportira se kako bi trebao, sto i nije toliki problem, problem je sto ti onda iskoci poruka da cheatas i blokira ti lika na par sekundi. Ako ponovo opalis blink izbaci te s servera. Na originalu barem 95% stvari radi kako treba.
Solo761 ned 6.4.2008 14:08
Obi Wan kaže...

no offence ljudi, al ipak mi je previse davat 100kn misecno da bih igrao wow... na ilegalnim serverima sam mislija pokusat, al opet.... ja sam guild wars fan.

ne znam mozda grijesim al nekako mi je gw drazi od wowa. plus toga malo mi je glupo placat da bi igra neku igru.

gleda sam i screenshotove i sve zivo sta se tice wowa, sve je to krasno, fino, divno, al (opet se ponavljam) 100kn misecno... no thx..

mozda pokusam u nekom drugom zivotu.. za sada.. vidit cemo

 
Igrao sam GW cca 2 godine. I dobar je dok ne probas nesto bolje. Sada me u GW-u previse smeta ogranicenost igre. Moras se muciti s druzinama, ili henchevima, oprema se uglavnom razlikuje u skinu (sto i nije tako loshe, barem nitko nema OP opremu). I ono sto je najbitnije, josh uvijek nisu implementirali nesto sto bi olaksalo trgovanje, da moram po sat-dva urlati WTS, WTS, ne hvala.

PvP je jedino sto je bolje u GW-u, no za to trebas imati dobru ekipu u kojoj svatko zna sto radi ili neces daleko stici.
Xorantu ned 6.4.2008 17:35

a odlucujuce vrijeme za wow ce biti tamo kada izide ekspanzija , ako se proda dobro (  preko ocekivanja )  onda vam wow ostaje broj 1 a ako ne , dobar dio igraca ce preci na neku drugu igru .


Necu zvaku ocu kusur
Virty sri 9.4.2008 08:38
Meo kaže...

Da i ja igram zajedno sa njim na WoWLegion serveru.

 

Posto nikada nisam "igrao" orginal, vec samo "gledao", ne bih znao kakva je razlika, ali ja sam i sa piratom PREZADOVOLJAN.

 

Ima li tko da mi kaze koje su prednosti orginala i totalno mi zgadi pirat? :P


Ogromne, da nisu svi bi na piratima bili.
Odvoji par kuna dnevno za original.

madafaka
Obi Wan pet 11.4.2008 11:25
Obi Wan kaže...

no offence ljudi, al ipak mi je previse davat 100kn misecno da bih igrao wow... na ilegalnim serverima sam mislija pokusat, al opet.... ja sam guild wars fan.

ne znam mozda grijesim al nekako mi je gw drazi od wowa. plus toga malo mi je glupo placat da bi igra neku igru.

gleda sam i screenshotove i sve zivo sta se tice wowa, sve je to krasno, fino, divno, al (opet se ponavljam) 100kn misecno... no thx..

mozda pokusam u nekom drugom zivotu.. za sada.. vidit cemo

 

 

Tesko da se desilo ovo ali ja citiram i pobijam samog sebe, doduse ne u cijelosti.....

nakon nekog vrimena zainteresira me je wow, i slucajno sam otvorija jednu stranicu di je pisalo o 10 day free trial shemi...

interesira me to, jer mogu vidit iz prve ruke kako wow izgleda i funkcionira, a druga stvar je sta je mukte, normalno ako mi se svidi znate sta slijedi...

zanima me koliko se mb potrosi na skidanje toga cuda i ono opcenite neke stvari

pa ljudi pisite sve sta znate o tome

 

 

 

 

May the Force be with you
Psiho246 pet 11.4.2008 11:49

Ok sljedi moje misljenje WoWa.

Igra je fenomenalna, puno ljudi za druzit se, levelati s ekipom je predobro i sve.

I onda se desi taj trenutak...DING...postali ste level 70.

Od tada je cjeli zivot grind, grindaj instance, grindaj pare za flying mount, grindaj esencije za crafting epice i secer na kraju meni najdraze od svih GRINDAJ PVP.

I sad ovaj PvP ja se mucim s Arena Pointsima 2 mjeseca da bi skupio set (mozda i vise) i onda Blizzard odluci izdat patch di se taj set moze kupit za HONOR i to za MALO honora (u 1 dan nagrindate ono sto sam ja grindo mjesec dana) i izda BOLJI set kojeg bi ja sad opet moro grindat da ostanem u điru sa ostalim igracima.

Ja sam igro 2 godine i WoW forum sam otkrio negdje zadnja 3 mjeseca igranja.

Tada sam shvatio zasto se klase stalno nerfaju i boostaju bez ikakve logike.

Sve hrpa klinaca koji se deru i cvile "that class is OP!111" i onda nerfaju tu OP klasu i onda je neka druga klasa prejaka pa svi cvile opet i stalno se nesto mjenja.

Ja sam se prilagodjavao promjenama i obicno sam "ownao" sve, al nemoze to tako.

Isto tako za PvE su svi pred odredeni. Ak ste warrior niko vam nece dati da budete DPS u grupi, rogue ce vjerojatno izbaciti, a PROT paladina isto jer svi misle da samo Warrior moze biti tank.

To mi se sve tako ogadilo da sam prodao account. Ne fali mi ni mali i jedino mi je zao svih novca koje sam bacio.

 

Vjeruj te mi postoje 10x bolji MMOi od WoWa, WoW je grindfest.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Sims sub 12.4.2008 21:22

Meni je WOW za vrijeme Azerotha bio savršena igra. tada, ako ste vidjeli da je netko High Warlord, e onda je taj lik stvarno bio netko i nešto. kada je izašao TBC sve je postalo grindanje epiXXa i sada su svi nekak podjednaki, šta ja znam, rijavo mi je to nekak. a o "ekipi" da ne govorim.


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
Obi Wan uto 22.4.2008 19:36

e iman jedno pitanje

napravija san oni privremeni wow acc sta traje 10 dana

sad san kupija original i iman cd key

sad me zanima jedna stvar

na ovo privremenom accu moga samo uc na americke i novozelandske servere

ako ga upgradeam oce mi dozvolit pristup i europskim?

unaprijed hvala


May the Force be with you
virginia uto 22.4.2008 23:07

pa eto, pišem ja jer se registrirah za nešto totalno drugo, temu o tome šta u bugu ne valja, al je tema bila zaključana, pa da mi registracija ne propane... evo samo - znam da je drugi medij pa be gentle - nemojte mi glavu skidat zbog slijedećeg - al piše na stranicama algoritma da dolazi strip Warcraft - pa možda ova informacija nekom bude korisna.


virginia
Toza pet 25.4.2008 02:22

Momcim morete vi pričat šta oćete ali WoW je jedna od igara koje su pokrenule revoluciju!!!

Ja ne kažem da je WoW igra bez koje se nemore živit al ne kažem da ju treba ignorirat...

Jdnostavno let`s play!!!

 

              Pozzzzzzzzzzzzzzzz iz Bosne!!!! Orašjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Xorantu ned 27.4.2008 13:06

Blizzard ce morati dodatne napore uloziti u igru pogotovo u novu ekspanziju koja bi morala biti vise nego dobra .Ne smiju dopoustiti da kada dosegnete maksimalnoi level igra postane dosadna . Vjerujem da ce vecina ljudi ostati na wowu ali ipak postoji "opasnost" zvana Age of Conan , po meni Warhammer i nije tolika "opasnost" za wow jer izlazi kada i ekspanzija za wow tako da ce malo tko dati novce za ekspanziju i eventualno za prepaid a zatim kupiti warhammer da bi ga probao , mozda kasnije ali sumnjaj u to .


Necu zvaku ocu kusur