Miro sri 13.4.2011 22:00

World of Tanks, zanimljivi MMO sasvim novog koncepta, izašao je iz bete i postao svima dostupan! Radi se o besplatnoj igri (najavu možete pročitati ovdje), koju vrijedi isprobati, pa će ova tema biti središnje mjesto za razmjenu informacija između igrača.

 

Na ovoj adresi se morate registrirati i skinuti igru (1,8 GB):

 

http://game.worldoftanks.eu/

 

Prvi korak prije ulaska u igru je prikupljanje osnovnih informacija, za što služi ova stranica:

 

http://wiki.worldoftanks.eu/Main_Page

 

Službeni YouTube kanal:

 

http://www.youtube.com/user/WorldOfTanksCom

Dkc čet 14.4.2011 20:03
thechosenfreak kaže...

Da li netko ima iskustva s americkim tenkovima? Posto sam krenio s njima igrati. Dosta su isfurani njemci i rusi. Rjetko tko igra s amerima.

 

No nisu mi toliko losi kao sto ljudi kazu.

 

Američki heavyi su okej, T29 je zvjer. Mediumi i nisu baš nešto, za arty ne znam.

Crotiger pet 15.4.2011 10:29

Ali nemojte ga kupovati , jer ga trenutno samo vidite na vašem web accountu ali imaju probleme i ne dobiješ ga u igri. Ja imam naviku u tim igrama sa mikrotransakcijama ako mi se svidi proizvod , suportat ih i platiti neku svotu. Tako sam napravio i ovdje jer mi se je svidjela Beta ali gold imam samo na web u ne i u igri.

jura pet 15.4.2011 13:57
hrvatskafarkasevec kaže...
Matk044 kaže...

E jel zna tko zašto se stalno ponavljaju iste 3 staze??i da li uvijek moram ići na random battle ili si ja sam mogu izabrati server i mapu koju hoću?

sa jacim tenkovima dolaze i nove mape

ne znam.ne bi se baš složil za ovu tvrdnju da s jačim tenkovima idu nove mape.ja igram sad trenutno sa m3 i bil sam na svim mapama.ali ovo je sporo za napredovanje čudo jedno.prije si dobival dnevno prvo 150 pa poslje 250 golda i išlo je glatko.sad mi je žal kaj nisam kupil preorder heavy tenk.

Crotiger pet 15.4.2011 18:34

Dobio sam gold jutros, sve je 5 sada i napravio sam sa tih 2,5k golda da mi je premium account.

Ako kupuješ gold a recimo igraš Tank destroyera i kupuješ 1 zrno pancirno po 2 g je stvarno velika razlika.

 

Koliko sam skužio ako imaš protivnike sa recimo 2 artiljerije i jednog spotera .......masakar. Kao snajperisti u shooterima. Malo mi je glupo kaj se priljubiš uza zid kuče a on ima takvu putanju da te pogodi. Nemoguče je u RL ali koliko sam skužio takvu putanju imaju samo uz zidove kuća ali uz brijeg/brdo imaju normalnu parabolu. 

 

Moje mišljenje je da bi se trebali skupiti jer sa barem par igrača i dogovorom ko kaj igra bilo bi puno lakše jer trenutno rijetko je da ljudi igraju koperativno , već odu u kutove (zavisi od mape do mape) i kempaju.

Ma igra je za 5 nemojte me krivo shvatiti ali trebali bi se probati skupiti pa će biti lakše 100 puta pobijediti i to taktikom koju sami biramo.

 

 

Pozdrav,

Crot

 

P.S. crotiger1974 i WoT , atm igram TD German lvl 1.

PureEntity pet 15.4.2011 18:43
Miro kaže...

Kolike su cijene za gold? Ja za sada igram samo ovu muktarošku verziju (nije loše, ali se doista sporo napreduje)...

Jao Miro, još kad bi nam rekao koji ti je nick da te uz jos vece zadovoljstvo, znajuci da se radi o tebi, dobro odspenkamo ako se sretnemo na bojnom polju.