PC igre

The Elder Scrolls: Online

Sunburn uto 22.1.2013 19:39
evang kaže...

A sta mislite ak mogu vrtit Skryim na najajcoj rezi dal cu moc vrtit ESO bar na nekoj srednjoj,nisam neki graphic whore,glavno da ide a nemam bas para za upgrejd.

Ne vidim zasto ne bi mogao, MMORPGovi nisu bas nesto brutalni sa grafickim zahtjevima bas zato da budu pristupacniji velikom broju ljudi. Ako ti Skyrim ide ok na 1920x1080 vrlo vjerojatno ce ti ic i ESO. Ovo su game debateova predvidjanja. Jako je rano jos za procijenit, tako da je moguce da totalno pricaju iz guzice ali vjerujem da ce igra ic glatko na Radeonima 5670/6670 i nVidia ekvivalentima, mozda ne s max grafikom i rezolucijom ali bi se trebala veselo vrtit.

harell uto 22.1.2013 20:25

Evo gledam ovaj video "introduction to tes online" i hajd sve u redu ali jel se meni cini ili su srozali grafiku? nekako mi ne lici na skyrim ni izgled spellova ni fizika ni kretanje likova ni generalno atmosfera {#} e sad hoce li to sve izgledati drugacije kad izadje igra, ili ce gotov proizvod biti slican ovome sto sam vidio?

The White Wolf sri 23.1.2013 02:16

hmmm ne znam bas recimo Skyrim mi ide na 45-60 fpsa sve max osim sjena na 1920x1080 dok mi guild wars 2 hahaha ide na 15 fps bilo koje postavke da stavim sad ne znam da li je GW2 stvarno toliko zahtjevna igra ili je sje**** nadam se da ce ESO bit ljepo optimiziran kao i TES serijal...

Sunburn sri 23.1.2013 12:12
Obi Wan kaže...

i ja se prijavija pa  cemo vidit. kaze unutar 48 sati da ce se javit jesam li upao ili ne

 

vjerojatno cu igrat norna u kombinaciji showd+shield ili nekakav sneaky bow&arrow+daggers

 

 

Nece ti javit da li si upao nego ces dobit confirmation da si registriran, a da li si upao ces saznat kad upadnes :)

Meni je moj vec dosao - provjeri spam foldere

Obi Wan sri 23.1.2013 12:41
Sunburn kaže...
Obi Wan kaže...

i ja se prijavija pa  cemo vidit. kaze unutar 48 sati da ce se javit jesam li upao ili ne

 

vjerojatno cu igrat norna u kombinaciji showd+shield ili nekakav sneaky bow&arrow+daggers

 

 

Nece ti javit da li si upao nego ces dobit confirmation da si registriran, a da li si upao ces saznat kad upadnes :)

Meni je moj vec dosao - provjeri spam foldere

dobro, vjerojatno sam ja krivo ili shvatio ili procitao.

Obi Wan sri 23.1.2013 13:44
evang kaže...

Mislim da su svi above average {#}

 

ma njima je najbitnije da ti imas konfiguraciju od xy ostalih konfiguracija koja je njima interesantna kako bi vidjeli da li igra moze vrtit na nekom ''prosjecnom'' racunalu.

 

Van_Blaster sri 23.1.2013 14:57
harell kaže...

Evo gledam ovaj video "introduction to tes online" i hajd sve u redu ali jel se meni cini ili su srozali grafiku? nekako mi ne lici na skyrim ni izgled spellova ni fizika ni kretanje likova ni generalno atmosfera {#} e sad hoce li to sve izgledati drugacije kad izadje igra, ili ce gotov proizvod biti slican ovome sto sam vidio?

budi siguran da nece graficki sliciti skyrim-u ili oblivionu,ipak mmorpg se razlikuje tehnicki od SP igre,za sadrzaj jos je rano spekulirati,svi mi se nadamo da ce to biti TES univerzum mmorpg(open world,exploration;sto je meni najvaznije)

harell sri 23.1.2013 15:05

Da naravno, nisam mislio dal ce bit grafika bolja od skyrima ili na tom nivou, nego generalno dizajn recimo gradova, likova itd mi nije nekako elder scroll-ovski, i onda cudna neka mehanika likova, ali jbg valjda su tako morali da ga naprave.

 

Ali eto rano je jos pricat, vidicemo ako upadnem u betu kako ce bit 

Wolf88 pet 25.1.2013 23:55
Obi Wan kaže...

nisam ubra kad ta beta pocinje, a i lin sam ne da mi se trazit, pa ako tko moze dat informaciju

još se nezna kada če beta započeti, ali se nešto govri da bi mogla početi polovicom 3. mj.

evang sub 26.1.2013 10:31
Wolf88 kaže...
Obi Wan kaže...

nisam ubra kad ta beta pocinje, a i lin sam ne da mi se trazit, pa ako tko moze dat informaciju

još se nezna kada če beta započeti, ali se nešto govri da bi mogla početi polovicom 3. mj.

Pa sezona za release igara je prije ljeta ,5-6 mjesec i oko bozica tak da ovo sa 3. mjesecom ima smisla.

Ima potencijala igra al mislim da cu oprezno pristupit pogotovo ak se uspijem skrpat za betu.

KonorKenvej pon 28.1.2013 21:27

Sjećam se par dana nakon što je izašao Skyrim, rekao sam frendu, "ovaj setting je stvoren za MMO", a mislim da sam to i napisao u Skyrim temi, drago mi je da se to događa, ovo ću SIGURNO igrati, jel ima kakvih vijesti od Bethesde kad se kreće u betu?