i_rambo_plache pet 6.3.2009 08:13

Štoviše, izgleda kao bezobrazna kopija GRID-a. Ona staza liči na San Francisco...

 

Očekujem sranje, baš kao što sam to očekivao zadnjih 3 verzije... Ista stvar je bila s UC-om, pogledajte topic 'NFS Undercover' kad su ljudi slali trailere, sličice i sl., pola foruma se divilo igrici; na kraju ispalo žešće sranje.

 

EA je kao i uvijek dodatno ušminkao sve. Naravno, takvu grafiku ne treba očekivati u finalnoj verziji, jedino ako neko misli igrati sa gtx 295 ili sl. grafom.

nixass pet 6.3.2009 12:51
Razer_Copperhead kaže...

Ovaj novi Sh't izgleda isto kako i Grid. Da li će se ovdje moći uređivati auto kako i u Most Wantedu?

 nadam se da neće, jer su poseljačili taj serijal skroz. i nek izgleda ko grid, koga briga Smijeh
samo da bude simulacija za razliku od njega.. (ak su se već majstori uhvatili posla)..
Danny_HR pet 6.3.2009 14:30

Ovo izgleda ok.

Zadnji dobar NFS bio mi je Underground, nadam se da će ovaj biti bar podjednako zanimljiv.

 

Sviđa mi se prelazak na simulaciji sličniji gameplay.

 

Grafika zbilja izgleda odlično, ali kako je netko gore rekao, vjerojatno je ušminkano.

 

Ništa, ostaje nam čekati i vidjeti.

Bugy pet 6.3.2009 14:30
dovla kaže...

Razočarao sam se u zadnja dva nastavka (totalno sranje), tako da ne vjerujem ništa dok ne vidim na svoje oko.

 Potpisujem. Foršpani su kao dobri,a kad se instalira i zaigra,teški šit. Triba vidit kak bi se reklo...
WItcher pet 6.3.2009 15:28

AAAAAAAAAAAA nijedam   novi nfs nebude  vratio star i sjaj NFS frašize.

Koliko sam vidio   nebude onako  free  vožnja po gradu,odnosno grada nebu ni bilio .

Samo ćemo voziti utrke(tipa gt) bez murje .

Hex pet 6.3.2009 15:55

Kaže ovaj da će damage biti bolji od bilo koje druge igre. Pro Street je bila ok igra ali će bit neka kopija GRIDa samo što će ovo biti žešće. GRID je pre ozbiljna igra a ovdje se više koncentriraju da bude žestok hardcore gameplay. Ja bi ovaj nastavak nazvao NEED FOR SPEED IN DEED.

i_rambo_plache sub 7.3.2009 09:24

Zašto da bude simulacija? NFS je uvijek bio arkada i to mi je pasalo. Usto, ja ne znam po čemu neki zaključuju da će igrica biti simulacija? Na temelju slika? Isto tako se i za UC zaključivalo da će fizika biti realna na osnovu trailera.

 

Ja se samo nadam da će SHIFT biti poput High Stakesa ili Porschea iako mi je to teško za vjerovati kad EA štanca NFS-ove još brže nego FIFe.

UC je izašao prije 3 i pol mjeseca, a SHIFT dolazi u drugom kvartalu (prema Gamespotu), znači između 3. i 6. mjeseca, a to je uskoro.

 

Meni ovo više zvuči kao zadnji poziv upomoć. Imam filing da EA jednostavno žudi da im narod kaže da im NFS napokon valja, ali umjesto da sjednu i pošteno odrade posao, oni rade kvazi-proizvode koji samo više tonu. I lijepo to sve izgleda na sličicama, ali ja neću davati ni pohvale ni pokude prije nego što sam isprobam (ako ću isprobavati).