Dado_ZG78 čet 10.1.2013 21:00

Nakon godina i godina pauze David Braben se vrača u velikom stilu i punom parom radi na modernoj verziji Elite-a.

 

Projekt je nedavno u potpunosti financiran putem ED Kickstarter-a, gdje se također mogu pratiti sve novosti vezane za razvoj igre.

 

Službene stranice nalaze se ovdje i na njima se mogu nači 'teaser' filmići, intervjui s tvorcima igre, wallpaperi, kao i dodatni linkovi na sve relevantne vezane stranice.

 

 

Ovdje je popis igrača s Foruma:

 

forum name - ingame name:

 

new-man - new_man

brane82 - omega fighter

Rocinante2112 - argus wishbone

moloch - lexmoloch

zura - F4stReload

berko - koberko

entry point - flying brick

quickr - quickr

endymon - MegaPiwi

Dado_ZG78 - Daworox

 

Dado_ZG78 čet 10.1.2013 21:06

Zadnjih tjedana pristiže sve više informacija o strukturi i dizajnu brodova, kao i mogućnostima nadogradnje.

 

Brodovi će biti detaljno dizajnirani i razrađeni do najsitnijih detalja (nekoliko slika u nastavku).

Dado_ZG78 čet 10.1.2013 21:31
1domagoj1 kaže...

Elite ili Star Citizen, pitanje je sad...

Za mene jedno i drugo - back-ao sam oboje (SC sa 35 dolara, a ED sa 20 funti) i dobivam igre čim izađu na tržište.

SC imam pristup alphi i beti - jedva čekam {#}

 

Po meni te igre ne isključuju jedna drugu - SC mi je više kao space flight simulator s naglaskom na borbu i hiper detaljnom grafikom, dok mi je Elite više za laganini istraživanje, trgovanje..  

Dado_ZG78 čet 10.1.2013 22:04

Slažem se..  vrijeme je veliki problem no opet kako SC vjerojatno dolazi nešto ranije i uključuje znatno manji (mada detaljniji) game space, prvo ću njega 'doktorirati' a onda laganini Elite istraživati i nabijati rankove {#}

Istina, za to vrijeme (tko zna, možda i godinu, dvije..) pauziram sa svim ostalim igrama {#}

picajzla0707 pet 6.9.2013 14:23
syncmaster245b kaže...

Ma ja ovo ne mogu docekati!

 

To je bila moja prva igra gdje sam sejvao poziciju.

Vektori bez tekstura.......i bilo mi je dobro.

 

Jedva cekam!

haha, kako je u nekom beogradskom listu (nažalost u hrvatskoj u to vrijeme nisu izlazili gejmerski časopisi) tada nazvana - vektorska filovana grafika, kao vrhunski doseg i to na amigi, jer je prije toga i na komodorcima bila samo vektorska (šuplja) pa se sve vidjelo kroz brodove i stanice...

syncmaster245b pet 6.9.2013 16:08
picajzla0707 kaže...

haha, kako je u nekom beogradskom listu (nažalost u hrvatskoj u to vrijeme nisu izlazili gejmerski časopisi) tada nazvana - vektorska filovana grafika, kao vrhunski doseg i to na amigi, jer je prije toga i na komodorcima bila samo vektorska (šuplja) pa se sve vidjelo kroz brodove i stanice...

takozvana vektorska nepopunjena grafika :)

 

Inace casopis na koji se vjerojatno referiras (sansa da pogodim casopis mi je 33.3% {#}  ) je bio Svet Kompjutera, koji jos uvijek izlazi i ima ga i kod nas za uzeti.

Druga dva su bila slovenski Moj Mikro i jos jedan srpski Racunari.

 

btw. u to doba Beosoft je udarao u dupe {#}

 

**edit**

 

Jel se tko sjeca druge vektorske nefilovane grafike, odnosno Mercenary igre koja je isto bila nevjerojatna u svoje doba?

Kako sam bio sretan kada sam na kraju uzletio sa planeta....... o majka mu stara sto sam star....{#}

Dado_ZG78 sub 7.9.2013 11:08

Žao mi je jedino što se ova igra djelomično poklapa sa STar Citizenom i što će im vrmena izlaska biti pre blizu.

Podupro sam obadvije igre jer sam fan i Elite-a i Robertsovih uradaka, ali morat ću igrati jednu po jednu..  nema se vremena za obadvije paralelno {#}

 

Nadam se samo da će izlazak jedne biti barem nekoliko mjeseci odvojen od druge pa da ipak stignem odigrat i jednu i drugu SF poslasticu {#}