dery sri 13.3.2024 13:03
Friday kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Ko preordera sljedeći BF treba automatski na odjel za psihičke poremećaje.

 

Kaze riplej da ce biti najbolji ikad

 Vjerujemo jer on dolazi iz udruge: Slijepima ne treba vid da vide.

Super64 pet 15.3.2024 13:59

Trojka? Wow, od trojke nije bilo boljeg BF-a za neke (ja sam mislio da je četvorka ipak dostojan nastavak)? U principu i poanta mog upita, očito je nekima BF davno umro, a nikak se pomirit s tom činjenicom mi djeluje kao žešća depresija.

forumaš pet 15.3.2024 14:12
Super64 kaže...

Trojka? Wow, od trojke nije bilo boljeg BF-a za neke (ja sam mislio da je četvorka ipak dostojan nastavak)? U principu i poanta mog upita, očito je nekima BF davno umro, a nikak se pomirit s tom činjenicom mi djeluje kao žešća depresija.

 Bit će klimakterij ili kriza srednjih godina.

fila2208 pet 15.3.2024 15:20
Super64 kaže...

Trojka? Wow, od trojke nije bilo boljeg BF-a za neke (ja sam mislio da je četvorka ipak dostojan nastavak)? U principu i poanta mog upita, očito je nekima BF davno umro, a nikak se pomirit s tom činjenicom mi djeluje kao žešća depresija.

 Pa realno bf4 su nasrali svime svačime, prvih tjedan dva dana se rušio sa RSOD, i realno nikad nije ispunio očekivanja koja su nahajpali sa levolucijom ili kako se zvalo.

 

Bf3 je bio manjakv na početku, kasnije je postao najbalnsiranija igra, jer  nije bilo toliko toga, nije bilo nasrano svakavim glupostima i svaki dlc je imao temu i mjenjao igru na svoj način.

 

Tako da, da, bf4 je bio zadnji koji je ličio na nešto, sve dalje je sve gore i gore.

Super64 pet 15.3.2024 18:21

Ma Damavand Peak BF3 najbolja mapa ikad za neku MP igru. Ali sam uspio nakon toga zavoljeti i TF2 i PUBG i Verdansk i Tarkov i Squad, nit mi je bilo teško nit žalim nit očekujem čuda od BF-a. A preorder nikom i nikad više nakon BF2042 dema.

MasterG pet 15.3.2024 19:24

Iskreno...obožavam BF....čak mi je i BF2042 dobar makar 90% ljudi pljuje po njemu.

Zadnji COD mi je bio dobar IV...poslije toga se nisam mogao naći da mi paše.

 

Osobno mi je najbolji BF4....jednostavno mi je sjeo ko budali šamar (a igrao sam ih i imam i probao sam ih praktički sve).

Čak mi niti ispeglana verzija BFV nije sjela jer volim modern warfare.

 

Ali....mišljenja sam da apsolutno treba prekinuti serijal i reć nema više BF-a...napraviti igru koja se zove drugačije, tipa Butterfiled i ekipa će bit sretna.

Vjerojatno će ju uspoređivati sa BF-om jedno vrijeme i naprosto prestati...pa će biti manje plakanja i "bitchanja" po forumima...i više igranja.

Super64 pet 15.3.2024 21:26
forumaš kaže...
MasterG kaže...pa će biti manje plakanja i "bitchanja" po forumima...i više igranja.

 To bi bila šteta, jer zabavno je čitati kad stari ljudi plaču ko djeca 

 Al meni ne ide u glavu da baš jebeno NIŠTA to ne može zamjenit. Ono jel to stvarno moguće i wtf zašto jbt.

dery pet 15.3.2024 21:27

Kako sam ja i reko bit će jedna mapa jer ova druga je onaj stadion iz hourglasa. Ova jedna je toliko sadržajno bogata, maštovita. Izgleda da su čistačici zabranili da radi na bf-u jer ona bi to bolje pošto je na radnom mjestu više od ostalih buzoratora.

Gamer15 ned 17.3.2024 21:21

Pozdrav,

uzeo sam igru sad dok je na popustu i desava mi se konstantno da je proc zakucan na 99 a grafa skace od 40 do 60%, samo u bf2042 imam taj problem i fps varira od 20 do 35.

Vrtim sve na low na 1080p

i5 8400

gtx 1060 6gb

16gb rama

Postoji kakvo riješenje?

 

lp

fila2208 ned 17.3.2024 22:01
Gamer15 kaže...

Pozdrav,

uzeo sam igru sad dok je na popustu i desava mi se konstantno da je proc zakucan na 99 a grafa skace od 40 do 60%, samo u bf2042 imam taj problem i fps varira od 20 do 35.

Vrtim sve na low na 1080p

i5 8400

gtx 1060 6gb

16gb rama

Postoji kakvo riješenje?

 

lp

 ima, u trgovini informatičke opreme :)

 

upgrade, kako cpu, tako gpu, a tako i mbo  :)

fila2208 uto 19.3.2024 14:34
Super64 kaže...

Vrhunski odrađen posao./s U 6 mjeseci su uspjeli napravit dvije mape, jednu koju su imali i ovu Haven. Odlična mapa/s, za one koji još uvijek igraju COD.

 Pa dobro ta žena radi, čistačica šta ostala, drži cijeli dice i igru na životu.

A kakva će tek igratetina bit novi bf 2043, ili bf6, ili bf, ili bf1944, ili bf 2143, ili nezz kako se bude zvao.