ocean77 pet 8.9.2017 14:16
herc73 kaže...

mislio sam kupiti sat preko honorbuy-a pa me zanima ako odaberem slanje iz EU Warehouse jer placam carinu i odv ili ne.

 

 

 

 

Naravno da ne...mislim da je to ujedno i najbolje mjesto za kupnju ako uzmemo u obzir da ces ga dobiti doslovno za 2-3 dana od kupnje.Izadje malo vise u startu nego na nekim drugim mjestima, ali osim cijene i postarine nema nikakvih drugih davanja...jedino jos mozes ukucati npr. kao vaucer mobhr pa dobijes jos 5$ popust.

 

Inace ja ga imam vec nekih 2-3 tjedna i nemam zamjerki.

CyberDemonVZ uto 12.9.2017 21:35

Stigao mi je Amazfit PACE 

 

Naravno, u tjednu kad imam obaveze, al ću ga probati malo isprobavati :D

 

Imam i pitanje, kod sporta stalno mjeri heart rate i snima u fajl koji kasnije ide na Stravu, ili se treba uključiti stalno snimanje srca u opcijama?

acerRI uto 12.9.2017 22:00

Evo i meni danas stigao.

Imao sam mali problem prilikom prvog spajanja sa mobom, ali reinstalalcija aplikacije na mobu je rijesila stvar.

Isao sam provjeriti ima li kakvog updejta i bilo je,tako da je sad na zadnjoj verziji.

 

Zasad zadovoljan, lagan je na ruci, i izgleda odlicno.

 

 

CyberDemonVZ čet 14.9.2017 17:51

Ljudi, Strava ako nije premium ne snima heart rate?

 

I samo da odgovorim sam sebi, ako još nekog zanima:

Ne mora se imati uključeno stalno mjerenje otkucaja ako želiš da ti snima i u sportu. Sam uključi snimanje otkucaja.

CyberDemonVZ čet 14.9.2017 18:06
ocean77 kaže...

Isprobao sam trcanje i sto je najzanimljivije kada povezes Stravu sa accountom na Amazfit aplikaciji koja je dio te aplikacije, Strava sama prepozna aktivnost i zapocne mjerenja.

 Može ovo malo detaljnije?

Povezani su mi Amazfit i Stava i jedini prijenos podataka je kad kliknem Sync u aplikaciji.

Kak si ti ovo podesio? I kak si provjerio dal radi? Pokrenuo si snimanje na satu i onda si pokrenuo Stravu na mobitelu?

CyberDemonVZ pet 22.9.2017 09:08
Knegosk kaže...

Jel tko isprobao sat za bicikliranje?  Koliko mu treba da nađe GPS? Kakav je Engleski glas, jel onaj kompjuterski ili ljudski? 

 Na kratko sam isprobao GPS. Od kad sam ga kupio svaki dan pada kiša. Jučer napokon vedro, a ja nisam bio kod kuće.

Kad je vedro, bez zgrada i drveća, treba mu doslovno koja sekunda da pronađe signal. Kad je bilo oblačno, i bio sam pokraj zgrada, trebalo mu je preko pola minute.

Sat nema navigaciju, zvučnik ili bilo kakav govor... Koliko ja znam! Ili mi je nešto opako važno promaklo!

omomomomoomm kaže...

Ima itko da ima amazfit povezan sa iphoneom i novim ios11?? Ne dolaze mi notifikacije uopce i ne kuzim gdje je problem. Sve mi je upaljeno ali ne sljaka.

 Jesi probao s drugim mobitelom? Neki Android? Da provjeriš da sam sat nema hardversku grešku.

 

Upiši u google Amazfit ios 11, i odma ćeš vidjeti dal je neka standardna greška :)

Na mobitelu dan, ne da mi se tražiti.

omomomomoomm pet 22.9.2017 12:18

uspio sam rijesiti sa factory resetom ali cudno mi radi veza izmedu mobitela i sata preko bluetootha. nakon par sati mi se jednostavo odspoji i nije vise sat povezan. do prekjucer sam imao ios10 i radilo je sve perfektno ovo se pocelo desavati od kad je dosao novi ios11.

 

u autu mi se npr sad spaja mob puno brze preko bluetootha ali sat jednostavno izgubi konekciju nakon par sati. pratit cu sad par dana ali mogice da bluetooth ima neeki bug sa novim ios-om.

 

 

CyberDemonVZ pet 22.9.2017 14:41
omomomomoomm kaže...

uspio sam rijesiti sa factory resetom ali cudno mi radi veza izmedu mobitela i sata preko bluetootha. nakon par sati mi se jednostavo odspoji i nije vise sat povezan. do prekjucer sam imao ios10 i radilo je sve perfektno ovo se pocelo desavati od kad je dosao novi ios11.

u autu mi se npr sad spaja mob puno brze preko bluetootha ali sat jednostavno izgubi konekciju nakon par sati. pratit cu sad par dana ali mogice da bluetooth ima neeki bug sa novim ios-om.

 Tu i tamo čitam neke forume o Amazfitu, pa ako naletim na neko rješenje, javim.