Strm uto 23.11.2021 10:29

Vidim nema teme za ove genijalne satove, ali nisu kod nas nešta previše ni dostupni pa razumijem...

 

Ako volite klasične satove, znači imati fizičke kazaljke i da sat zapravo izgleda kao sat, ali vam nedostaju funckije pametnog sata poput obavijesti, praćenja otkucaja srca i sl, Fossilovi hibridi su kao stvoreni za vas

 

Nedavno sam kupio na amazonu Fossil Collider HR, na popustu sa brzom dostavom je koštao 950kn, dostupan je još i na Zalando web shopu kod nas, ali tamo košta 1480kn...

 

Prvi dojmovi su odlični, baterija se crpi 7% na dan sa barem 200tinjak obavijesti kroz dan koje prate vibracija, te konstantan montioring otkucaja srca i koraka 

Obavijesti je lako čitati, dolaze momentalno, vibracija mi je i na medium jačini pre jaka 

Ekran je po danu genijalan, malo slabije vidljiv u uvjetima slabije svjetlosti, osvjetljenje ekrana mi se sviđa jer podsjeća na starije satove kako ima 4 ledice u kutevima, nekome se možda neće svidjeti

Otkucaje srca i korake prati poprilično točno, uspoređivao sam sa mobitelom i Huawei gt2 

Poprilično je velik izbor pozadina za sat, te je uređivanje istih poprilično lako 

Fossilova aplikacija za mobitel mi je isto super, ne crpi nešta primjetno baterije, prikazuje sve šta treba 

Nekakav opširniji review ću moći napisati tek kroz par tjedana, ali do tada evo par slikica

 

 

 

 

 

 

 

 

Strm sri 24.11.2021 12:48
kratos091 kaže...

Wow, nisam ni znao da postoji ovako nešto. Mogao bi uzeti ženi za rođendan/Božić.

 

Mogu li se instalirati dodatne aplikacije? Rade li obavijesti za sve aplikacije (messenger, viber, sms)?

 Nema nikakvih aplikacija, sat mjeri otkucaje srca i korake. Jedino šta se može mijenjati su pozadine i informacije koje prikazuje na pozadini.

Obavijesti rade za skoro sve aplikacije, meni su osobno upaljeni sms, viber, whatsapp, gmail, outlook, messenger i zaba