Ostalo

Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Lazarus Long sub 11.2.2012 11:21

Kijamet u Dubrovniku. Proljece nikad nece doci..... {#} 

 

 

 

    U sigurnim ste rukama, malo je brze nego sto treba ali...nitko nije savrsen :))

 

 

 

    Katastrofa. Bura puse, hladno je. Sjevero-zapadni vjetar od 35-40 cvorova, autopilot se jedva snalazi

 

 

 

 

Gotovo. Reverse trust, spojleri ...zaustavljamo se . Idem se javiti torrenteu  {#}

Mitsuoka sub 11.2.2012 11:26
Lazarus Long kaže...

Kijamet u Dubrovniku. Proljece nikad nece doci..... {#} 

 

 

 

   U sigurnim ste rukama, malo je brze nego sto treba ali...nitko nije savrsen :))

 

 

 

   Katastrofa. Bura puse, hladno je. Sjevero-zapadni vjetar od 35-40 cvorova, autopilot se jedva snalazi

 

 

 

 

Gotovo. Reverse trust, spojleri ...zaustavljamo se . Idem se javiti torrenteu {#}

cek to je po realnim vremenskim prilikama ili?

Lazarus Long sub 11.2.2012 11:32
Mitsuoka kaže...

cek to je po realnim vremenskim prilikama ili?

  Da. Manje-vise (:

 

FSX ima mogucnost pokupiti realne vremenske uvjete sa neta (tokom letenja) ali ja sam ga postavio na heavy snows . Ruta je bila kratka Zagreb(LDZA-Pleso) > Dubrovnik (LDDU-Cilipi)

Šef sub 11.2.2012 11:37
Lazarus Long kaže...

Kijamet u Dubrovniku. Proljece nikad nece doci..... {#} 

 

 

 

    U sigurnim ste rukama, malo je brze nego sto treba ali...nitko nije savrsen :))

 

 

 

    Katastrofa. Bura puse, hladno je. Sjevero-zapadni vjetar od 35-40 cvorova, autopilot se jedva snalazi

 

 

 

 

Gotovo. Reverse trust, spojleri ...zaustavljamo se . Idem se javiti torrenteu  {#}

  Daj proleti malo ispod Velebita po onoj buri.... :D

 

sirka666 kaže...

Evo i nama opet snig, srećom čisti se i nema problema u prometu, tako da mogu ić gledat Star Wars  {#}

 

U kino? Joj, iša bi i ja da nađen nekog :D

Softwer sub 11.2.2012 12:04
_Dangerous_Lickz_ kaže...
Softwer kaže...

Jutro...Imali sto novoga od sinoc...{#}

Snijega. Al hvala Bogu samo par cm.

btw. jutro. {#}

 Kod mene 60 cm  -18C..... prehadno je zato se ja držim birca u njemu je najtoplije...{#}

Softwer sub 11.2.2012 12:04
XXX-Man kaže...

mobitel mi se neće upalit kad stoji na jako hladnom mjestu...

ima to logike?

gdje bi mogao bit problem?

 Podhlađenost daj mu topal napitak i dobro ga utopli...{#}

Domido sub 11.2.2012 12:13
XXX-Man kaže...

mobitel mi se neće upalit kad stoji na jako hladnom mjestu...

ima to logike?

gdje bi mogao bit problem?

I moj se nije htio prošli vikend dok sam bio u šumi ;)

torrente sub 11.2.2012 12:17
Lazarus Long kaže...

Kijamet u Dubrovniku. Proljece nikad nece doci..... {#} 

 

 

 

   U sigurnim ste rukama, malo je brze nego sto treba ali...nitko nije savrsen :))

 

 

 

   Katastrofa. Bura puse, hladno je. Sjevero-zapadni vjetar od 35-40 cvorova, autopilot se jedva snalazi

 

 

 

 

Gotovo. Reverse trust, spojleri ...zaustavljamo se . Idem se javiti torrenteu {#}

{#}

dobrodosli !!

gle simulacije... identicna pista u konavlima. upravo prelijece Cavtat.   Prva liga Lazo!

XXX-Man sub 11.2.2012 12:28
Domido kaže...

I moj se nije htio prošli vikend dok sam bio u šumi ;)

ja sam svojeg jučer  ostavio u autu...i sad se ne pali...

počne se palit i resetira se...i tako u krug

Tiby sub 11.2.2012 12:36

Dobar dan.

Vidim kako je L.L. ipak uspio naći pistu, zadnji put su mu smetali automobili {#}

XXX-man a kako bi tebi bilo da te netko ostavi u autu preko noći? Naravno bez ključeva {#}

XXX-Man sub 11.2.2012 12:46
Domido kaže...

Meni se cijelo vrijeme vrtila splash screen i boot animacija u krug također, morao sam vadit bateriju i čekat da dođem doma da ga upalim

isto kod mene...al neće se upalit nikako...

možda ima veze s baterijom

Tiby kaže...

XXX-man a kako bi tebi bilo da te netko ostavi u autu preko noći? Naravno bez ključeva {#}

lijepo :) naložim si vatru i uživam {#}

Lazarus Long sub 11.2.2012 12:51
Tiby kaže...

Vidim kako je L.L. ipak uspio naći pistu, zadnji put su mu smetali automobili{#}

  To je pakleno realan model (MD-11) odnosno dodatak za FSX. Ako nemas ispravnu putanju i brzinu zavrsis na autoputu (ako letis manualno)

Ako ste isprogramirali autopilot kako valja, sletis sav zadovoljan kao sto sam ja ucinio u Dubrovniku.

 

Tezak je pilotski zivot dijeco moja {#}

Mitch sub 11.2.2012 13:19
Lazarus Long kaže...
Tiby kaže...

Vidim kako je L.L. ipak uspio naći pistu, zadnji put su mu smetali automobili{#}

  To je pakleno realan model (MD-11) odnosno dodatak za FSX. Ako nemas ispravnu putanju i brzinu zavrsis na autoputu (ako letis manualno)

Ako ste isprogramirali autopilot kako valja, sletis sav zadovoljan kao sto sam ja ucinio u Dubrovniku.

 

Tezak je pilotski zivot dijeco moja {#}

Ceka se novi FS...vec je vrijeme.