Ostalo

Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Nello sri 8.2.2012 15:42

Dan svima... Jao kad ja dođem na forum nakon logiranja pa piše nedostupan. Uf svaki nakon treče pokušaja napokon proradi...

 

Molim kapučino dok čekam ostali  da dođu na okupu{#}

Tiby sri 8.2.2012 16:10
Nello kaže...{#}

Zar sam ja izgubljen pa mene nađeš? Hehe...{#}

  Ha to ti najbolje znaš  {#}

Daj molim te kakav kapučino to se ne toči na otvorenjima birca {#}

Nello sri 8.2.2012 16:13
Tiby kaže...

  Ha to ti najbolje znaš {#}

Daj molim te kakav kapučino to se ne toči na otvorenjima birca {#}

Ha, da toče se, naravno birc je otvoren... a ništa onda odustao od kapučina...

Diplomat sri 8.2.2012 17:48
zelenbic kaže...

Jel znate gdje mogu kupiti sef? ugradbeni po mogucnosti elektronski? moze i preko interneta treba mi za novce 

 Stavi u banku. Imaš na Njuškalu.

rooswelt1991 sri 8.2.2012 17:50
zelenbic kaže...

Jel znate gdje mogu kupiti sef? ugradbeni po mogucnosti elektronski? moze i preko interneta treba mi za novce 

Neznam dali imaš nekoga tko ima obrt ili firmu, da ti ode do Metro C&C, ja sam nedavno vidio tamo fora sefova po jeftinim cijenama

Diplomat sri 8.2.2012 17:52
rooswelt1991 kaže...
zelenbic kaže...

Jel znate gdje mogu kupiti sef? ugradbeni po mogucnosti elektronski? moze i preko interneta treba mi za novce 

Neznam dali imaš nekoga tko ima obrt ili firmu, da ti ode do Metro C&C, ja sam nedavno vidio tamo fora sefova po jeftinim cijenama

 Također i ja sam vidio tamo.

zelenbic sri 8.2.2012 17:59
rooswelt1991 kaže...
zelenbic kaže...

Jel znate gdje mogu kupiti sef? ugradbeni po mogucnosti elektronski? moze i preko interneta treba mi za novce 

Neznam dali imaš nekoga tko ima obrt ili firmu, da ti ode do Metro C&C, ja sam nedavno vidio tamo fora sefova po jeftinim cijenama

Hvala imam tu karticu jel se sijecas modza cijena?

rooswelt1991 sri 8.2.2012 18:04
zelenbic kaže...
rooswelt1991 kaže...
zelenbic kaže...

Jel znate gdje mogu kupiti sef? ugradbeni po mogucnosti elektronski? moze i preko interneta treba mi za novce 

Neznam dali imaš nekoga tko ima obrt ili firmu, da ti ode do Metro C&C, ja sam nedavno vidio tamo fora sefova po jeftinim cijenama

Hvala imam tu karticu jel se sijecas modza cijena?

Neznam točno, ja sam sebi gledao nešto manje, i na kraju sam odustao i kupio u hoćuto shop-u onu knjigu-sef {#}

Tako ako ćete mene pljačkati, prerovite sve knjige koje imam {#}

zelenbic sri 8.2.2012 18:07
rooswelt1991 kaže...
zelenbic kaže...
rooswelt1991 kaže...
zelenbic kaže...

Jel znate gdje mogu kupiti sef? ugradbeni po mogucnosti elektronski? moze i preko interneta treba mi za novce 

Neznam dali imaš nekoga tko ima obrt ili firmu, da ti ode do Metro C&C, ja sam nedavno vidio tamo fora sefova po jeftinim cijenama

Hvala imam tu karticu jel se sijecas modza cijena?

Neznam točno, ja sam sebi gledao nešto manje, i na kraju sam odustao i kupio u hoćuto shop-u onu knjigu-sef {#}

Tako ako ćete mene pljačkati, prerovite sve knjige koje imam {#}

Ma ja nemam knjge ukuci a da te plackam geldao bi knjige sa plavim i crvenim omotima


Nello sri 8.2.2012 18:13

Večer svima, baš sam malo prije odrijemao... {#}

 

Nego pričate o sef zar to nije sigurno? Čito ja neki dan da lopov uspio isčupat bankomat a povezo ga traktorom i tako da isčupao s zida... {#}

rooswelt1991 sri 8.2.2012 18:14
zelenbic kaže...

Ma ja nemam knjge ukuci a da te plackam geldao bi knjige sa plavim i crvenim omotima


MA ja u svom "sefu" držim čitač knjiga, i par sitnica, ništa što bi drugima nešto puno vrijedilo.

Lova se ionako čuva na banci a diplomat zna i u kojoj banci

Neznam, i ne shvaćam ljude koji imaju puno novaca kod sebe, banka je majka za to. {#}

zelenbic sri 8.2.2012 18:17
rooswelt1991 kaže...
zelenbic kaže...

Ma ja nemam knjge ukuci a da te plackam geldao bi knjige sa plavim i crvenim omotima


MA ja u svom "sefu" držim čitač knjiga, i par sitnica, ništa što bi drugima nešto puno vrijedilo.

Lova se ionako čuva na banci a diplomat zna i u kojoj banci

Neznam, i ne shvaćam ljude koji imaju puno novaca kod sebe, banka je majka za to. {#}

Nisam ja imao puno ali sam stedio godinu dana i onda ti netko to ukrade ma pi****