Ostalo

The Friendzone Club

TKScump pon 21.6.2021 10:47

bože nije me bilo pola godine i onda vidin ovog tipa šta se cura jebaje do kasno u noć i još on traži oprost od nje, wtf. Dokle smo mi muski kao rod došli, dokle. Ajde molin te reci mi jos da si ti osa ca kod svojih i njoj ostavija stan da mogu ceremonijalno okidat kitu na pola od muke.

Ramboxxx pon 6.9.2021 19:32
Trebam pomoć

Ljudi trebam pomoć. Već 12 mjeseci idem u teretanu u kojoj na recepciji radi jedna lijepa djevojka. Ona se meni sviđa ali nisam siguran sviđam li se ja njoj. Poslao sam joj zahtjeve za praćenje na Instagramu i Facebooku prihvatila je odmah. Ponaša se prema meni dosta promjenjivo kada smo u teretani. Nekad sama dođe do mene, baš fina bude, prva počme razgovor, pita me kako se zovem, bavim li se nekim sportom, da li studiram, gdje radim, da li mi je hladno i treba li zatvoriti vrata zimi, ponudi se da mi pomogne naći neku spravu ili uteg ako ne mogu sam. Kada sam u njenoj blizini često se igra sa kosom i popravlja je a čuo sam da to rade cure kada im se sviđa neki dečko. Ali nažalost ima i druga strana. Nekada prođe pored mene kao da sam zid, ne pogleda me, samo šuti. Jedva kaže dobar dan. Kada je pitam nešto u vezi teretane odgovara bahato sa par riječi kao da to uopće nije njen posao. Zašto to radi ? Zašto me ne može uvijek na isti način tretirati ? Čemu te toplo hladne igrice ? Što se tiče njenog odnosa prema ostalim muškaracima u teretani sa nekima od njih priča kao da se 100 godina znaju, a neke ignorira. Ja sam nešto između toga izgleda. 

toma20 pon 6.9.2021 19:49
Ramboxxx kaže...
Trebam pomoć

Ljudi trebam pomoć. Već 12 mjeseci idem u teretanu u kojoj na recepciji radi jedna lijepa djevojka. Ona se meni sviđa ali nisam siguran sviđam li se ja njoj. Poslao sam joj zahtjeve za praćenje na Instagramu i Facebooku prihvatila je odmah. Ponaša se prema meni dosta promjenjivo kada smo u teretani. Nekad sama dođe do mene, baš fina bude, prva počme razgovor, pita me kako se zovem, bavim li se nekim sportom, da li studiram, gdje radim, da li mi je hladno i treba li zatvoriti vrata zimi, ponudi se da mi pomogne naći neku spravu ili uteg ako ne mogu sam. Kada sam u njenoj blizini često se igra sa kosom i popravlja je a čuo sam da to rade cure kada im se sviđa neki dečko. Ali nažalost ima i druga strana. Nekada prođe pored mene kao da sam zid, ne pogleda me, samo šuti. Jedva kaže dobar dan. Kada je pitam nešto u vezi teretane odgovara bahato sa par riječi kao da to uopće nije njen posao. Zašto to radi ? Zašto me ne može uvijek na isti način tretirati ? Čemu te toplo hladne igrice ? Što se tiče njenog odnosa prema ostalim muškaracima u teretani sa nekima od njih priča kao da se 100 godina znaju, a neke ignorira. Ja sam nešto između toga izgleda. 

 Cura radi svoj posao 

Azmo pon 6.9.2021 20:36

Pa pitaj do kad radi i odmah dogovori dejt. Reci OK pokupim te u x sati i vodim na y mjesto. Naravno stvori preduvjet da saznaš da bi izašla s tobom.

Ramboxxx pon 6.9.2021 20:50
Azmo kaže...
Pa pitaj do kad radi i odmah dogovori dejt. Reci OK pokupim te u x sati i vodim na y mjesto. Naravno stvori preduvjet da saznaš da bi izašla s tobom.

 To znam i sam. Dajte napišite nešto bolje, konkretnije, duže.

LLAMABOY pon 6.9.2021 22:10

Jedino što ti ja mogu savjetovati (i ono što bih ja napravio) je da pozoveš curu na piće. Nemaš što izgubiti.

Cimerov frend je uletavao curama u teretani s forama o nekoj studentskoj anketi pa ju kao traži broj za kavu i upalilo je kod jedne cure (otišli su na par kava, ali ništa ozbiljno nije proizašlo iz toga).

Mislim da ti tu ne treba neka dublja strategija. Vjerujem da niste klinci od 15-16-17 godina pa da cura "ne zna što želi".

 

 

Ovako udariš silovito i neočekivano (lmao) kao talibanska ofenziva prošli mjesec, saznaš na čemu si i makneš brigu s glave.

 

 

 

 

Ljudi moji, kakav sam ja osmijeh nabacio kad sam vidio da je tema ponovno aktivna. Baš sam neki dan čitao postove od prije par godina....definitivno najdraža tema na ovom forumu (jest da je to malo tužno, ali ajde) i pravi dragulj.

Ramboxxx uto 7.9.2021 00:59

Ne radim nauku tamo gdje je nema, tražim nešto više od savjeta, a ne samo zovi je na piće, to mi svatko može reći. Postavio sam temu tako da dobijem malo opširniju analizu i odgovore što ona želi od mene a što ne želi, predstavlja li njeno ponašanje zavođenje ili samo ljubaznost, da li ste vi nešto slično doživjeli. Valjda ne tražim puno od vas. Molim da mi pišu samo ljudi koji imaju nekog iskustva sa ženama. 

Ramboxxx uto 7.9.2021 14:04
Del_Boy97 kaže...

da nesto zeli onda bi to valjda u 12 mjeseci saznao. Kao što ti je kolega gore rekao, žena je samo ljubazna.

 Ne mora značiti. Rijetko koja cura će momku prva reći e čuj sviđaš mi se, želim vezu sa tobom, želim seks. Možda je davala signale pa kad je vidjela da ja ništa konkretno ne poduzimam razočarala se.

Ramboxxx uto 7.9.2021 14:13
toma20 kaže...
Ramboxxx kaže...
Trebam pomoć

Ljudi trebam pomoć. Već 12 mjeseci idem u teretanu u kojoj na recepciji radi jedna lijepa djevojka. Ona se meni sviđa ali nisam siguran sviđam li se ja njoj. Poslao sam joj zahtjeve za praćenje na Instagramu i Facebooku prihvatila je odmah. Ponaša se prema meni dosta promjenjivo kada smo u teretani. Nekad sama dođe do mene, baš fina bude, prva počme razgovor, pita me kako se zovem, bavim li se nekim sportom, da li studiram, gdje radim, da li mi je hladno i treba li zatvoriti vrata zimi, ponudi se da mi pomogne naći neku spravu ili uteg ako ne mogu sam. Kada sam u njenoj blizini često se igra sa kosom i popravlja je a čuo sam da to rade cure kada im se sviđa neki dečko. Ali nažalost ima i druga strana. Nekada prođe pored mene kao da sam zid, ne pogleda me, samo šuti. Jedva kaže dobar dan. Kada je pitam nešto u vezi teretane odgovara bahato sa par riječi kao da to uopće nije njen posao. Zašto to radi ? Zašto me ne može uvijek na isti način tretirati ? Čemu te toplo hladne igrice ? Što se tiče njenog odnosa prema ostalim muškaracima u teretani sa nekima od njih priča kao da se 100 godina znaju, a neke ignorira. Ja sam nešto između toga izgleda. 

 Cura radi svoj posao 

Shvaćam da je njen posao da fino pozdravi, kaže dobar dan i doviđenja, pomogne oko sprava i utega ako mi nešto nije jasno. Ali čemu to ispitivanje o mom privatnom životu i stalno igranje sa kosom i namještanje kose u mojoj blizini ? To je već nešto više od ljubaznosti.

MessiZaSiromasne uto 7.9.2021 14:14
Ramboxxx kaže...
Del_Boy97 kaže...

da nesto zeli onda bi to valjda u 12 mjeseci saznao. Kao što ti je kolega gore rekao, žena je samo ljubazna.

 Ne mora značiti. Rijetko koja cura će momku prva reći e čuj sviđaš mi se, želim vezu sa tobom, želim seks. Možda je davala signale pa kad je vidjela da ja ništa konkretno ne poduzimam razočarala se.

 I u toj tvojoj analizi je opet rješenje da ju pozoveš van i saznaš jel će il neće. Kolko god ti promišljo i razmišljo sve se svodi na to da ćeš morat skupit muda i pitat.

LLAMABOY uto 7.9.2021 14:25

Biraj:

 

Opcija 1: cura je samo ljubazna tj. radi svoj posao kao što je rečeno iznad. Postati ćeš muško, prići joj u teretani i pitati za kavu. Ona će reći ne, ti ćeš reći OK, oprosti na smetnji, vidimo se sutra.

 

Opcija 2: curi se zapravo sviđaš pa će pristati na tvoj poziv. Možda će sve i ostati na toj jednoj kavi, a možda kroz mjesec-dva prohodate.

 

Opcija 3: pokušat ćeš pronaći neku "dublju" strategiju, nećeš ju pronaći, nećeš je pozvati na kavu i propustit ćeš priliku zbog koje ćeš razbijati glavu u budućnosti.

 

 

Edit: malo me podsjećaš na mene u srednjoj školi...previše analiziraš stvari i praviš probleme gdje oni ne postoje. Treba samo skupiti cojonese i pitati. Tebe ne košta ništa, a ona barem jednom tjedno odbija nekog gym baju.

 

Ramboxxx uto 7.9.2021 14:27
LLAMABOY kaže...

Biraj:

 

Opcija 1: cura je samo ljubazna tj. radi svoj posao kao što je rečeno iznad. Postati ćeš muško, prići joj u teretani i pitati za kavu. Ona će reći ne, ti ćeš reći OK, oprosti na smetnji, vidimo se sutra.

 

Opcija 2: curi se zapravo sviđaš pa će pristati na tvoj poziv. Možda će sve i ostati na toj jednoj kavi, a možda kroz mjesec-dva prohodate.

 

Opcija 3: pokušat ćeš pronaći neku "dublju" strategiju, nećeš ju pronaći, nećeš je pozvati na kavu i propustit ćeš priliku zbog koje ćeš razbijati glavu u budućnosti.

 

 Otkrio si toplu vodu.

LLAMABOY uto 7.9.2021 14:35

Očito tebi jesam jer i dalje forsiraš traženje neke dublje strategije koja ne postoji. Stisni zube i budi muško.

Barem polovica cura koje poznajem ser* o tome kako bi one napravile prvi korak ako im se zaista svidi neki dečko. Doslovno znam samo za jedan slučaj gdje je cura ostvarila prvi kontakt. 

 

To što ona vrti kosom i tebe ispituje imaš li psa ili jesi li špricao vinograd modrom galicom tebi ne treba znači ništa ako se bojiš postaviti jedno jednostavno pitanje.

 

Prte uto 7.9.2021 15:08

Nema tu puno strategije i analize. Ili jesi ili nisi, nema treće.
Jer dok ti misliš i analiziraš dođe netko drugi i ode ona s njim... i onda bude "a što? a kako? a di?"
Ako ti se sviđa pozovi je na piće i to je to. Najgore što može reći je "ne".
Ali obavezno promijeni teretanu ako te odbije i ako pristane 

Azmo uto 7.9.2021 16:07

Ti hoćeš da ti netko napiše hodogram što reći i napraviti kako bi došao do njene stvari. Shvati da tako nešto ne postoji! Pokušaj i pogreška ti je sve što imaš.

mar123 uto 7.9.2021 16:09

Meni stvarno nije jasno kako nekim muskima bude problem pozvat curu na dejt, mislim dajte stanite na sekundu i promislite sto tocno imate za izgubit? Sram vas je odjeba? Ili strah?

Pa i mene je prije 10 godina bilo strah uopce pricat s curom, al onda kad pricas s jednom pa drugom pa trecom taj strah nestane i shvatis da je odjeb normalna stvar u zivotu i da ako ga dobijes treba te bolit k****.

Tako se stvara i pojacava samopouzdanje, jer prvi odjeb ce boljet malo vise, svaki sljedeci manje i sve ces sigurniji bit kad uletis, kad pricas itd. A vjeruj mi cure to jako "namirisu". 

robogo uto 7.9.2021 17:01

Krutejebo koja znanost.

Kakve dublje analize?? Kakve procjene i informacije?

Dok ti izanaliziraš što bi i kako bi, neki drugi mudonja uleti i ostaneš suv.

Gledaj na to ovako: ako pitaš curu za dejt, situacija se može promijeniti na bolje (pristat će) ili se neće promijeniti uopće (neće pristati i sve ostaje kao i do sada).

Doslovce nema negativnog rezultata po tebe.

Osim ako sjediš kod kuće i tražiš dublje analize po Bug forumu, tu si već gotovo pa sigurno izgubio sve opcije i sve šanse.

Ramboxxx uto 7.9.2021 17:37

Pazite ovo. U tu teretanu sam išao oko pola godine, onda sam odlučio mjesec dana napravit pauzu. Nakon što je prošlo tih mjesec dana vraćam se ja u teretanu, dolazim do recepcije, tamo je ona, i sad ja očekujem da će biti vesela jer me vidi, da će pitati kako sam, da će reći drago mi je što si se vratio, kad ono šok, pogled joj ozbiljan kao u robota, samo me onako službeno pita kako se zovem da može upisati da sam platio članarinu i ništa više, ja pola godine uvjeren da me želi a ona se nakon mjesec dana pauze čak ni mog  imena ne sjeća ili barem glumi da se ne sjeća. Pomislio sam bolje da si pucala u mene iz puške nego da si me to pitala. Htio sam joj od ljutnje reći neko kinesko ime. To je čak i neprofesionalno, da žena nije u stanju zapamtiti identitet čovjeka koji je već 50 puta bio u teretani u kojoj ona radi. Neke muškarce u teretani je redovito nazivala Luka, Marko, Josipe itd. Kako njima nije zaboravila imena ? Zar sam ja manje vrijedan od njih ? 

Jack Black uto 7.9.2021 18:41
Ramboxxx kaže...

Pazite ovo. U tu teretanu sam išao oko pola godine, onda sam odlučio mjesec dana napravit pauzu. Nakon što je prošlo tih mjesec dana vraćam se ja u teretanu, dolazim do recepcije, tamo je ona, i sad ja očekujem da će biti vesela jer me vidi, da će pitati kako sam, da će reći drago mi je što si se vratio, kad ono šok, pogled joj ozbiljan kao u robota, samo me onako službeno pita kako se zovem da može upisati da sam platio članarinu i ništa više, ja pola godine uvjeren da me želi a ona se nakon mjesec dana pauze čak ni mog  imena ne sjeća ili barem glumi da se ne sjeća. Pomislio sam bolje da si pucala u mene iz puške nego da si me to pitala. Htio sam joj od ljutnje reći neko kinesko ime. To je čak i neprofesionalno, da žena nije u stanju zapamtiti identitet čovjeka koji je već 50 puta bio u teretani u kojoj ona radi. Neke muškarce u teretani je redovito nazivala Luka, Marko, Josipe itd. Kako njima nije zaboravila imena ? Zar sam ja manje vrijedan od njih ? 

 Koliko imaš godina? 11 ili 12? Nisam stoposto siguran.

Milki pet 24.9.2021 10:48

Pozdrav!

Muči me vječno pitanje "zašto se cure lože na starije + loše dečke?"

Prekinuo sam sa svojom curom nakon 4 godine veze, malo se odmaknuo od svega, upoznao dosta novih ljudi, ušao u nova društva, upoznao dosta cura no nijedna kojoj sam ja ok mi nije bila dovoljno napeta da bi htio izaći s njom.

Svaka koja mi se svidila ima nekog kao "je*aca" kojeg zapravo silno voli ,a on ima neku curu pa kad nju ostavi ovu zivka na "viđanja" pa si one oko tog stvaraju nadu i da želi nešto s njima, svaki put iznova ista priča. Vide budućnosti s njim itd.

Onda druga vrsta cura. Cure mojih godina ili imaju slično godina...Većinom su to frendice od tih mojih poznanica s kojima se družim u izlascima u sklopu duštva. Sve one ni ne žele dat priliku za upoznavanje (iako izgledam starije) samo zato jer sam isto godište kao one ,god dana mlađi ili samo god dana stariji. Znači sve im je ok na meni dok ne čuju godište... Opet mi je glupo lagat za godine da ne bi ispalo da sam 5 godina stariji , a ono zapravo 2-3 ...pa da im ta prevelika razlika ne bude problem.

Primjetio sam da dosta dečki ima taj problem. Nije da cmizdrim oko tog, ali evo nije mi jasan princip. Možda im se karakterno i po izgledu sviđaš ali im.je godište toliko velika prepreka? Nema baš smisla meni. Bad guys i kojekakvi stari krkani dobiju neke sasvim solidne cure koje su mojih godina, a ove mlađe su zadovoljne s dečkima svojih godina. Očito sam izgubljena generacija. Ne bih htio pisat koje sam godište čisto da ne bi bilo ruganja ismijavanja itd. Ali imam više od 20 godina.

I samo još da objasnim ove cure što se kao interesiraju za mene , da ne ispadne "pa zašto jednu od tih ne želiš". To su vrste cura koje prema svakom pokazu interes i sa svakim završe. Nije bitno ništa neg već su toliko očajne da sve može, a opet mi je to neprivlačno kod cure.

zlaya987 pet 24.9.2021 13:47
Milki kaže...
Pozdrav!

Muči me vječno pitanje "zašto se cure lože na starije + loše dečke?"

***

I samo još da objasnim ove cure što se kao interesiraju za mene , da ne ispadne "pa zašto jednu od tih ne želiš". To su vrste cura koje prema svakom pokazu interes i sa svakim završe. Nije bitno ništa neg već su toliko očajne da sve može, a opet mi je to neprivlačno kod cure.

Odmah prvo pitanje ti je generaliziranje. Neke cure se lože na starije. Većina njih ne. Nemaju veze godine s time ako se nekoj curi sviđaš ili ne. Jedino ako je velika razlika u godinama koja je opet za svaku curu individualna. tako da ti ne znam odgovoriti zašto se neke lože na starije + loše dečke. Možda se javi neki psiholog. Ja ti mogu samo napisat moja razmišljanja.

Nekima je +/-5g već prevelika razlika, a nekima je i +/-15 godina prihvatljivo. Većinom su godine tu kao izlika iliti lagani razlog za odjeb - "Sviđaš mi se, ali samo da si 2 godine stariji - prevedeno: Ne sviđaš mi se, ali se ne želim dovoditi u neugodnu situaciju pa ću te ovako lagano odjebat".

Imam hrpu frendica/kolegica koje imaju dečke/muževe svojih godina. Imam ih par koje imaju starije. Imam ih par koje ih imaju mlađe. Nijedna od njih si nije dečka tražila po godinama.

Samo mala digresija - visina je veći problem kod puno žena nego godine...

Normalnih cura/žena ima svuda oko nas. Zajeb je ako si u malom mjestu pa baš nemaš izbora. Ali ako si u nekom većem gradu ne bi trebao imat problema.

 

Brki1994 pet 24.9.2021 14:19

Kolega iznas je lijepo objasnio da je to generaliziranje.

Sve cure s kojima sam bio na spojevima nisu bile tip koji se "loži na starije i loše momke" već normalne, pristojne i realne. Upoznao bi ih vani, pa preko nekoga ili pak fejs što toliko nije niti bitno, ali je bitno kako su one i same dale do znanja da im do takvih dečkiju/muškaraca nije stalo. 

 

Frend s faksa je inače i dan danas tip osobe koji potone ako mu nešto sa curom ne uspije. Potone u smislu da postane depresivan, kako njega niti jedna neće, da se osjeća manje vrijednim i slično. Inače je super, pametan i prva liga kao osoba, ali ima taj stav da nezna biti odlučan i odište u ženskom društvu tim nekim strahom što naravno osjete žene, a kamoli ne mi muškarci. Moraš se osloboditi straha da ćeš biti odbijen jer, bože moj, svi smo bili odbijeni x puta. 

I ja sam se viđao (na kavama) jedno kraće vrijeme s jednom curom koja je bila nesigurna da li da naša viđanja prerastu u viši nivo viđanja (barenje kako bi rekli kontinetalci) ili da bude na sigurnom kod svog j*bača. Karakterno je bila okej cura, ali nesigurnost je bila ta koja ju je ubijala i još kada mi je rekla kako ona bez njega ne može, onda sam išao dalje i to bez ikakve krivnje, samožaljenja ili poniženja (znao sam da od toga neće biti ništa).

 

Istina je da ne možeš birati u koga ćeš se zaljubiti, ali možeš utjecati na selekciju osobina (fizičke i psihičke) koje želiš kod osobe. Osobe koje sa svakim završe su nesigurne, traže se, nema tu nekog posebnog faktora zašto je tako. Moraš se osloboditi te floskule da se cure lože samo na starije ili loše. Svi se tražimo i neki smo pronašli nekoga, neki nisu, ali to je život.

 

U vezi sam trenutno već 5 godina i kod upozavanja nisam glumatao da sam netko i nešto već sam bio svoj, a isto vrijedi i za nju. To joj se svidjelo i najvažnije je joj je da sam svoj i poštuje me kao osobu.

Doduše, rekla mi je da moji hobiji nisu baš popularni 

Milki pet 24.9.2021 16:15

Iz Osijeka sam. Moglo bi se reć "manja sredina". Ali od prvih 15 frendova/frendica/ poznanika je dečko stariji barem 2 godine tj. cura mlađa 2 godine. Znači minimum dvije godine. Možda je generaliziranje jer da se upoznam stanjem u drugim mjestima ispalo bi da je samo oko mene tako.

Zato sam i pitao pitanje tako kako jesam. Većina je takva kako sam opisao, manjina da je sa istogodišnjacima ili još rjeđe s mlađim dečkom od sebe.

Hvala svakako na odgovorima! Predstavljam vam ovdje problem svog okruženja pa eto, tako je ispalo.😁