Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

miki1981 uto 12.10.2010 19:11
CROifer kaže...
xXx lnf3rno xXx kaže...

ali se porez odbija? ja sam stvarno mislija da se porez dodaje cijeni

ali ok kako kazes necu ni ja sad offtopic

Pa dobijes povrat poreza kada nesto kupujes u SLO,Njemackoj...

Sve to stoji, ali moraš ić tamo, ili ako neides, mora ti netko donijet, ili platiš paprenu dostavu ali sa dostavom dolazi i naš porez.

Malo tko idetako nešto kupit van, a pogotovo ova tema nije za te stvari, ova tema je napravljena da se kad se kod nas uoči neka dobra extra akcija da se objavi i da se može odmah netko po to zaletit ako mu treba. A ovo izvan hr to za 99% ljudi baš i nisu neke akcije jer ih jednostavno ne mogu iskoristiti. Možda i više, jer ne vjerujem da 1 od 100 ima nekog vani tko mu svako malo dolazi ili da ide svako mal ovan i onda još baš tamo di to možće kupit itd... možda 1 od 500.

Ajd meni npr da je u slo onda mi je blizu ili u trstu ili slično, ali opet da bi samo za to onda mora biti skupa stvar sa velikim popustom itd itd.

CROifer uto 12.10.2010 19:18
miki1981 kaže...

Sve to stoji, ali moraš ić tamo, ili ako neides, mora ti netko donijet, ili platiš paprenu dostavu ali sa dostavom dolazi i naš porez.

Malo tko idetako nešto kupit van, a pogotovo ova tema nije za te stvari, ova tema je napravljena da se kad se kod nas uoči neka dobra extra akcija da se objavi i da se može odmah netko po to zaletit ako mu treba. A ovo izvan hr to za 99% ljudi baš i nisu neke akcije jer ih jednostavno ne mogu iskoristiti. Možda i više, jer ne vjerujem da 1 od 100 ima nekog vani tko mu svako malo dolazi ili da ide svako mal ovan i onda još baš tamo di to možće kupit itd... možda 1 od 500.

Ajd meni npr da je u slo onda mi je blizu ili u trstu ili slično, ali opet da bi samo za to onda mora biti skupa stvar sa velikim popustom itd itd.

Istina ali hrpa ljudi ima poznanike tamo pa se to lako rijesi,npr. ja sam kupio 3 prijenona harda od 1 TB gore i to za smiješne pare...

 

Sve u svemu ko ima mogucnost proci ce duplo bolje nego kod nas...

miki1981 uto 12.10.2010 19:22
CROifer kaže...

Istina ali hrpa ljudi ima poznanike tamo pa se to lako rijesi,npr. ja sam kupio 3 prijenona harda od 1 TB gore i to za smiješne pare...

 

Sve u svemu ko ima mogucnost proci ce duplo bolje nego kod nas...

Je, ali to nije ova tema, jer ovako možeš svaki dan stavit po 10 ponuda najmanje izvana i sve će biti barem 30-40% manje nego kod nas i tako zatrpat temu da se ljudima više neda ni gledat, pa kad i netko posta pravu akciju kod nas ljudi neće vidjet...

 

EDIT...dosta OT

martinzg čet 28.10.2010 11:38

vidio sam to, ali nije bas kako se cini Mršti se 

bas mi je jucer bio rodendan i skupilo se para i odem ja pogledat, kao priustit cu si Lachesisa za 400kn. pripremim novce i tako to... na kraju postarina 50kn, reko necu ni kupovati jer ispadne 40kn jeftinije neg u adm-u gdje dodes, pogledas ono sto kupujes ces i znas da si kod dobrog retailera nabavio! Smijeh

stoncin3 sub 30.10.2010 19:02

Da odlična cijena na tu karticu 2300 kuna;)

Evo ima jedna predobra za 1600kn samo klik! Čak mis se više isplati nego bilo koja HD5870 po cijeni od 2300kuna jer se Vapor-Xice daju clockat puno zbog tog hladnjaka , a onda imaš skoro pa 5870..

Smata123 uto 2.11.2010 15:47

e ljudi, zanima me da li je jeftinije kupit komp sad u 12 mjesecu, tj. da li ima božičnih popusta i kakve su cijene u 12 mjesecu u odnosu na cijene tijekom godine? jel bi ja uštedio uopće nešt kada bih kupio komp za mjesec dana a ne kako sam planirao za pola godine?

znma da popusti nisu preveliki, ali je li bih uštedio barem nekih 250 kn ili je ušteda neprimjetna?

 

btw pohvale za topik! {#}

Smata123 uto 2.11.2010 16:29
Plahi kaže...

Pričekaj još mjesec dana i onda kupuj, jer za mjesec dana će jako pasti cijene zbog izlaska novih grafa, a i ram memorija dosta pada...

 

znači ipak se isplati? planirao sam kupit novi komp ali tek za pola godine, ali ako će za mjesec dana bit popusti onda ću se malo požurit.

a otprilike kolko se uštedi? recimo da mislim potrošim oko 5 000 za komp kolko bi otprilike uštedio da idem za mjesec dana kupovat?

stoncin3 sub 6.11.2010 05:51
Imbra12 kaže...
Haf932 kaže...

Vaporica HD5870 se može naći za manje od 2000 kn. 

!da je oko 1300-1500kn onda bi bilo prihvatljivo

 lol{#}

Pa tek sada su počeli snižavati cijene serije HD5800 nakon onog prvotnog poskupljenja 9./2009. čim izašle.. Pa kako bih ja onda imao GTX460, a kupio sam ju novu za 1339kuna?

Pa po tebi bi onda mainstream kartice nVidia zbog AMD konkurencije izašle ispod 1000 kuna

1300 kuna neće biti nikad HD5870 Vapor-Xice

stoncin3 sub 6.11.2010 16:49
Intel&ATI kaže...

Evo i ADM ima HD 5870 za 1850kn...tu bar znamo da je dobavljivo...(za razliku od protisa)

 

skykadelic kaže...

POV GTX 470 za 1837 kn {#}

 To, to..{#}

Jer se sad isplati dat 1800 kuna za GTX470 po vama? Ili možda ipak je bolje HD5870? Kolko toliko su tu negdje sa dobrim driverima, to znam već..

Ne pitam za sebe jer ne bih kupio nego informativno spram nove AMD-ove HD6800 serije te nadolazećeg GTX580 geforsea?

Ivsa sub 6.11.2010 17:02
stoncin3 kaže...
Intel&ATI kaže...

Evo i ADM ima HD 5870 za 1850kn...tu bar znamo da je dobavljivo...(za razliku od protisa)

 

skykadelic kaže...

POV GTX 470 za 1837 kn {#}

 To, to..{#}

Jer se sad isplati dat 1800 kuna za GTX470 po vama? Ili možda ipak je bolje HD5870? Kolko toliko su tu negdje sa dobrim driverima, to znam već..

Ne pitam za sebe jer ne bih kupio nego informativno spram nove AMD-ove HD6800 serije te nadolazećeg GTX580 geforsea?

Ja mislim da će bit najbolje da se taj koji kupuje još malo pričeka, jer će cjene još ić dole!?

Ma ja bih ipak uzeo HD 5870, jer je ipak jača, i to sigurno!?

stoncin3 sub 6.11.2010 17:08

Hvala ti!

Tako je najbolje. Znam da je malo jača, hajde neka im bude sa CCC 10.10 oko 10%, samo svi mi znamo kako Fermi ima napredniju teselaciju i prednost u nVidia TWIMTBP igricama.

Kažu također kako Nvidia radi debelo surađuje sa Crytekom na nadolazećem mega hitu Crysis 2? Tj. kako planira optimizirati nastavak Krize za igranje na GTX580 na PC-ju..{#}

toxic sri 17.11.2010 18:54

Pa sta nije u ovo vrijeme najbolje ubost gtx 460 kada sa oc-om dobis karticu koja je podjednaka gtx 470?? jasno da se i gtx 470 moze klokat daleko od toga.

 

ali gtx 460 je po meni best buy, naravno govorim o 1gb verziji