Općenito o mobitelima

"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

HDesignz čet 15.8.2013 23:14
Ag008 kaže...

Dati 220 dollara za kineza je dosta. No ajde, dobio si nešto bolji 1,5ghz procesor umjesto 1,2ghz.

 

dizajn je super...i recimo ne znam zašto je on uzimao iocean x7 kad ima na njuškalu za 1700 kn

ramzocro-HCR čet 15.8.2013 23:15
robimarko kaže...
Evo naručio jedan iOcean X7 Plus sa Banggooda za 228 dolara
Imam već Youth verziju iOceana X7,ali on ide burajzu.
Evo i link za sve zainteresirane:
http://www.banggood.com/IOcean-X7-Plus-5_0-Inch-16G-ROM-Android-4_2-MTK6589T-Smart-Phone-p-80443.html

I na službenu englesku stranicu:
http://www.iocean.cc/X7_Plus.html

Ajmo reć ja kupim taj mob, šta će bit s carinom? Će cigani naplaćivat? Volio bi odgovor dobit makar na to pitanje, i kolko dođe odprilike shipping? 

Fero čet 15.8.2013 23:24

Shipping free, carinu nebi trebao platiti, ali PDV možda. Ima nekolicina forumaša koji su kupili i nisu platili ništa osim cijene mobitela na banggodu, a za ostale stranice kakve si sreće.

 

{#}

 

Edit: isporuka manje od 30 dana oko 25 dana i manje možda.

 

I stisni hvala na odgovore.

ramzocro-HCR čet 15.8.2013 23:31
Fero kaže...

Shipping free, carinu nebi trebao platiti, ali PDV možda. Ima nekolicina forumaša koji su kupili i nisu platili ništa osim cijene mobitela na banggodu, a za ostale stranice kakve si sreće.

{#}

A kolko dugo treba da stigne mob?

robimarko čet 15.8.2013 23:34
HDesignz kaže...
Ag008 kaže...

Dati 220 dollara za kineza je dosta. No ajde, dobio si nešto bolji 1,5ghz procesor umjesto 1,2ghz.

 

dizajn je super...i recimo ne znam zašto je on uzimao iocean x7 kad ima na njuškalu za 1700 kn

Zato što već imam iOceana X7,ali običnu Youth verziju i njega ću dati bratu,a sebi sam naručio Plus.

Nikada neću dati više novca na njuškalu nego što mogu direktno nabaviti novi.

Ovako 99% neću platiti PDV(Barem tako tvrde svi koji su uzimali preko banggooda)

BTW Nije razlika samo u tome što je turbo verzija MT6589 proca unutra već je i kamera i optika drukčija,12mpx je stvarna kamera,a i 16GB memorije nije loše

Vrijeme dostave uvelike ovisi o sreći,meni je iOcean došao za oko mjesec dana,a većini su stizali za 1-2 tjedana

 

honda_zg čet 15.8.2013 23:46
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ali ovakav mob, za 800 kuna, isti je ko i moj S3, samo puno ljepsi. Kako ova gamad pljacka, sva sreca pa mi mobitel nije statusni simbol.

Kad cu kupovati slijedeci mob, yebes Samsung i ostale, ne dam 5000 kuna za nekaj kaj mogu dobiti za 800.

A di je 800 kuna ?? ima za preordat na Bangu za 155 ojra,pa ako ti nije problem daj link gdje si ti našao za 800kuna.

rappy pet 16.8.2013 11:38
Fero kaže...
Skansi kaže...

dali ti mobiteli rade na tele 2 kartici ?

 Moraš gledati da uzmeš mob koji podržava WCDMA 900/2100 MHz ili ti 3g/H i onda nećeš imati problema.

Sorry što pitam, ali koji to smartphone ne podržava 3g,

Korny1603987 pet 16.8.2013 11:44

Pitanje za odabir mobitela. Kinezi imaju stvarno lijepe i cijenom pristupačne mobitele.

Jedino su svi veliki. Molim preporuku Kineza sa 4.3 inča ekranom.

Za moju ruku ide ili 4.0 ekran ili 4.3. ovo sve drugo bi tražilo dvije ruke za upotrebu.

Fero pet 16.8.2013 11:50
rappy kaže...
Fero kaže...
Skansi kaže...

dali ti mobiteli rade na tele 2 kartici ?

 Moraš gledati da uzmeš mob koji podržava WCDMA 900/2100 MHz ili ti 3g/H i onda nećeš imati problema.

Sorry što pitam, ali koji to smartphone ne podržava 3g,

 Ajde da to riješimo jednom zauvijek, mobiteli podržavaju 3g/h na određenim frekvencijama ali tvoj operater u ovom slućaju tele2 nema mrežu van većih naselja na 2100MHz nego na 900MHz a ako mobitel nema tu frekvenciju u podršci za 3g onda ti ide na 2g signal.

 

Kužiš i ne davi više sa takvim pitanjima nego se malo informiraj.

golatificon pet 16.8.2013 12:01
Korny1603987 kaže...

Pitanje za odabir mobitela. Kinezi imaju stvarno lijepe i cijenom pristupačne mobitele.

Jedino su svi veliki. Molim preporuku Kineza sa 4.3 inča ekranom.

Za moju ruku ide ili 4.0 ekran ili 4.3. ovo sve drugo bi tražilo dvije ruke za upotrebu.

ak si skupio para onda xiaomi

ak ne onda zte

rappy pet 16.8.2013 12:20
Fero kaže...
rappy kaže...
Fero kaže...
Skansi kaže...

dali ti mobiteli rade na tele 2 kartici ?

 Moraš gledati da uzmeš mob koji podržava WCDMA 900/2100 MHz ili ti 3g/H i onda nećeš imati problema.

Sorry što pitam, ali koji to smartphone ne podržava 3g,

 Ajde da to riješimo jednom zauvijek, mobiteli podržavaju 3g/h na određenim frekvencijama ali tvoj operater u ovom slućaju tele2 nema mrežu van većih naselja na 2100MHz nego na 900MHz a ako mobitel nema tu frekvenciju u podršci za 3g onda ti ide na 2g signal.

 

Kužiš i ne davi više sa takvim pitanjima nego se malo informiraj.

Neznam kome si piso, upoce nemam tele-2, Samo sam pito,koji to smartphone ne podržava 3g, ovako isfrustriran i nadrkan, odg, nisam ocekivo.

Fero pet 16.8.2013 13:55
rappy kaže...
Fero kaže...
rappy kaže...
Fero kaže...
Skansi kaže...

dali ti mobiteli rade na tele 2 kartici ?

 Moraš gledati da uzmeš mob koji podržava WCDMA 900/2100 MHz ili ti 3g/H i onda nećeš imati problema.

Sorry što pitam, ali koji to smartphone ne podržava 3g

Neznam kome si piso, upoce nemam tele-2, Samo sam pito,koji to smartphone ne podržava 3g, ovako isfrustriran i nadrkan, odg, nisam ocekivo.

 Ma nisam ja isfrustriran i nadrkan i pitaš kome sam piso pa točno se vidi koga sam citirao (@Skansi) i zašto, a ti se nadovezuješ. Pa odgovorit ću i tebi ali tvoje pitanje sam shvatio kao sarkazam jer kao pa koji to ne podržava 3g i nisam te htio svojim odgovorom uvrijediti.

Pa niti ja nisam znao sve o tim kineskim mobitelima ali sam se tražio na njihovim stranicama što i kako, a možda sam i ja koji puta u temi postavio pitanje na koje je odgovoreno ali nisam čitao.

 

Dosta off topic-a i nema ljutne ali sam malo uvrijeđen sa tvojim citiranjem.