Sabbathian sub 29.10.2011 16:37

Opet sam imao napad kreativnosti pa sam odlučio iskasapiti još jednog jeftinog Logitecha, ovaj puta RX250.

 

Kao što se iz videa i fotke može vidjeti, miš je bušen sa borerima različitih dimenzija, šmirglan, donji dio je obojan u srebrnu (chrome wannabe) boju i u unutrašnjost je dodana jedna bijela ledica u svezi glede dodatne efektnosti.

 

Video je ovdje:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OEQepGPru7g

 

A fotka malo niže...

Kewin sub 29.10.2011 16:43
Sabbathian kaže...
Kewin kaže...

Neznam zasto ali me totalno podjseca na svicarski sir {#} (sala mala)

ugl simpaticno dobro osmilsjeno imam isti takav mis (bez rupica) neznam sta da s njim radim.

Buši :D

lol netreba (zasad) stoji u pricuvi ako mi moj genius rikne.

Kewin sub 29.10.2011 16:51
8ax kaže...

Taj mis je bolji od tvog Geniusa... ima 1000dpi a taj genius 400 ili max 800dpi.

ah nisam primjetio razliku Sad sam naletio na  hantola ima 800 dpi a logithekov sam naso u djelovima...

Sabbathian sub 29.10.2011 18:01
etnes kaže...

još jedan lijepi mišonja. no jedini problem je taj što bi mi znoj sa dlanova kapao u miševu utrobu te pretpostavljam da bi time mogao otvovati miša stoga nebi dugo preživio ... xD

Dalo bi se i to srediti ;)

 

Ubaciš unutra neki mali vent da ti cijelo vrijeme hladi dlan ;)

etnes sub 29.10.2011 18:11
Sabbathian kaže...
etnes kaže...

još jedan lijepi mišonja. no jedini problem je taj što bi mi znoj sa dlanova kapao u miševu utrobu te pretpostavljam da bi time mogao otvovati miša stoga nebi dugo preživio ... xD

Dalo bi se i to srediti ;)

 

Ubaciš unutra neki mali vent da ti cijelo vrijeme hladi dlan ;)

eee, daa... čovječe, ti si pun ideja {#}

Sabbathian sub 29.10.2011 18:36
etnes kaže...
Sabbathian kaže...
etnes kaže...

još jedan lijepi mišonja. no jedini problem je taj što bi mi znoj sa dlanova kapao u miševu utrobu te pretpostavljam da bi time mogao otvovati miša stoga nebi dugo preživio ... xD

Dalo bi se i to srediti ;)

 

Ubaciš unutra neki mali vent da ti cijelo vrijeme hladi dlan ;)

eee, daa... čovječe, ti si pun ideja {#}

Mislim da sam čak tako nešto negdje i vidio jednom davno... da vidimo što kaže moj prijatelj gugl ;)

 

Efo ga ;)

 

http://www.dicota.com/start.php?office=80&page=page_productDetails&ds=1259

Sabbathian ned 30.10.2011 13:09
Haf932 kaže...

Kolko dugo ti je trebalo da izbusis te sve rupe ?

Pa nije puno... maksimalno 15 minuta... prvo sam velike rup, pa onda manje, pa još manje i na kraju najsitnije... najviše vremena je još otišlo na mijenjanje borera... samo bušenje je jako brzo. Ali nakon bušenja je još trebalo svaku rupu očistiti od srha i šmirglom ju zagladiti.

Kewin ned 30.10.2011 19:22
Pranja kaže...

Sve 5,ali ovo šmirglanje ti je koma. Radije uzmi fini bruspapir i zagladi miša. Kad to riješiš-obojaj gornji dio u crnu glossy.

cuj svati ovo kao kompliment :) nemoj grozit tudji rad. super je netreba mis farbat kad bu ovak i onak bio pod dlanom {#}

Sabbathian ned 30.10.2011 20:13
Pranja kaže...

Sve 5,ali ovo šmirglanje ti je koma. Radije uzmi fini bruspapir i zagladi miša. Kad to riješiš-obojaj gornji dio u crnu glossy.

Već sam ga prešao sa finim šmirglom... a to sam i radio da ne bi bio glossy već mat.. svatko ima svoju ukus ;)

Pranja ned 30.10.2011 20:16
Sabbathian kaže...

Već sam ga prešao sa finim šmirglom... a to sam i radio da ne bi bio glossy već mat.. svatko ima svoju ukus ;)

 Ali bar ga još malo prođi u jednom smjeru-ovako bode u oči. I stavi još koju ledicu unutra.