geek_boy1 uto 15.2.2011 17:15

ja sam danas kod njih narucil hdd western digital caviar black 1 TB 64 mb cache otprilike u ovo vrijeme sad  da li ce mi doci  za jedno 2 3 dana ili moram cekat duze posto sam poslao narudzbu poslije 13 h??

Orinem sri 16.2.2011 14:37

Uvjek to robu isporuce u roku od 3 dana

 

Ako budes ima srece dobijes u petak ako ne morat ces cekat do ponediljka

 

EDIT: Sad tek vidim da si napisa da je narudzba prije 13 sati sta znaci prije pocetak radnog vrimena u tom slucaju puno je vjerovatnije da ce ti doc u petak

koko sub 19.2.2011 21:00

moram jako pohvaliti Links, ljepo sam u cetvrtak narucio DIRT 2 i rekli su mi uredno da ce stici u ponedeljak ili utorak, svaka cast. I ako vec neko od linksovi direktora ili slicno cita zelja kupaca bi bila da se u druge poslovnice poput Rijeka bude raspolozivo PC igri pa bar 1 ili 2 komada

nani_cropes sub 26.2.2011 00:42
hazz kaže...

Kupio kod njih grafu, cpu cooler, wireless stick, hard disk, tipkovnicu i nikad problema :D Osoblje brzo i profesionalno, i jeftini su.

 

ili NEEE ;)   slazem se da su brzi ali su im skoro svi proizvodi dosta skuplji nego u admu,protisu ili magazinrsu

XXX-Man sub 26.2.2011 00:44
nani_cropes kaže...
hazz kaže...

Kupio kod njih grafu, cpu cooler, wireless stick, hard disk, tipkovnicu i nikad problema :D Osoblje brzo i profesionalno, i jeftini su.

 

ili NEEE ;)   slazem se da su brzi ali su im skoro svi proizvodi dosta skuplji nego u admu,protisu ili magazinrsu

ali nemožeš ih uspoređivat sa web shopom...

forzzuk čet 17.3.2011 12:40

Upravo čekam kučište i zalman.

U linksa sam komad po komad promjenio kompletnu konfiguraciju i nakon svake kupovine odnosno narudžbe (koja je stigla putem overseasa u roku 48h osim ako naručite u četvrtak illi petak recimi,ili je nekakav praznik) mogu reci da sam prezadovoljan i imam samo pohvale.

Brzi su,korektni,komunikacija je izvrsna u slučaju bilo kakvih upita ili poteškoća.

Za usporedbu,da,malo su skuplji ali kao šta je neko spomenuo,cak i u ovo krizno vrijeme,radije ću dati koju kunu više ako mi to garantira dobar support i kvalitetne komponente.

Pogotovo su dobra opcija za manje gradove i mjesta koji nemaju dućane za računalnu opremu ili imaju neki mali (načešće skupi i nepouzdani).

Recimo samo pakiranje komponenti me uvik ugodno iznenadi,koriste razne kutije od raznih komponenti (sharkoon mi je stigao u kutiji od nekih LG pržilica,naravno u svojoj kutiji ali unutar ove) i unutra je toliko natrpano onim plastičnim 'zračnim jastucima',nekad pjenom i onim crnim mekanim kesama da se stvarno vidi kako je to neko od radnika pažljivo slagao tako da nema onog osjećaja 'idem provjerit komponente da li je sve u jednom komadu'

Heh,raspisao sam se kao da ih reklamiram ali kad je tako,meni osobno su ok i preporučam ih onima koji su možda u nedoumici oko kupnje kod njih kao sta ih je prije godinu dana prijatelj preporucio meni.

unchosen one pon 18.4.2011 22:31

evo bio danas u protisu sa namjerom da nešto kupim, a iako nisam ništa kupio (limit na kartici) moram napisati kako im je usluga odlična. prodavači su uljudni i vidi se da ti stvarno žele pomoći. dosad nisam ništa kupio u linksu ali ako ću trebati nešto definitivno ću k njima otići (ili ADM {#}). eto tolko od mene.

mijanB uto 4.10.2011 12:58

Imam jedno pitanje u vezi linksa, u subotu sam u zagrebu u cijelosti platio konfiguraciju koju su oni trebali složiti te me nazvati da dođem po nju. Neznam ništa o sastavljanju konfiguracije (zato mi to oni i rade) niti koliko to traje međutim mene još nitko nije zvao, pa me zanima ako netko zna kakva je procedura u linksu i kad mogu očekivati da će me zvati da dođem po konfiguraciju

AmonZero uto 4.10.2011 13:16
geek_boy1 kaže...

ja sam danas kod njih narucil hdd western digital caviar black 1 TB 64 mb cache otprilike u ovo vrijeme sad  da li ce mi doci  za jedno 2 3 dana ili moram cekat duze posto sam poslao narudzbu poslije 13 h??

Kad kod njih narucujem sve mi dode u 1-2 dana.

Ali jednom sam kupovo laptop i oni mi naruce to i prodaju ga !!!

Vec su me par puta z*jebali

woodgamesfx uto 4.10.2011 13:16
mijanB kaže...

Imam jedno pitanje u vezi linksa, u subotu sam u zagrebu u cijelosti platio konfiguraciju koju su oni trebali složiti te me nazvati da dođem po nju. Neznam ništa o sastavljanju konfiguracije (zato mi to oni i rade) niti koliko to traje međutim mene još nitko nije zvao, pa me zanima ako netko zna kakva je procedura u linksu i kad mogu očekivati da će me zvati da dođem po konfiguraciju

 

Links je OK, ja sam znao čekat par dana , ali u biti sve odrade kako treba, sve u svem ništa te ne košta da ih nazoveš i pitaš.

 

Viator sri 12.10.2011 14:50

Evo ja sam prošlu srijedu kupio njihovo slagano računalo Krypton 5 samo što je konfiguracija nešto drugačija (600w napajanje,8GB RAM-a),uzeo sam i monitor i još jedan netbook.Jedini u Rijeci imaju najveći izbor komponenti i korektni su(čitaj:ne osjete se psihijatrije u zraku)u netcom-u nisu htjeli staviti bržu memoriju "JESTE SIGURNI DA ĆE TE OSJETITI RAZLIKU!?" a kako ja imam slabe živce vidjeo sam da tu nema pomoći.

Intel Core i7 sri 12.10.2011 15:01

Links je do sad najbolji dućan iz kojeg sam ikad kupovao ... roba stiže brzo , a imam i popust kod njih ( svaki puta mi skinu 5% , moguce zbog redovitih narudžba ) .. Kod njih sam kupio komp ( u djelovima ) i stiglo je za 3 dana , a cak su mi jednom dostavili nove zvucnike odmah sljedeci dan u 10 sati ujutro !! 
Pohvale :D 

LordShgi sri 12.10.2011 15:03
unchosen one kaže...

evo bio danas u protisu sa namjerom da nešto kupim, a iako nisam ništa kupio (limit na kartici) moram napisati kako im je usluga odlična. prodavači su uljudni i vidi se da ti stvarno žele pomoći. dosad nisam ništa kupio u linksu ali ako ću trebati nešto definitivno ću k njima otići (ili ADM {#}). eto tolko od mene.

Are you fuckin serious!??!? Svaki put dok sam bio u Protisu ili sam zvao su bili tolko neljubazni da mi se bljuvalo. Lik je bio nad*kan, ljut i neznam sta sve. Baš sam neki dan narucivao GA-Z68X-UD3H-B3 i zovem ja, ovaj tak neljubazan pa sam reko nema sanse i kupio maticnu u Telebitu, prije nikad nisam kod njih kupovao ali bili su ultra ljubazni, brzi i kvalitetni. Matična je tu u roku 24h.

Gunner11 sri 12.10.2011 15:18
Intel Core i7 kaže...

Links je do sad najbolji dućan iz kojeg sam ikad kupovao ... roba stiže brzo , a imam i popust kod njih ( svaki puta mi skinu 5% , moguce zbog redovitih narudžba ) .. Kod njih sam kupio komp ( u djelovima ) i stiglo je za 3 dana , a cak su mi jednom dostavili nove zvucnike odmah sljedeci dan u 10 sati ujutro !! 
Pohvale :D 

HaHaHa. Ajde pogledaj pozorno desni dio njihove web stranice.

b0.0ster sub 12.5.2012 15:30

evo i mojih par recenica o njima

 

dugi niz godina sam tamo uzimao stvari,sot jeftinije sto skuplje,uvijek uljudno osoblje,sve 5

 

cak mi nikad nista nije otislo pa nisam imo problema s reklamacijama....

 

_________________________________________________________________________

A SADA VISE NE MISLIM POTROSITI KUNU KOD NJIH....nakon toliko novaca tamo,donesem napajanje na reklamaciju,stvarno ne bez razloga,cvrci ko ludo,kad je upaljeno,ugaseno,kad je bez ili pod opterecenjem,racunalo se toliko cuje da to nije normalno. (da predocim,taj zvuk te toliko ometa da ne mozes zaspat,mozes samo izvadit kabel iz napajanja i onda cekat 20min da prestane cvrcat)

 

Neznam sto im je,zas toliko i dal ostale gnjave oko garancija i slicno,ali ja sam im reko samo nek si oni ostave to napajanje lijepo kod sebe,pa cu od sad kupovat u drugim ducanima,vrlo jednostavno.

 

Mislim da je to sramotno.

mstaglicic sub 12.5.2012 15:34
b0.0ster kaže...

evo i mojih par recenica o njima

 

dugi niz godina sam tamo uzimao stvari,sot jeftinije sto skuplje,uvijek uljudno osoblje,sve 5

 

cak mi nikad nista nije otislo pa nisam imo problema s reklamacijama....

 

_________________________________________________________________________

A SADA VISE NE MISLIM POTROSITI KUNU KOD NJIH....nakon toliko novaca tamo,donesem napajanje na reklamaciju,stvarno ne bez razloga,cvrci ko ludo,kad je upaljeno,ugaseno,kad je bez ili pod opterecenjem,racunalo se toliko cuje da to nije normalno. (da predocim,taj zvuk te toliko ometa da ne mozes zaspat,mozes samo izvadit kabel iz napajanja i onda cekat 20min da prestane cvrcat)

 

Neznam sto im je,zas toliko i dal ostale gnjave oko garancija i slicno,ali ja sam im reko samo nek si oni ostave to napajanje lijepo kod sebe,pa cu od sad kupovat u drugim ducanima,vrlo jednostavno.

 

Mislim da je to sramotno.

Što, nisu ti primili na garanciju ?
Ili su primili, ali slali u ZG u centralni servis na provjeru ?

Ako je ovo drugo, to je skroz normalno, meni je USB stick krepao i PC ga nije prepoznavao više.
Donio sam im USB stick i zapisali su prijavu te poslali stick u ZG i za 10 dana me zvali da je došao novi USB stick.


Ovi u poslovnici ne mogu ništa bez centrale u ZG-u . 

b0.0ster sub 12.5.2012 15:59

ma jok,nazvali me i rade budalu iz mene,kao,nista oni ne cuju

 

a napajanje cvrciiiiiiiiii ono katastrofa,i jos im kazem ne zelim ga natrag,i oni provjere u servisu na recepciji na racunalu i kao nista se ne cuje :S

 

ma to je sramota,mislim da sam preko 30k kuna ostavio tamo u zadnjih 4-5 godina,i nikad nisam nis na servis nosio,pa ti se desi nest ovako...

 

vjerujem da ima boljih ducana,pa cu se prebacit,a isto tako svatko s kim sam si dobar ce napravit isto,pa ce izgubit bar 7-8 kupaca sigurno...

 

znam da je links malo skuplji,i uvijek sam isao tamo jer se sve dalo dogovorit,narucit,popricat s prodavacem,dobit dobar savijet,al sad je to sve palo u vodu

DromEd sub 12.5.2012 16:49

Bio sam i ja u Likns i tamo kupovao. Sa prodavačima nisam imao loša iskustva. Oni su ljubazni i pametni.
Kupio sam tako ddr3 memoriju, sve zajedno 2 pločice 200 kn i matičnu ploču za oko 550 kn. Par dana kasnije nađem istu u nekom
drugom dućanu 150 kn jeftiniju, ali nebitno. Nakon 5 dana računalo mi pokazuje puno manje radne memorije nego što
je ugrađeno. Odnesem ja memoriju i matičnu na servis. Zamjene mi memoriju, dadu novu, ali nakon što sam došao doma opet
ista stvar. Dođem do njih opet, bio je petak i neki dečko Ivan u servisu kaže da je bolje da dođem u pon jer kao ništa neće
obaviti preko vikenda. Dođem ja u pon i to po treći put već. Objasnim problem i dečko me uputi da odem doma i skeniram memoriju
sa memtestom. Ok, nikad nisam radio sa memtestom, ali pristanem. Skeniram memoriju, javi neku grešku.
Više nisam stigao taj dan otići do servisa i odnesem ja drugi dan. Kažem dečku da javlja grešku u memoriji. On mi ponudi
već treću memoriju u zamjenu. Pa tko je tu lud, pa nisu sve memorije pokvarene. Kažem da je najvjerojatnije problem
u matičnoj ploči. Donesem ja sljedeći dan matičnu i memoriju, pošalju oni u servis i jedno i drugo. Zovu me nakon 10 dana
i kažu da nisu našli grešku. Pitam ih što je sa rezultatima memtestom kaj sam ludi ili šta...
Na to odgovore da su i oni testirali, ali da je to neka "normalna" greška i da me to ne smeta. Zatražio
sam drugu matičnu nisu mi je dali. Odlučio sam otići u udrugu za zaštitu od potrošaća.