Internet

YouTube - tips & tricks

tpg ned 9.1.2011 18:50
ulinsky kaže...

Ako neko hoće da "izvadi" mp3 iz nekog videa sa YT može preko ovog servisa,do sada ga još niko nije naveo:

 

Video2mp3

 

 

Tako možete skidati neograničeno muzike,a sve je na dohvat ruke..

meni ta stranica koči kad stavim skidati muziku usporeno ide i koči

j3sp1s ned 30.1.2011 23:42

Ukoliko netko koristi chrome kao internetski pregledenik neka instalira dodatke: Youtube downloader i chrome youtube downloader

 

Ispod svakog videa se onda nudi opcija Download (za skidanje sadrzaja u svim formatima) i s desne strane ispod videa jos jedan koji nudi mogucnos DL MP3 pjesama

 


denix pet 4.2.2011 21:41
Pawell kaže...

Pozdrav ljudi,molim pomoć, zašto mi  blokira video na youtube i događa se vrlo često??? Znate ono krene pa na kratko stane i jako je iritirajuće{#}

Da li se video već učitao pa tek onda kod samog reproduciranja staje ili ti se sporo učitava pa ne stigne učitati koliko ti gledaš?

tpg pet 4.2.2011 23:00
Pawell kaže...

Pozdrav ljudi,molim pomoć, zašto mi  blokira video na youtube i događa se vrlo često??? Znate ono krene pa na kratko stane i jako je iritirajuće{#}

mozda imas spor net .

malada uto 15.2.2011 13:39

Kako napraviti Intra Video (Mislim čime)?

Može li mi netko ako ima volje napraviti 15-ak sekundni Intro video (Da Piše moj acc name(TheFourHokage1) i da se vri nekoliko slika iz BC2,bio bi jako zahvalan?

pirat uto 15.2.2011 18:49
malada kaže...

Kako napraviti Intra Video (Mislim čime)?

Može li mi netko ako ima volje napraviti 15-ak sekundni Intro video (Da Piše moj acc name(TheFourHokage1) i da se vri nekoliko slika iz BC2,bio bi jako zahvalan?

Evo imao sam malo vremena(ako ti ne pase onda si sam radi)

 

 

Skini si to jer ću ja izbrisat sa svojeg youtube channela!

APazinjan sub 19.2.2011 01:22
kach kaže...

Kako ubrzati you tube HD loading bez da se skida filmic?

  1. Nemoj raditi ništa drugo što uključuje net (torrent, surfanje, programi, skidanje)
  2. Pređi na novog (bržeg) internet providera

 

Druge ti nema ;)

lovac82 sub 19.2.2011 02:20
APazinjan kaže...
kach kaže...

Mislio sam da postoji nes tipa internet download manager,da ljepo iskoristi cijelu moju vezu od 8 mb.Jer you tube iskrostava negjde 2,3 megabita max zato i zna stekat.

Ima nešto OVDJE

 

Javi jel radi ;)

Meni je fkt pomoglo, jbt sad je puno brže, čak se i 1080p video brzo streama {#}.... inace imam 4mbit vezu

 

EDIT: BTw koristim postavke za Europu:

8.8.8.8

8.8.4.4