free_ uto 11.3.2008 23:22
ludiabra kaže...

Regao se tek toliko da vidim sta je toliko cool i zasto su svi tamo,totalno sranje... samo mi spamma mail,a ulogiram se jednom tjedno i imam 2348723987234 nekih ubitacno glupih requesta.


  ako ti spama mail, samo u postavkama facebook-a namjestiš da ne želiš nikakve obavijesti i problem rješen, čak u svakoj spam poruci stoji link za to isključiti...
v_maxcpp sub 15.3.2008 14:44

Svugdje gdje ostavljam privatne podatke ulazim u rizik napada na privatnost ,tako da mislim da je facebook za  one koji baš trebaju iskrenu pomoć ,dvije strane medalje znači ,po meni sredine nema,tvoji podaci pa makar bili i lažni svima su na raspolaganju,tiče se to i foruma ali oni bar ne traže detalje.Pod onim koji traže pomoć u nalaženju bilo čega mislim na iskrene ljude,a ostali spadaju u ....nema kategorije.Svaka čast svim članovima face-a ali privatnost je privatnost iako se zavaravamo jer čim se negdje logiramo na forume i slično do nas se može doći,e pa sad mi još i facebook ne treba,nisam bio uopće na njemu niti mislim.Eto moje mišljenje.


v_maxcpp
Mayo sub 15.3.2008 16:30

UI je 100% banana, prijatelje sa kojima komuniciram i onako imam na Gtalku, Jabberu, MSN-u, IRC-u i ICQ-u tako da nešto što me iritira mi uopće ne treba.

 

Bolje mi je koristiti LinkedIn koji je besplatan u neku ruku a za pravu upotrebu cca. $20 mjesečno nije pogrešna investicija.

Ag3nt pet 30.5.2008 18:52

Ne vidim nikakvu zabavu u tome.Plus je što možeš kontaktirat frendove,rodbinu koju dugo nisam vidio.I kad dodem u kontakt s njima uzmem MSN i to je to.Iritiraju me oni lanci sreće...ono kao give a hug nešta:S...trke auta bla bla i trilijun beskorisnih aplikacija...

PROTECTOR pet 30.5.2008 20:27

Vidim ovdje ima mnogo pametnih ljude koji se ne lijepe na sve i svašta za razliku od mutavih amera koji se lijepe ko muhe na govno. Facebook je glupost,ameri to puše na veliko a bome i ostatak svijeta a i kod nas je to "in". Održavanje kontakata?? yeah right. Pored telefona,mobitela,E-maila,msn-a,Skype-a,Pidgin-a mi još samo treba facebook. Kao što je netko već rekao GET A LIFE.

MRK 22 pet 30.5.2008 20:35

I ono, dođe mi ekipa u stan da se idemo malo van zaje.... i onda normalno aj da vidim jel imam kakvu poruku pa idemo!!!! i onda sve u ku....., debili se nakače na fejs i cjelu jeb...nu noć gledaju slike. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. prezanimljivo

nixass pet 30.5.2008 21:06

dosadio mi već..

al mi je postao navika i svaki čas zavirim tamo :s

i da.. neko veli da je super za to da opet vidiš neke stare frendove.. pa da sam/smo htjeli ostat u kontaktu, ostali bi.. kaj mi tu može facebook pomoć

scorpion667 sub 31.5.2008 02:17

Moja mlađa sestra stalno visi na facebooku. Nekad gledam šta radi pa kad vidim kakvih sve tu gluposti ima....uh... Nebi ja imao volje za ono. Prijatelj ti je poslao kviz, prijatelj ti je poslao srce, prijatelj ti je poslao 50 (virtualnih) dolara i slične gluposti, komentirane su ti ove slike, one slike...........aaaaaaaaahhhhhhhhhh...... kill meSmijeh

zv'jer2 ned 3.8.2008 15:28

Meni je facebook dobar jer sam se ponovo povezo sa starim frendovima, ekipom iz osnovne i tak to, oni requesti su mi prije išli na živce al otkad je došo onaj gumbić ignore all nije mi teško stisnut ga svako malo jer me ti requesti ne zanimaju, još jedna stvar zbog koje je dobar facebook su fotografije i komentari ispod njih...

itf4n pet 23.1.2009 23:54
momak kaže...
itf4n kaže...

Modelatori? Moderatori valjda?

 

Nema ih, osim u iznimnim slučajevima (pretpostavljam da postoji abuse služba).

 

Znaš li kako da kontaktiram tu slušbu?

 pogledaj ovdje http://www.facebook.com/home.php#/policy.php?ref=pf

ako nema, pogledaj po linkovima dolje desno
sk8 4 life pet 23.1.2009 23:58

Ja sam tamo više iz reda da ne bude "nemaš facebook heh bitno da ti visiš na drimeweaveru" ma što će mi slika pa da mi je neko komentira heh ali ipak je to samo jedna ideja koja je facebooku dala veliku lovu