duxx369 čet 17.2.2022 14:51

a do sutra cu se strpit, kupujem danas na ps storu, ionako mi je racun americki pa mi onda lakse dlc-ove pucat gore samo preko stora nego se zezat kad imam eu fizicku kopiju

 

igrat ce se na ps5, novi joycon kupljen, figurice poredane pred telku (slika kasnije)

Nuclear_Phoenix čet 17.2.2022 22:03

Za sad, odlično. Radi dobro na PS4, vidi se da je "stari" engine sa nekim doradama, vjerujem da na PS4 Pro i 5 izgleda još bolje. Neke stvari su unaprijedili u odnosu na prvi dio i dobro su napravili.

 

Dolazi na 2 diska, data i play disc, 2gb download 0-day patch.

MEGATAMA pet 18.2.2022 19:24

Prvi dojam je da Youtube ne moze prikazat kako ova igra izgleda radi kompresije streama,igram na resolution i kolicina detalja,geometrije,bogatstvo tekstura....nevidjeno do sad.

Igra se odmah otvorila sa onim osjecajem velike avanture i istrazivanja ispred nas,odusevljen.

MEGATAMA pet 18.2.2022 21:16

Najobicnija usputna random open world scena 🤣🤣🤣🤣

Ovo treba vidjet u zivo sa HDRom da bi se vjerovalo,detaljnije od ijedne linear single player igre koju sam vidio.

Jedino sto bih apsolutno volio je 40fps mode kao u Rachetu ❤

Mozda da pokrenemo peticiju 💪

MEGATAMA sub 19.2.2022 01:15

Odigrao 5 sati....vise nego sve igranje FC6 od kad sam ga kupio za Ps5 🤣

 

To je igra,kad krenem igrat pa moram stat jer treba i spavat 😁

Uglavnom,u tih pet sati sam tek na pocetku igre jer se penjem na svaku planinu gdje se moze da vidim sta ima na vrhu...

 

dalja46 sub 19.2.2022 08:29
x18x05x kaže...

Ja sam 2h odigrao još sam na 0% pređene igre.

 Još si u prologu. Pripremi se za rijetko viđen uvod kad ga završiš, grafika i onaj uvod sa imenima ljudi koji su radili igru izgleda bolesno dobro. Krene suza a nije gsxr

x18x05x sub 19.2.2022 10:06
dalja46 kaže...
x18x05x kaže...

Ja sam 2h odigrao još sam na 0% pređene igre.

 Još si u prologu. Pripremi se za rijetko viđen uvod kad ga završiš, grafika i onaj uvod sa imenima ljudi koji su radili igru izgleda bolesno dobro. Krene suza a nije gsxr

 Riješio onaj toranj, valjda nebu još dugo taj uvod?

MEGATAMA sub 19.2.2022 12:51

Znaci stavimo na stranu najbolje vizuale koje sam ja ikad vidio....

 

Igra je dozivjela unaprijedjenja u svakom mogucem elementu i sad vise vuce na onu slobodu igrivosti iz Zelde Breath of the Wild,dodavanjem graplehooka, laksim penjanjem na planine,brzom reakcijom pokreta,plivanje pod vodom,letenje jos naravno nemam ali to ce jos dodatno podic slobodu kretanja i igrivost.

Takodjer ono sto ja obozavam kada si dam truda da se popnem na najvisi vrh planine u nadi da ima dobar loot gore i ovdje ga ima dok ima niz open world igara gdje je potpuno besmisleno istrazivat jer nema nikakve nagrade.

Apsolutna preporuka je igrat sa slusalicama jer je zvuk jednako na razini kao i vizuali,jucer se penjem na jednu strukturu i svira remix ili obrada one glavne Horizon teme,zvuk vjetra,grmljavina,bubnjevi,duboki zvuk robota itd....najezis se kada gledat taj svijet i jos imas takvu zvucnu podlogu.

Takodjer iako je svima nama 60fps primarno ovdje je moja preporuka da igrate na resolution,framepacing je odlican i covjek se brzo navikne a sitni detalji kojima je krcata cjela scena se vide bas na 4K i doslovno "zbune" oci i mozak sa kolicinom svega.

Ako imate dobar 4k HDR tv probajte resolution mode ❤

 

Igra ima naravno i nedostatke kao i svaka druga,naprimjer i dalje se povremeno desi da Aloy djeluje flotay dok skacem sa kutije ili nesto slicno,primjeti se ponekad pop in detalja i geometrije i to sam 100% siguran da se nebi desavalo da je igra dizajnirana od nule za Ps5 i ssd ali mora radit i na Ps4 pa je ovisnost o ssdu bila nemoguca.

Apsolutno bih volio 40fps mode ili unlocked kada stigne VRR na Ps5 jer se sigurno igra vrti na oko 40fps a mozda i vise unlockana.

 

Ne znam kakav ce mi bit konacni dojam kada zavrsim igru ali za sada su mi sve ostale igre otisle na stand by,toliko privlaci igranje Horizona...

MEGATAMA sub 19.2.2022 12:58
_itsmoriarty kaže...

stigla danas, vec imam par sati u igri, skinio 98GB za 25 min 

 

igra je predivna i igram u performance modu u 60 fps. 

 

mada jedva cekam koju godinu da dodje na PC. 

 Koji prekrasan paket ❤

MEGATAMA sub 19.2.2022 13:11
x18x05x kaže...

Igra izgleda super mora se priznati. Dok ja pofatam kako ispaljivat acid strijele jebene krave me ubiše.

Acid strijele su genijalne za neprijatelje gdje izazovu lancanu reakciju kad pogodis one kanistre na njihovim ledjima jer ih to instant ubija kada eksplodira a i manje oko njih ako su blizu.

duxx369 sub 19.2.2022 13:59
_itsmoriarty kaže...

stigla danas, vec imam par sati u igri, skinio 98GB za 25 min 

 

igra je predivna i igram u performance modu u 60 fps. 

 

mada jedva cekam koju godinu da dodje na PC. 

 koliko te ispao paket? tu kod mene su trazili 250e, a to mi je way to much

 

edit: 5 sati in-game, od toga sam odigrao za sada 30 sekundi ja jer klinac (9) neda 

 

ima tko ideju kako najbezbolnije izvesti da on igra svoju igru a ja svoju? otvorit novi acc na konzoli?

 

lajkam Slonica, mi ovdje smo opkrbljeni s ovim figurama:

 

 

gamex1423 sub 19.2.2022 14:16

Evo jedan random NPC kojeg sam zumirao i uslikao, ovaj NPC je totalno nebitan niti je quest giver niti bilo sta posebno u igri. Ovo nisam vidio jos nikad niti u linearnim igrama, a svi su ovakvi kao i sam svijet je pun detalja u detaljima.

Naravno da je slika kompresovana i izgubila detalja ali je nerealno detaljna, refleksija u ocima, dlacice po licu, koza itd.

Blackcastle sub 19.2.2022 14:44

Evo ja odigrao cca 5 sati , jer je bilo 2 ujutro  , moram reći da je igra na novom 65OLEDU Philips 706 izgleda tako da je jednostavno teškom mukom prekidaš igrati.Grafika je na resolution modu ....prekrasna je malo za reći....story te drži da igraš i igraš....za preporučiti...

_itsmoriarty sub 19.2.2022 15:47
duxx369 kaže...
_itsmoriarty kaže...

stigla danas, vec imam par sati u igri, skinio 98GB za 25 min 

 

igra je predivna i igram u performance modu u 60 fps. 

 

mada jedva cekam koju godinu da dodje na PC. 

 koliko te ispao paket? tu kod mene su trazili 250e, a to mi je way to much

 

edit: 5 sati in-game, od toga sam odigrao za sada 30 sekundi ja jer klinac (9) neda 

 

ima tko ideju kako najbezbolnije izvesti da on igra svoju igru a ja svoju? otvorit novi acc na konzoli?

 

lajkam Slonica, mi ovdje smo opkrbljeni s ovim figurama:

 

 

 195 eura me kostao Collector's u firmi gdje radim. 

 

mada je sada malo jos jeftiniji.