Apachy pet 26.5.2023 13:08

forza horizon 5 - zadnja 3  mjesečna updatea su vrhunska, lagano rješavam hot wheels ekspanziju, nakon koje ide rally adventure, ima tu i mjesečni, tjedni i dnevni izazovi, neka ekipa iz rh/slo sa kojom znam vikendom nabacit convoy, uglavnom ima tu sadržaja za igrat mjesecima i to mi je no1 igra trenutno.

u pauzama  sam pokušavao valhallu - igra je teška dosada nakon 4-5 sati, a još gore je da jedne te iste misije imam za radit još barem 70-80 sati... mislim da mi je ovo najlošiji AC.

sad isto gledam kaj bi mogao, al niš me baš ne vuće posebno... čekam starfieldui talos priciple 2 (jedinica mi je bila bomba, al bome i teška)

Hexfire pet 26.5.2023 13:10
Tvpronlem kaže...

šta igrate ovih dana?
šta vas je bas zalipilo ekrane, bilo da je gamepass ili kupljeno

 Trenutno sam uglavnom na PS5, ali Planet of Lana mi izgleda odlično, to ću sigurno odigrati. 

Spellcaster pet 26.5.2023 13:19
antimadridista kaže...
Tvpronlem kaže...

šta igrate ovih dana?
šta vas je bas zalipilo ekrane, bilo da je gamepass ili kupljeno

 Persona serijal. Najbolji JRPG-evi ikad po mom mišljenju. Tko nije odigrao, obavezno dok je na Gamepassu.

 Persona 3 Remake će vjerojatno isto biti na Game Pass ako Atlus najavi P3 Remake na Xbox Showcase

 

https://gamingbolt.com/persona-3-remake-out-later-this-year-announcement-planned-for-xbox-games-showcase-rumour

Spellcaster pet 26.5.2023 21:41

Ovo je sažetak Microsoftove žalbe protiv odluke CMA

  • the CMA made errors in assessing Microsoft’s position in cloud gaming services by “failing to take account of constraints from native gaming”
  • the CMA failed to take account of three long-term commercial agreements Microsoft has entered into with cloud gaming providers
  • the CMA’s claim that Activision would have likely made its games available on cloud services without the merger was “irrational and arrived at in a procedurally unfair manner”
  • the CMA’s claim that Microsoft would have the ability and incentive to ‘foreclose’ rival cloud gaming services by withholding access to Activision games was “unlawful”
  • overall, the CMA’s decision was a “breach” of its “common law duty of fairness” and its own “remedies guidance”.

 

https://www.videogameschronicle.com/news/microsoft-reveals-cma-appeal-grounds-and-says-uk-regulator-overestimates-the-role-of-cloud-streaming/

MEGATAMA sub 27.5.2023 15:04
forumaš kaže...

Gora od Sony teško da može biti, tak da nemaju težak zadatak.

Ovo je jedna od situacija kad se slazem sa tvojim misljenjem,izuzetno rijetko...poput Dodo ptice.

 

Sony je bio toliko los,bez smijera,volje,potencijala.....da su Microsoftu sad otvorena sva vrata da nas odusevi i ovo okrene u svoju korist 🥂

Spellcaster sub 27.5.2023 15:08
MEGATAMA kaže...
forumaš kaže...

Gora od Sony teško da može biti, tak da nemaju težak zadatak.

Ovo je jedna od situacija kad se slazem sa tvojim misljenjem,izuzetno rijetko...poput Dodo ptice.

 

Sony je bio toliko los,bez smijera,volje,potencijala.....da su Microsoftu sad otvorena sva vrata da nas odusevi i ovo okrene u svoju korist 🥂

 Sony bi se trebao riješiti Jima Ryana i dovesti nekoga tko će znati upravljati SIE-om.

Spellcaster sub 27.5.2023 16:37
Hexfire kaže...
Realno, Phil Spencer je puno bliži otkazu od Jima. Ne znam koje to argumente imaš da ga se makne.

 Sony pod vostvom Jima Ryana donosi neke loše odluke iako i Xbox pod vodstvom Phila Spencera isto donosi krive odluke. Čitao sam da dosta PS fanova želi da Jim Ryan odstupi sa čela SIE. Jim Ryan nikada neće biti sjajan kakav je bio Shawn Layden.

MEGATAMA sub 27.5.2023 17:09
Spellcaster kaže...
Hexfire kaže...
Realno, Phil Spencer je puno bliži otkazu od Jima. Ne znam koje to argumente imaš da ga se makne.

 Sony pod vostvom Jima Ryana donosi neke loše odluke iako i Xbox pod vodstvom Phila Spencera isto donosi krive odluke. Čitao sam da dosta PS fanova želi da Jim Ryan odstupi sa čela SIE. Jim Ryan nikada neće biti sjajan kakav je bio Shawn Layden.

Ti pises postove kao da se radi o nekakvom losem AI chaptg(ili kako se to vec zove) generatoru recenica.

x18x05x sub 27.5.2023 17:20
MEGATAMA kaže...
Spellcaster kaže...
Hexfire kaže...
Realno, Phil Spencer je puno bliži otkazu od Jima. Ne znam koje to argumente imaš da ga se makne.

 Sony pod vostvom Jima Ryana donosi neke loše odluke iako i Xbox pod vodstvom Phila Spencera isto donosi krive odluke. Čitao sam da dosta PS fanova želi da Jim Ryan odstupi sa čela SIE. Jim Ryan nikada neće biti sjajan kakav je bio Shawn Layden.

Ti pises postove kao da se radi o nekakvom losem AI chaptg(ili kako se to vec zove) generatoru recenica.

 Woow. Dokle više?!

MEGATAMA sub 27.5.2023 17:31
Hexfire kaže...
Realno, Phil Spencer je puno bliži otkazu od Jima. Ne znam koje to argumente imaš da ga se makne.

Ne znam tko je odgovoran sto vec danas ne igram Days Gone 2 ali taj treba letit naglavacke iz Sonya.

NathanDrek sub 27.5.2023 21:25
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Realno, Phil Spencer je puno bliži otkazu od Jima. Ne znam koje to argumente imaš da ga se makne.

Ne znam tko je odgovoran sto vec danas ne igram Days Gone 2 ali taj treba letit naglavacke iz Sonya.

 Pošto se ekipa žalila na pre-macho glavnog aktera, navodno je Sony htio da u nastavku glavni akteri budu Ciganović i Grubnić skupa na vespi, pretražujući napuštene C&A i New Yorker dućane u potrazi za krpicama za dizajnerske molotvljeve koktele. Bend Studio nije pristao.

MEGATAMA ned 28.5.2023 10:28
Gogy7 kaže...
Super je ova Planet Of Lana igra.
Podsjeća na Inside, napokon nesto dobro na gamepassu. 👍

Skinuo igru jer ju hvalite,prvi dojam je da je jako ljepa artisticki ali ima previse praznog hoda.

Samo hodanje kroz prazni okolis do iduceg pomicanja kutije,ok za probat na Gamepassu ali platit tu igru...ne bas.

lesonitka sri 31.5.2023 14:48

pozdrav...imao sam problem sa produženjem game passa na svojem accountu...znači istekao mi je ultimate kojeg sam nagradio sa golda i sada sam ponovno kupio 3 godine golda da prebacim na ultimate..uglavnom, na account mi je uspilo doć samo 12 mjeseci golda i ne više od toga, čak ni novi ultimate od mjesec dana nije prihvatilo nego stalno neke restrikcije i tako sad na starom imam 12 mjeseci golda...nappravio sam novi account i prebacio preostale 2 godine golda, uzeo mjesec dana ultimate globala i sad imam 25 mjeseci ultimate bez problema...čini mi se da je problem nadograđivati gold na istekli ultimate na isti account, jer na starom accountu stalno neke greške, na novom sve radi bez problema...eto, moje iskustvo...lp

MEGATAMA sri 31.5.2023 14:57
lesonitka kaže...

pozdrav...imao sam problem sa produženjem game passa na svojem accountu...znači istekao mi je ultimate kojeg sam nagradio sa golda i sada sam ponovno kupio 3 godine golda da prebacim na ultimate..uglavnom, na account mi je uspilo doć samo 12 mjeseci golda i ne više od toga, čak ni novi ultimate od mjesec dana nije prihvatilo nego stalno neke restrikcije i tako sad na starom imam 12 mjeseci golda...nappravio sam novi account i prebacio preostale 2 godine golda, uzeo mjesec dana ultimate globala i sad imam 25 mjeseci ultimate bez problema...čini mi se da je problem nadograđivati gold na istekli ultimate na isti account, jer na starom accountu stalno neke greške, na novom sve radi bez problema...eto, moje iskustvo...lp

I sta sad moras svaki put radit novi acount??....

Sta je sa achivmentima,frend listom?...