nike098 pet 7.4.2023 13:54

Jucer sa gamiva kupim gta5 turski, ukljucim vpn turski odem na microsot reedom code upisem kod i prihvati mi, izade gta5 is ready for you. Odem na xbox- full library-owned games a tamo mi se ne prikazuje. Jeli ima ko slicnu situaciju? Dosad sam ovako uzima igre i odma bi mi se pokazale u owned game.

x18x05x pet 7.4.2023 14:02
nike098 kaže...
Jucer sa gamiva kupim gta5 turski, ukljucim vpn turski odem na microsot reedom code upisem kod i prihvati mi, izade gta5 is ready for you. Odem na xbox- full library-owned games a tamo mi se ne prikazuje. Jeli ima ko slicnu situaciju? Dosad sam ovako uzima igre i odma bi mi se pokazale u owned game.

 Odi u store i tamo pogledaj šta ti piše. Ako je imaš samo na Download.

nike098 pet 7.4.2023 14:53
x18x05x kaže...
nike098 kaže...
Jucer sa gamiva kupim gta5 turski, ukljucim vpn turski odem na microsot reedom code upisem kod i prihvati mi, izade gta5 is ready for you. Odem na xbox- full library-owned games a tamo mi se ne prikazuje. Jeli ima ko slicnu situaciju? Dosad sam ovako uzima igre i odma bi mi se pokazale u owned game.

 Odi u store i tamo pogledaj šta ti piše. Ako je imaš samo na Download.

 Sad sam vidio u storeu, kupio sam gta5:story mode  ali mi pise  this cotent requires a game (sold separatly). Moram kupiti jos gta online da bi mogao igrati single player, jesu me ošišali ko pravu ovcu😀 a jos da je nisam igra ajaj 🤯

x18x05x sub 8.4.2023 09:00
nike098 kaže...
x18x05x kaže...
nike098 kaže...
Jucer sa gamiva kupim gta5 turski, ukljucim vpn turski odem na microsot reedom code upisem kod i prihvati mi, izade gta5 is ready for you. Odem na xbox- full library-owned games a tamo mi se ne prikazuje. Jeli ima ko slicnu situaciju? Dosad sam ovako uzima igre i odma bi mi se pokazale u owned game.

 Odi u store i tamo pogledaj šta ti piše. Ako je imaš samo na Download.

 Sad sam vidio u storeu, kupio sam gta5:story mode  ali mi pise  this cotent requires a game (sold separatly). Moram kupiti jos gta online da bi mogao igrati single player, jesu me ošišali ko pravu ovcu😀 a jos da je nisam igra ajaj 🤯

 Koliko si platio to?!

MEGATAMA sub 8.4.2023 14:41
DeniZg kaže...

 Ne gube ništa. Sony im je sigurno dobro platio da igra ne izađe na Xboxu tj. kompenzirao izgubljenu dobit.

Uobičajena Sonyeva praksa. Zato su mi njihove pritužbe oko kupnje Activisiona dosta gadljive. 

 

Ovaj put je u pitanju nesto drugo.

A to da ne gube nista..mozes mislit kako ne gube,da je X series prodan u samo 20 milijuna to je realno barem 2-3 milijuna primjeraka FF16 na takav user base.

To je otprilike 150-200 milijuna eura.....

DeniZg sub 8.4.2023 15:36

Nekako ne vjerujem da bi se FF Pixel remaster prodao u 3milje primjeraka po punoj cijeni na Xboxu.

A ostale Squenix igre su na Xboxu, uključujući Final Fanatsy. Neke čak i na Gamepassu.

Nemam pojma.

 

Gemmy sub 8.4.2023 16:01

ja ga planiram uzet na switchu, jer to je puno bolje igrat handheld nego na telki

da imam steamdeck, onda bi tamo

 

ali ne po punoj cijeni, nego na popustu jer njihove igre brzo budu na debelom popustu

MEGATAMA sub 8.4.2023 16:05
DeniZg kaže...

Nekako ne vjerujem da bi se FF Pixel remaster prodao u 3milje primjeraka po punoj cijeni na Xboxu.

A ostale Squenix igre su na Xboxu, uključujući Final Fanatsy. Neke čak i na Gamepassu.

Nemam pojma.

 

Final Fantasy 16

nike098 sub 8.4.2023 16:08
x18x05x kaže...
nike098 kaže...
x18x05x kaže...
nike098 kaže...
Jucer sa gamiva kupim gta5 turski, ukljucim vpn turski odem na microsot reedom code upisem kod i prihvati mi, izade gta5 is ready for you. Odem na xbox- full library-owned games a tamo mi se ne prikazuje. Jeli ima ko slicnu situaciju? Dosad sam ovako uzima igre i odma bi mi se pokazale u owned game.

 Odi u store i tamo pogledaj šta ti piše. Ako je imaš samo na Download.

 Sad sam vidio u storeu, kupio sam gta5:story mode  ali mi pise  this cotent requires a game (sold separatly). Moram kupiti jos gta online da bi mogao igrati single player, jesu me ošišali ko pravu ovcu😀 a jos da je nisam igra ajaj 🤯

 Koliko si platio to?!

 

Ja sam platio sve skupa cca 20 eura jer sam kupio story mode koji nemozes igrat dok ne kupis multy koji necu igrat😁

Al mozes kupit ako ti je dovoljna kvaliteta rezolucije i fps-a ko na prosloj generaciji konzola za cca 10 eura sa porezom ti ispadne eura https://www.gamivo.com/product/grand-theft-auto-v-gta-5-premium-edition-xbox-tr

Za novu generaciju konzola sa poboljsanom rezom i fps-om cca 20 eura sa porezom

https://www.gamivo.com/product/grand-theft-auto-v-gta-5-xbox-series-xbox-one-bundle-xbox-tr

 

Ovo su ti cijene ako nemas misecnu preplatu di ti skida 1 eur misecno koju mozes uvjek otkazat.

Za koristenje Vpn-a koristio sam Urban vpn.

SaLe44 uto 11.4.2023 11:05

Pozdrav! 

Jučer kupljen xbox s danas ga išo upalit spojen na internet.hdmi i struja i izbaci mi uvijek istu grešku .....probo sam više puta uvijek isto......There was a problem with the update...error code:0x8B0500B6  0x00000000  0x00000201....Hvala na pomoći

x18x05x uto 11.4.2023 12:49
dejo74 kaže...
probaj preko kabla internet ili wi fi ako si preko kabla tako je i mene s zezo

 Meni se to dešavalo na One S. Riješio tako da sam ga odspojio sa net-a, ušao u konzolu i reset na tvorničke postavke. 

nike098 uto 11.4.2023 15:10

Da imeni se cesto pojavljiva taj error a onda sam prebacio na wifi i nikad se vise to nije pojavilo. Ima unatreg par stranica kako to rjesit ali nisam zapamtio jer mi je nebitno dobra jacina wifi-a mi je.

DeniZg uto 11.4.2023 20:13

S obzirom da i mi spadamo u to opskurno tržište, možda sad nećemo morati držati PC na postavkama drugih regija da bi nam radilo bez greške.

Međutim, ja sam se nadao da će nam sad Cloud gaming raditi bez VPN-a, ali nažalost ništa od toga.

MEGATAMA uto 11.4.2023 20:18
DeniZg kaže...

S obzirom da i mi spadamo u to opskurno tržište, možda sad nećemo morati držati PC na postavkama drugih regija da bi nam radilo bez greške.

Međutim, ja sam se nadao da će nam sad Cloud gaming raditi bez VPN-a, ali nažalost ništa od toga.

 Jesi probao taj cloud gaming,to je katastrofa pa nije da nesto gubis.