MEGATAMA sri 14.9.2022 16:53
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

x18x05x sri 14.9.2022 16:57
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

 Preko 30 eur sigurno?

MEGATAMA sri 14.9.2022 17:11
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

 Preko 30 eur sigurno?

37.99eu

veseli007 sri 14.9.2022 17:35
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

 Hvala jel to to! Ja nisam uopce gledao one koji nemaju cijenu, jer sam mislio posto nema istaknute  cijena da ih nema na lageru,zato nisam ni otvarao da pogledam! 🥴

link

 

MEGATAMA sri 14.9.2022 17:55
veseli007 kaže...
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

 Hvala jel to to! Ja nisam uopce gledao one koji nemaju cijenu, jer sam mislio posto nema istaknute  cijena da ih nema na lageru,zato nisam ni otvarao da pogledam! 🥴

link

 

 https://www.amazon.de/gp/aw/d/B074QMN4YW/ref=dp_ob_neva_mobile

veseli007 sri 14.9.2022 18:05
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

 Hvala jel to to! Ja nisam uopce gledao one koji nemaju cijenu, jer sam mislio posto nema istaknute  cijena da ih nema na lageru,zato nisam ni otvarao da pogledam! 🥴

link

 

 https://www.amazon.de/gp/aw/d/B074QMN4YW/ref=dp_ob_neva_mobile

 Da, to je taj link. Pise da je novo bez ambalaze. Sta bi to moglo znaciti, npr. da ga je netko koristi pa vratio samo eto nisu naveli, ili da ih kupuju u rinfuzi, bez ambalaze jer im je tako jeftinije. 

Znam da sam malo skeptican, 

treba mi za brata, pa da mu ne kupim vec koristeno a cijena skoro 50€ sa dostavom. 

Hvala na razumijevanju. ☺️

MEGATAMA sri 14.9.2022 18:08
veseli007 kaže...
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...
MEGATAMA kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Sad sam pogledao na Amazon.de i ima original u ponudi.

 Hvala jel to to! Ja nisam uopce gledao one koji nemaju cijenu, jer sam mislio posto nema istaknute  cijena da ih nema na lageru,zato nisam ni otvarao da pogledam! 🥴

link

 

 https://www.amazon.de/gp/aw/d/B074QMN4YW/ref=dp_ob_neva_mobile

 Da, to je taj link. Pise da je novo bez ambalaze. Sta bi to moglo znaciti, npr. da ga je netko koristi pa vratio samo eto nisu naveli, ili da ih kupuju u rinfuzi, bez ambalaze jer im je tako jeftinije. 

Znam da sam malo skeptican, 

treba mi za brata, pa da mu ne kupim vec koristeno a cijena skoro 50€ sa dostavom. 

Hvala na razumijevanju. ☺️

Pise da je novi proizvod.....posalji mail trgovini pa pitaj za svaki slucaj.

veseli007 čet 15.9.2022 17:08

Pozdrav!
Samo da javim, nisam slao mail jer pise da je novo a koristeno, tako da sam odusto.
Narucio sam sa Allegro.pl placeno 32€ V2 verziju, ima i jeftinije mislim za 28€ kasno sam skuzio.🥴 Samo je dostava za HR 16€ ( DPD) tako da me dodje isto, samo sta ima ambalazu i nije otvarano tj novo je. A bratu je to bitno.

Svidjami se kod Allegra.pl da su transparentni, tj salju ti meilove od trackera, obavjeste kad dolazi, da se mozes zaliti u roku 14dana, itd. Slicno kao i amazon, imaju taj renking i ocijeni prodavatelja.

Imao sam slucaj da sam se zalio i odmah su vratili nova na paypal u roku 2 dana, u par poruka sve rijesis.

Tako da preporucam, eto da ne duzim. Hvala jos jednom MEGATAMA. ☺️✌️

listerstorm čet 15.9.2022 17:44

Pozdrav,

 

Kakve su preporuke kod gašenja konzole?

 

Ako je samo ugasim ostane radit ventilator, tek kad odem u settings i napravim full shut down ugasi se i ventilator.

 

Raditi full shutdown svaki dan ili turn off pa ostane radit ventilator 24/7?

 

Iako u zadnje vrijeme se nekad i kod običnog gašenja (ne full shutdown) ugasi i ventilator.  

Hexfire sub 17.9.2022 11:56

Točno.

Btw, ako će ti slučajno javljati da key nije za tu regiju, probaj drugi VPN. Preko nekih jednostavno ne prolazi Iako imaju servere u pojedinoj zemlji. Mislim da sam zadnje koristio Cyber ghost VPN jer ima free trial, a ne traži broj kreditne kartice.

MEGATAMA uto 20.9.2022 09:47
azzie kaže...

Xbox je ispravio i omogucio da se igre mogu igrati bez konekcije na internet ( ne vrijedi za game pass) 

 

https://gameinfinitus.com/news/microsoft-has-reportedly-made-changes-to-xbox-drm-to-allow-offline-play/


https://www.youtube.com/watch?v=HEcE-alFpeQ

 

Da ovo je bila katastrofa,imam u HR Xbox one X pa kad odem na godisnji pozelim ponekad nesto zaigrat i nije bilo moguce ako ne spojim konzolu na mobitel za internet posto tamo nemamo kucni net.

Gogy7 čet 22.9.2022 08:22

Ovo izgleda dosta bolje nego prva polovica mjeseca

Now
- Deathloop
- Hardspace: Shipbreaker
- Amazing Cultivation Simulator

Sept 22
- SpiderHeck
- Beacon Pines
- Slime Rancher 2

Sept 27
- Moonscars
- Grounded (1.0)
- FIFA 23 Trial

Sept 29
- Let’s Build A Zoo
- Valheim (PC)

Sept 30
- PAW Patrol Grand Prix

https://youtu.be/KdqbLXSJp10

Hexfire čet 22.9.2022 09:02

Deathloop ću isprobati, ali vjerojatno tek kad kupim GPU. Nije mi to za kontroler.

 

Ovo ostalo li-la, eventualno Beacon Pines probam nakon što vidim recenzije.

 

 

In other news, probao sam Ubisoftov Immortals Rising? nešto. Ne znam zašto sam mislio da nije klasično Ubi smeće, ali čim sam došao do dijela gdje dalekozorom gledaš u daljinu i onda ti kontroler svakih par sekundi zavibrira da bi "otkrio" neki point of interest, pao je uninstall. Nije mi jasno kako ta firma nije odavno propala.

 

Umjesto te debilane, isprobao sam Midnight Fight Express i jučer ga završio. Sve u svemu solidna igra. Neki spoj Sifua, John Wicka, Hotline Miamia koji u nekim dijelovima igre funkcionira bolje, u nekim lošije. Nije top tier ko Hotline Miami, ali vrijedi isprobati.