Igraće konzole

PLAYSTATION 5 - dostava

snejk85 uto 24.8.2021 10:35

Ja sam ih pitao eKupi ako mi mogu napisati sadržaj tih paketa pa su mi odgovorili ovo:

Poštovani,

Trenutno Vam možemo ponuditi slijedeće pakete koji su spremni za isporuku odmah:

https://www.ekupi.hr/hr/search/?q=playstation+5%3Arelevance%3AtipKonzole%3APlayStation%2B5&text=playstation+5#

Također Vam možemo ponuditi Paket 10 koji sadrži digitalnu verziju konzole i dodatni kontroler (dakle ukupno 2 kontrolera):

https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/Paket-10/p/EK000375625

Paket 10 biste mogli očekivati na isporuci početkom idućeg tjedna.

Možemo Vam poslati sadržaj paketa za koje pitate ali nažalost nemamo informaciju kada dolaze, pa bi svakako savjet bio da si izaberete jedan od paketa s linka gore.

 Za sva dodatna pitanja i pomoć smo Vam na raspolaganju.

 Lijepi pozdrav,
 Vaš eKupi

 

Ja ciljam na disc verziju pa se još strpim malo, ali ako nekome pomaže.

mmaestro22 uto 24.8.2021 16:32

Ja sam uzeo u HT, taman mi istekla pretplata.

 

Ukupno će biti 4.320 kn, PS 5 disc verzija + 2 kontrolera + Spider man + Demon Souls, mislim da je cijena čist ok s obzirom na SD, ekupi i ostalu ekipu (Abrakadabra je ipak najjača, cijena je kad sam zadnji put gledao bila 7.500)

domba_Os sub 4.9.2021 09:21

Pozz,

 

Ako ce kome pomoci,moje iskustvo ...

 

U petak, 27.08. sam u A1 centru podnio sam zahtjev za produljenje ugovora (tv+internet) uz opciju kupnje uredjaja (Ps5+dodatni kontroler+2 igre), u subotu, 28.08. su me telefonski zvali da dogovorimo termin za tehnicara da zamijeni modem, u ponedjeljak, 30.08. je, sukladno dogovoru, bio tehnicar i zamijenio modem, i tada mi je aktivirana usluga, te se od tog trena racuna rok od 10 dana za dostavu uredjaja. U cetvrtak, 02.09. Ps5 je stigao, dostavljacu sam morao platiti 1000 kn, a uz to sam u obvezi placanja 150 kn/mj (tako 24 mjeseca), znaci sveukupno 4600 kn.

 

Ukratko, ako se netko odluci za opciju produljenja na A1, neka to ucini u poslovnici (jer je krcii rok isporuke, tj 10 dana od aktivacije usluge). Meni je, dakle, od podnosenja zahtjeva do dolaska PS proslo 6 dana (s time da je i vikend bio), a od aktivacije usluge do dolaska PS, 3 dana. 
Obzirom na situaciju na trzistu, i cijenom i dostavom sam zadovoljan.