boxer sri 22.4.2009 21:57

Od jučer mi se ovo počelo dešavati kad čitam neke teme.

Između postova forumaša mi se pojavi jedan sivi prazan prostor (nekad širi, nekad uži) koji se dosada nije pojavljivao. Koji je razlog?

boxer sri 22.4.2009 22:00
xrobix kaže...

a jel imas neki screenshot? Ne znam na šta točno misliš...

 

lol kad sam ja ovo piso ti si taman stavio sliku....

 Ma stavio sam sliku odmah kad sam htjeo poslati post, iako sam stisnuo prebaci i slika je bila uredno u konacnom postu je nije bilo, tako da sam morao dva puta da editiram post.
boxer sri 22.4.2009 22:01
Seky kaže...

To su neke reklame za iskon koje vjerojatno nisu do kraja napravljene. ili nekaj takvo valjda budu...

 Otkud sad reklame unutar samih tema i to izmedju postova?!
Nevjerujem da je to.
boxer sri 22.4.2009 22:10
Lion King kaže...

Reklama za iskon(nekaj tipa maxtv ako se ne varam).

Sad sam upravo naletio na to u jednoj temi.

Barem sam mislio da ce ovaj forum biti bez reklama medu postovimaMršti se

 Pa dobro, kako reklama, a meni sivo izbaci bez icega?
Nemam adblock.
denix sri 22.4.2009 22:15
boxer kaže...
Lion King kaže...

Reklama za iskon(nekaj tipa maxtv ako se ne varam).

Sad sam upravo naletio na to u jednoj temi.

Barem sam mislio da ce ovaj forum biti bez reklama medu postovimaMršti se

 Pa dobro, kako reklama, a meni sivo izbaci bez icega?
Nemam adblock.
 u nekim je temama ima, u nekima nema. Možda nisu do sada sve posložili
Stimulans sri 22.4.2009 22:56

Ajd nemojte tako! Forum je supernaj, valjda budu maknuli reklame, ta žalit ćemo se svi odreda!

 

Al malo iritira to! Ajd da je i reklama, al prazan prostor? Smeta! Evo taman kad sam kliknuo "pošalji" kad eto ubacio se ispred mene jedan prazan prostor - majku mu!

boxer čet 23.4.2009 01:16

Ja jos nisam naletio na tu "famoznu" reklamu o kojoj vi pricate niti znam kako izgleda. Sve sto ja vidim je sve vise i vise ovih sivih prostora.

E sad jel to do firefoxa ili sta? Evo jedan i u ovoj temi...

Miro čet 23.4.2009 12:25

 

Točno, dobro ste primijetili da eksperimentiramo s reklamama! Bit će tu još raznih "sad me vidiš, sad me ne vidiš" situacija. :)

 

Ima više opcija gdje ih smjestiti, koji tip reklama uopće puštati, kojim intenzitetom itd.

 

U svakom slučaju - pazit ćemo da to ni na koji način ne ugrozi funkcionalnost i preglednost foruma do čega nam je iznimno stalo.

 

Valjda je svima jasno da razvoj ovog foruma, održavanje i sva infrastruktura itekako koštaju. Svi sadržaji su besplatni, pa je jedini način da se tek dio troškova pokrije - uključivanje (nenametljivih) reklama na stranicama.

 

Vrlo brzo forum će dobiti niz novih mogućnosti i službeno ćemo izaći iz beta faze!

Miro čet 23.4.2009 12:44
UBIZEC cORPORATION kaže...
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
 Čuj, za korisnike poput tebe moderatori bi trebali tražiti i benificirani radni staž!
 A da ih plaćamo po opomeni/kartonu - oni bi tebe vodili na ručak! :)
doxy kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
 uuuu
 A što ti sada glumiš s ovim spam komentarom? Opet želiš dati posla moderatorima, kako bi zaradili za povišicu? :)
F1-IVO kaže...

Miro jel bi se reklama mogla stavit kao na mojoj slici u prilogu da ne ometa citanje postova?

 Naravno Ivo, postoji i ta pozicija i još neke druge - kao što sam rekao, eksperimentiramo! Tijekom dana bi trebao nestati ovaj box u sredini stranice...

Samo što su svi nabrijani i odmah dižu "seljačku bunu" :)
Miro čet 23.4.2009 13:01

UBIZEC cORPORATION kaže...
zakaj bi radi mene dobili benficirani radni staz pa neradim ja bas tolko sranjha :D
 LOL - pa zar ti misliš da nemam pristup Interpolu i tvom dosjeu? :) Imaš 12 kartona do sada! U jednom trenutku se vijećalo da li ti dati trajni ban i sada se tu brineš kako je moderatorima teško održavati red na forumu?

 No, dobro nećemo više o tebi i moderatorima, niti je mjesto, niti ima smisla gubiti vrijeme na jalove off-topic spike.

doxy čet 23.4.2009 13:06

ne citiraj mene molim lijepo

moje uuu ljepše stoji od vaših reklama ovdje

pozz

 

 

čim netko nešto izkritizira odmah ga se napadne...

ako mislimo da su reklame pušiona jel nas treba banat?

Miro čet 23.4.2009 13:17
doxy kaže...

ne citiraj mene molim lijepo

moje uuu ljepše stoji od vaših reklama ovdje

pozz

 

 

čim netko nešto izkritizira odmah ga se napadne...

ako mislimo da su reklame pušiona jel nas treba banat?

Tko je napadnut? Govorili smo i spam-postu, a ne o reklamama.

Reklame su pušiona? Vidim u tvom sigu link na tvoj blog, skok tamo - gle, reklame na sve strane! :)

Ajd, bok! Cool

deja_vu čet 23.4.2009 13:51

Miro kaže...
 Naravno Ivo, postoji i ta pozicija i još neke druge - kao što sam rekao, eksperimentiramo! Tijekom dana bi trebao nestati ovaj box u sredini stranici...
Samo što su svi nabrijani i odmah "seljačka buna" :)
 sve bi bilo pet da moderatoti ne kenjaju za svaki dupli post i djele po dva zuta za jedno te istu stvar ( ne da se bunim jer ocito zele da bude pregledan, a reklame ocito narusavaju izgled tako da ), ali ocito ovaj forum ide u putanji ostalih nepreglednih foruma...

Hacker-ri čet 23.4.2009 13:56
Miro kaže...

 

 

Valjda je svima jasno da razvoj ovog foruma, održavanje i sva infrastruktura itekako koštaju. Svi sadržaji su besplatni, pa je jedini način da se tek dio troškova pokrije - uključivanje (nenametljivih) reklama na stranicama.

 

Vrlo brzo forum će dobiti niz novih mogućnosti i službeno ćemo izaći iz beta faze!

Sve dok ne pocnu iskakat iz pastete je prihvatljivo.
Nemam nista protiv dok me ne pocnu davit i smetat