Tux Slave čet 23.4.2009 14:33

Miro kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
 Čuj, za korisnike poput tebe moderatori bi trebali tražiti i benificirani radni staž!
 A da ih plaćamo po opomeni/kartonu - oni bi tebe vodili na ručak! :)
 Samo sam se nasmijao. :D

@ Ubizec corp.
Posao moderatora je dobrovoljni posao. Netražim novce, niti ćevape, niti ću tražiti.

Što se tiče reklama, ah šta se tu može. Custom made forum izuzima puno vremena izrade, održavanja, nadogradnji... Treba platiti vod dizajnera, web developera, servere... Nisu njima plaće 1800kn (bar se nadam :D). Pogledaj cijelu sliku, a ne samo dio koji tebi paše.

Eh da, nemojte me krivo shvatiti. Nevolim ni ja reklame.

Seky čet 23.4.2009 15:22

Pa ako vam toliko smetaju reklame tražite BUG-ovce broj žiro računa pa im vi dobrovoljno uplaćujte neku značajniju svoticu...

 

@Tux Slave ovo podebljano dobrovoljno nema veze s tobom samo sam htio malo naglasiti tu riječ

Branimir2412 čet 23.4.2009 15:28

Ja se ispričavam moderatorima što sam napravio istu temu, no kako da sam znao to kada nisam mogao po naslovu skužiti da se radi o reklamama na forumu. A sada u vezi teme da ne poberem žuti, slažem se s večinom da se reklame trebaju premjestiti na neko drugo mjesto.

Escudo čet 23.4.2009 17:33
F1-IVO kaže...

Miro jel bi se reklama mogla stavit kao na mojoj slici u prilogu da ne ometa citanje postova?

 slazem se, reklame medu postovima su uzas, i vec sam kako velik broji korisnika instalirao adblock dodatak za ff da ih nevidi (ni sive prostore) sto unistava svaki smisao reklama.. a mora se kada toliko smetaju medu postovima..
boxer sub 13.2.2010 12:30

Da ne otvaram novu temu pa ću proslijediti prijavu problema u ovoj temi..

 

  1. U posljednje vrijeme događa mi se da kada napišem post i pošaljem ga, isti uopće ne bude vidljiv na stranici teme u kojoj sam ga napisao.
  2. Moram 2-3 puta refreshati da bi se pojavio.
  3. Nekada mi bude i dvostruki post. 

 

U početku mi se veoma rijetko dešavalo, a sada je sve češće.

P4k1 sub 13.2.2010 13:43
boxer kaže...

Da ne otvaram novu temu pa ću proslijediti prijavu problema u ovoj temi..

 

  1. U posljednje vrijeme događa mi se da kada napišem post i pošaljem ga, isti uopće ne bude vidljiv na stranici teme u kojoj sam ga napisao.
  2. Moram 2-3 puta refreshati da bi se pojavio.
  3. Nekada mi bude i dvostruki post. 

 

U početku mi se veoma rijetko dešavalo, a sada je sve češće.

Točno to se  i meni događa pa nebi tija da me kazne s kartončićem

blackalbum sub 13.2.2010 14:17

nemam ništa protiv reklama,samo da nisu one tipa moj posao gdje ne možeš normalno koristiti stranicu,neka neanmetljiva reklama koja ti ne uskače čim otvoriš stranicu,ova dolje s bnetom nije loša,ne ometa te u radu a svi je vide

torrente2 uto 29.6.2010 16:51

pa evo i ja da prijavim problem.

 

 

hoce neko objasniti zasto sam baniran?

normalo sudjelujem u raspravama ,sa nikim ne ulazim u nikakve dijaloge i natezanja.

 

imao odradjeni (na pravdi boga,opet mi dan taj karton)  crveni karton prije 15 dana i u cemu je sad problem?

 

koje vrijedjanje?

 

Mirko935 uto 29.6.2010 17:26
DamageHigh kaže...

Pa di si torrente...stvarno sam se začudio kad sam vidio tebe protjeranog...-.-

Definitivno si dosta doprinjeo ovoj zajednici..na tvojoj sam strani..;)

Također...

Meni je jednom bez da sam ga išta tražio pomogao preko pm-a. Treba nam više takvih ljudi ovdje umjesto da ih tjeramo.

torrente2 uto 29.6.2010 17:26

mah, nema veze...eno javio sam se deckima u bircu sa osvrtom.

 

mogu me odbanat ako hoce,samo u skripti jednom trebaju kliknut.

 

nije im u redu...makar neka se javi tko je taj i navede razlog...a prihvacam samo razloge u zadnjih 10 dana.

seneka uto 29.6.2010 17:41
torrente2 kaže...

mah, nema veze...eno javio sam se deckima u bircu sa osvrtom.

 

mogu me odbanat ako hoce,samo u skripti jednom trebaju kliknut.

 

nije im u redu...makar neka se javi tko je taj i navede razlog...a prihvacam samo razloge u zadnjih 10 dana.

red bi bio da se admin očita,s obzirom da si dobio takvu podršku na forumu
 

Don Kihoty sub 17.7.2010 19:40

Kod nekih je korisnika nemoguće pogledati "Moj PC",

jednostavno krene učitavanja i na tome ostane.

 

Isprobano na svim današnjim suvremenim browserima,

Opera, FF, Chrome, IE, Wyzo i Safari.

 

Dali možda znate u čemu je problem?

 

PS - Isprobano na 3 računala.

BannedOnThisForum ned 18.7.2010 23:44
boxer kaže...

Od jučer mi se ovo počelo dešavati kad čitam neke teme.

Između postova forumaša mi se pojavi jedan sivi prazan prostor (nekad širi, nekad uži) koji se dosada nije pojavljivao. Koji je razlog?

Tu treba da bude reklama ali je tebi ne prikazuje, ne znam zašto Šutim