Huawei

Huawei P20/P20 PRO

Bugdom sub 11.4.2020 19:17

Meni povremeno ukenja fotke, u auto modu napravi preveliki kontrast i onda ljudima luca izgledaju flekava. Onda ide rest aplikacije, wipe itd pa se vrati. U portrait modu budu normalno, kao i s open camera aplikacijom. Čekam android 10 pa ćemo vidjeti

Dr. Vicko sub 11.4.2020 23:01

Ja sam opet primjetio da mi cesto u zatvorenim prostoriama fotke budu tamnije nego samo osvjetljenje prostorije u auto modu. 

Moram rucno uraditi fokus na nesto da bi taj dio bio normalno osvijetljen. 

 

Na S9 npr taj problem ne postoji. To je jedina stvar koja mi onako bas zna piciti po zivcima, a zna se desiti i u vanjskim uvjetima. 

bed-boy11 uto 5.5.2020 23:58

Nije još pušten nigdje osim u regiji Asia Pacific. Štoviše navodno je glavni release za zapadno tržište pomaknut na početak lipnja.

Na xda forumu se pise da su ljudi uspjeli stavit taj azijski global verziju, no pitanje je hoće li dolaziti OTA nadogradnje ako instaliraš na taj način.

Dr. Vicko pon 18.5.2020 15:09

Pozzz ekipa,

 

Moze mali savjet. Imam P20 pro i vec duze vrijeme mi se desava da odredjene aplikacije nakon nekog vremena jednostavno prestanu da rade u pozadini.

Konkretno Onedrive kada pokrenem radi uredno par dana i nakon toga prestane da sinhronizuje sve sam od sebe ili ACR za snimanje razgovora takodje kada se pokrene radi par dana i onda nista, kao da nije ni pokrenut. 

Sve aplikacije imaju ukljucena sva odobrenja pa ne znam do cega bi moglo biti. 

1950Killer čet 18.6.2020 12:05

Pozdrav,

 

ima li tko iskustva sa zamjenom cijelog zaslona na ovom mobu skupa sa citacem otiska prsta?

Gledam ima puno replika na ali-u koje su katastrofa, no pojavile su se u zadnje vrijeme i novije verzije sa cjenama cca 1200kn?

AmonZero čet 18.6.2020 16:02

Nije bio lom kod mene nego neki kvar sa ekranom pa su ga zamijenili.

Nemoj davat takvu lovu samo za ekran. Dodas jos malo i imas rabljeni P20 Pro. Ja sam ovog svog prosle godine uzeo rabljenog za nekih 2000kn i jos uvijek imam garanciju.