Bug

Da li je pretplata

Zlatni sri 8.5.2024 11:38

Pozdrav,

 

Ne znam na koji drugi nacin da dobijem odgovor, osim da pokusam otvoriti temu na forumu. Naime, pretplatio sam se na Bug i Mrezu, i ta je uplata prosla 23.4, medutim jos uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu od Bug-a (osim automatske obavijesti o zaprimanju narudzbe). Pokusao sam kontaktirati pretplata@bug.hr vec par puta u 4tom mjesecu, ali bez odgovora. 

 

Nadam se da mi neko od bugovaca moze pomoci.

 

Hvala

Zlatni pon 13.5.2024 14:54
Zlatni kaže...

Pozdrav,

 

Ne znam na koji drugi nacin da dobijem odgovor, osim da pokusam otvoriti temu na forumu. Naime, pretplatio sam se na Bug i Mrezu, i ta je uplata prosla 23.4, medutim jos uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu od Bug-a (osim automatske obavijesti o zaprimanju narudzbe). Pokusao sam kontaktirati pretplata@bug.hr vec par puta u 4tom mjesecu, ali bez odgovora. 

 

Nadam se da mi neko od bugovaca moze pomoci.

 

Hvala

 

Zar zaista niko od Bugove redakcije ne prati forum? 

 

fromcelltohell pon 13.5.2024 16:04
Zlatni kaže...
Zlatni kaže...

Pozdrav,

 

Ne znam na koji drugi nacin da dobijem odgovor, osim da pokusam otvoriti temu na forumu. Naime, pretplatio sam se na Bug i Mrezu, i ta je uplata prosla 23.4, medutim jos uvijek nisam dobio nikakvu potvrdu od Bug-a (osim automatske obavijesti o zaprimanju narudzbe). Pokusao sam kontaktirati pretplata@bug.hr vec par puta u 4tom mjesecu, ali bez odgovora. 

 

Nadam se da mi neko od bugovaca moze pomoci.

 

Hvala

 

Zar zaista niko od Bugove redakcije ne prati forum? 

 

 Kolega, tagovi bi ti vjerovatno pomogli:

Domagoj Miro vincimus 

 

 

Miro uto 14.5.2024 12:08

Isprika svima - svjesni smo problema, kolegica koja vodi pretplate trenutno nije u mogućnosti odgovoriti na sve upite, u procesu smo prebacivanja tih obaveza na druge osobe - zato je došlo do zastoja u komunikaciji.

 

U svakom slučaju - sve u vezi pretplata rješava se preko maila pretplata@bug.hr