Stane256 čet 17.9.2020 14:44

ja sam iz međimurja pa mi je cca 1 sat do tamo tako da mi nije problem otici pogledat, slazem se da po slikama izgleda top i da je stvarno lijep, al da multimedija upada u oko istina.. ali da se to promijenit ali nije ni kraj svijeta imat manji zaslon 

problem je da nema poslovnice zubaka u blizini, najbliza je u zgu.. imam par frendova koji se razumiju u aute pa će oni samnom, na šta treba obratiti posebno pažnju?

hahhaajaads čet 17.9.2020 15:17
mislioc kaže...
Dosta je to love za 2014 Leona. Ponudiš 10k i bok, mamac je što je Fr verzija pa se ljudi lože.

Ako se gleda vani, da. Posto se gleda u Hrv, za tih 10k jedino mozes uzet obican 1.6TDi koji je meni osobno ruzan izvana, dok mu led svjetla/matrix i 2 ispuha dodaju neku ostrinu.

Čitatelj čet 17.9.2020 15:22

Izvana bi Leon bio lijep, da nema crtu posred haube... izgleda kao da ga je netko operirao,

pa tako pokrpao - ako ste ikad vidjeli oziljke od operacije srca, znate o cemu pricam.

luka94 čet 17.9.2020 15:41
mislioc kaže...
Ma puno love za 6g stari auto.
https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-limited-energy-1.5-dci-oglas-31093882 pouzdan 1.5 motor, udoban i štedljiv i dopadljivog dizajna, dvije godine star.

 Taj Megane je otprilike u rangu Golf 7 trendline bez ikakve dodatne opreme, ako to vrijedi 13k€ onda onaj crni leon vrijedi 15k€...........

 

EDIT: Vozim dosta dobro opremljenog megana GranCoupe kao službeni auto, okej auto, al Leon je bolji od njega, getriba u meganu cijela ko da je od plastike napravljena, nosači motora meki pa se ručica mjenjača miče naprijed nazad kad oduzimaš/daješ gas, plastika kvrcka i pucketa nakon 50tkm, leon je daleko bolji izbor za tu lovu....

luka94 čet 17.9.2020 16:11

Za Focusa ne mogu puno reć, vozio sam na kratak period primjerak sa 2.0TDCI-jem iz 2k13. goidne sa titanium opremom, za duža putovanja je bio super zbog stvarno super udobnih i ogromnih sjedala sprijeda, kvačilo je bilo tipično ford (super mekano), mjenjač imao kratak hod među brzinama, za pouzdanost ne mogu niš reć, auto je imao 200tkm kad sam ga vozio i bio je još u ok stanju iznutra, jedino se alu folija počela gulit sa elemenata koji su bili kao "metalni" tako da sam se par puta porezao na volan. 

 

I evo ti slika interijera mog službenog megana da ne misliš da se*em

mislioc čet 17.9.2020 16:21

za duža putovanja je bio super zbog stvarno super udobnih i ogromnih sjedala sprijeda, kvačilo je bilo tipično ford (super mekano), mjenjač imao kratak hod među brzinama. Šta ti treba više od auta, pouzdan je znam iz iskustva.

ivanzu čet 17.9.2020 16:33

Otpadaju brtve na zadnjim vratima kod Focusa. Sto se tice Renaulta kod njih svi mjenjaci poprilicno skacu, to je kod njih normalno. Vozio novog Meganea i Talismana sa ispod 15k km i svi su to radili. Malo smeta u pocetku jer krajem oka vidis da se nesto pomice ali kasnije naviknes.

mislioc čet 17.9.2020 18:35
mystik kaže...

Znači puno je love za Leona, al onda lik stavi onu kantu od Opela za još više love. Za ranit se bokte.

 Ne samo sam rekao da mi se sviđa dizajn, pa kome bih preporučio 2.0 bi turbo za svaki dan, naravno nikome.

mislioc čet 17.9.2020 18:50

Čovijek očito želi Leona pa neka ga kupi ako želi. Moje osobno mišljenje je da ne vrijedi 12k, ali to je moje mišljenje. Za dva tri soma gore kupiš novi auto i prst u uho, a ne zgaženog FR-a 6g starog.

nul-3 čet 17.9.2020 23:09

Šta će uzet novo smeće neko... prst u uho zbog servisa i garancije, al zato mrzit svaki odlazak nekud jer mu se auto ne sviđa. 

 

Vozim leona 06 i kad je auto očuvan tako je svejedno jel ima 300 tkm ili 120 tkm. Bolji je mjenjač na tom 06 leonu nego 10 Cruzeu. Primjer isto i Passat '12 2.0 140ks (220tkm) i golf 7 '14 1.6 (130tkm) gdje je golf čak skuplje placen, znači nebo i zemlja. 

 

Moje mišljenje pusti priče o tom da je auto star 6 god i ne vrjedi pare. Kad ga provozaš sve će ti bit jasno. Odi još dogovori u neki kia salon probnu vožnju kie rio za tu lovu koju daješ za leona i sve će ti bit jasno. 

 

A ovo za multimediju.... vidim da samo drugima to smeta, tebi ne

Čitatelj pet 18.9.2020 07:55

Cruze i Astra su jedno te isto, al uglavnom je Cruze jos gori drlog.

Tip na poslu ga vozi i svakih par mjeseci dolijeva ulje. Kaze da mu je

poceo trositi nakon 4 godine i nekih 80.000km. To je veoma mlad agregat

da bi trosio ulje - a van garancije (3g ili 100.000km, sto dodje prije).

 

Meni je Leon simpatican, osim haube. Hauba sa crtom po sredini, jednostavno ta crta nigdje nista ne prati,

nema je ni na krovu ni na straznjem kraju. Izgleda kao koza na scrotumu - spojena na sredini.

mislioc pet 18.9.2020 15:25
nul-3 kaže...

Šta će uzet novo smeće neko... prst u uho zbog servisa i garancije, al zato mrzit svaki odlazak nekud jer mu se auto ne sviđa

 Ma imaš pravo bolje 6g VAG nego novi vrag.

 

hahhaajaads pet 18.9.2020 15:41
Čitatelj kaže...

Cruze i Astra su jedno te isto, al uglavnom je Cruze jos gori drlog.

Tip na poslu ga vozi i svakih par mjeseci dolijeva ulje. Kaze da mu je

poceo trositi nakon 4 godine i nekih 80.000km. To je veoma mlad agregat

da bi trosio ulje - a van garancije (3g ili 100.000km, sto dodje prije).

 

Meni je Leon simpatican, osim haube. Hauba sa crtom po sredini, jednostavno ta crta nigdje nista ne prati,

nema je ni na krovu ni na straznjem kraju. Izgleda kao koza na scrotumu - spojena na sredini.

Meni je isto ovaj lijep, no ljepsi mi je karavan sto onak standard FR ili ovako nesto...

 

Stane256 sri 20.1.2021 14:35

Poz zanima me dal neko zna riješit problem na Seat Leonu 2014, naime javlja mi grešku da nema staklopera i kad sam ga nalio i dalje mi pokazuje grešku a spremnik je pun i normalno radi. Kako se riješit te greške?

Stakloper je neki zimski (-20) low budget iz špara, bio je i prije nego mi je javio grešku nutra kojih mjesec dva i sve je okej bilo..

Dobio sam kao odgovor na pitanje da treba ulit destiliranu vodu u posudu za stakloper, ali ne vidim kako bi to moglo pomoć pa me zanima drugo mišljenje..

hahhaajaads sri 20.1.2021 14:49
Stane256 kaže...

Poz zanima me dal neko zna riješit problem na Seat Leonu 2014, naime javlja mi grešku da nema staklopera i kad sam ga nalio i dalje mi pokazuje grešku a spremnik je pun i normalno radi. Kako se riješit te greške?

Stakloper je neki zimski (-20) low budget iz špara, bio je i prije nego mi je javio grešku nutra kojih mjesec dva i sve je okej bilo..

Dobio sam kao odgovor na pitanje da treba ulit destiliranu vodu u posudu za stakloper, ali ne vidim kako bi to moglo pomoć pa me zanima drugo mišljenje..

Da... VAG i low budget stakloper, vidjao vise puta pa tak ti jedan VAG trazi malo skuplji i "kvalitetniji" stakloper naspram obicnog  Ali fix moze bit i ulijevanje destilirane vode, pa ispustanje tog staklopera i kupnja boljeg, moguce da je senzor ili neka zica pa da i zato javlja (posto ti se javilo nakon mjesec-dva)... 
 

Stane256 sri 20.1.2021 15:20
hahhaajaads kaže...
Stane256 kaže...

Poz zanima me dal neko zna riješit problem na Seat Leonu 2014, naime javlja mi grešku da nema staklopera i kad sam ga nalio i dalje mi pokazuje grešku a spremnik je pun i normalno radi. Kako se riješit te greške?

Stakloper je neki zimski (-20) low budget iz špara, bio je i prije nego mi je javio grešku nutra kojih mjesec dva i sve je okej bilo..

Dobio sam kao odgovor na pitanje da treba ulit destiliranu vodu u posudu za stakloper, ali ne vidim kako bi to moglo pomoć pa me zanima drugo mišljenje..

Da... VAG i low budget stakloper, vidjao vise puta pa tak ti jedan VAG trazi malo skuplji i "kvalitetniji" stakloper naspram obicnog  Ali fix moze bit i ulijevanje destilirane vode, pa ispustanje tog staklopera i kupnja boljeg, moguce da je senzor ili neka zica pa da i zato javlja (posto ti se javilo nakon mjesec-dva)... 
 

 Znači potrošiti ovaj stakloper i nalijati destilirane vode pa to ispraznit i kvalitetniji stakloper?

Stane256 sri 20.1.2021 18:10
Čitatelj kaže...

Pa jel koristis sad zimsku tekucinu?

 

I sta te briga za senzor, slusaj tajnu - ako voda ne prska, vode nema.

 Koristim -20 temp, ma znam da je nebitan al me smeta trokutic sto svijetli..

ovako normalno sve radi i funkcionira i nigdje ne tece van iz posude