Audio i video alati

Kako ubaciti u mp4 container titlove?

nailer pet 8.1.2010 21:42

Imam ps3.

Kupio sam ga i zbog gledanja filmova u hd-u.

Tu moji problemi pocinju.

Nabavio sam neke filmove.

Jedan od njih je americka pita 7 u mp4 formatu.

Ps3 nemoze ucitati titlove izvan containera.

Imo sam isto i madagascar 2 u aviju i ubacio titlove uz pomoc aviaddxsubs i sve super. sve radi.

Isto tako zelim ubaciti titlove i u mp4 fiajlove.

E da, u mp4 mi je aac zvuk i h.264 video.

Pokuso sam uz pomoc mp4boxa dodati titlove, ali se ne vide.

Pokuso sam uz pomoc avidemuxa promjeniti container iz mp4 u avi( bez mijenjanja videa i zvuka ) pa mi je zvuk kasnio pa sam opet probo iz mp4 u avi, s tim da sam stavio da mi zvuk promjeni u aac ( isti kakav je i bio, ali se malo culo ko kroz cijev, ali nebi smetalo )i onda mi nije kasnio zvuk za videom.

Probo sam onda u dobiveni avi ubaciti titlove i uspio. dobio divx, ali se nevidi slika.

Molim za pomoc. Sto da ucinim. kako bi mogao to napraviti?

Nezelim reenkodirati video ( jer to traje ful dugo).

I ne zelim streamati fajlove na ps3.

miljac007 pet 8.1.2010 22:46

Ja recimo divx film obradim u dvd sa programom ConvertXtoDVD i onda sa programom Daniusoft DVD Converter  taj dvd u mp4 format i imaš odmah zaljepljene titlove. Možda djeluje malo komplicirano ali jedino tako mogu ubacit film s prevodom, mp4 formata u mobitel.

nailer ned 10.1.2010 01:40

hvala vam.

verbatim jako me se dojmilo kako si detaljno bio govorio u onoj temi o tome dali je skidanje filmova i slicno kod nas ilegalno( neda mi se sad traziti ime teme).

Ps3 je jako specifican.

yamb ne pomaze.

i ovaj dolje navedeni isto nece pomoci.

onaj navedeni program aviaddxsubszaprave samo pretvori obicne titlove u xsubs i ubaci ih u svoj container i voila.

Kod ps3 mp4 nema nikakvu podrsku za titlove.

pa sam sad odlucio se prebaciti u format m2ts i mislim da sam skuzio kako ubaciti titlove ( moram prvo remuxirati u avchd pa bi onda trebalo raditi(sad cu probat))

.

Sad se pojavio drugi problem.

Kako da mp4 remuxiram u m2ts?

 

P.S.:nezelim bezveze otvarati novu temu jer ih bug forum i tako vec ima previse.

pliz pomoc.

nailer pet 22.1.2010 17:14

mora se gubiti na kvaliteti uz I'm too converter jer ga reenkodira jer ne promjeni samo kontejner jer avi ne podrzava h.264. ( plus, morao bi jako puno cekati ).

Ali nema veze.

Hvala svima jako puno na pomoći.

nasao sam rjesenje.

Program se zove ts muxer.

Jos jednom;

Hvala puno svima.

Sinisa138 sri 6.2.2013 19:45

Iako vidim da si našao rješenje, ipak bih dodao da je za ovakve poslove

najbolji program WinAvi All in One Converter. Konverzija i lijepljenje

titlova na "sve" formate, pa i na mp4, i to brzo, na avi 10-ak min,

a na mp4 za 20-ak min i to na starom laptopu. Nije besplatan, ali,

ljudi smo - snaći ćemo se.