tommy2103 pon 9.1.2023 14:39

Pozdrav ljudi da ne otvaram novu temu, ima Redmi note 10 Pro i unatrag mjesec dana nakon nekog manjeg updatea mi se počela prazniti ubrzano baterija.

Znači ima padove po 20,30 % u pola sata bez da diram mobitel, ili nekad tijekom surfanja, al ono nebi smjelo tolko odjedamput. Tražim po postavkama da se nešto uključilo dodatno da jede bateriju al nema niš. Pokazuje mi da 50 % potrošnje baterije jede galerija jer imam sd karticu i mob skoro punu memoriju oko 120 GB od 128, al to sam imao i prije pa se nije ništa događalo.

Ima neko ideju što bi moglo biti, je to jednostavno tako sa Xiaomijem, imam ugovor prek A1 i garanciju još do 5 mj, dal bi to prošlo pod garanciju da zamijene bateriju?

mmmnnn čet 6.4.2023 18:24

Pozdrav,

Imam xiaomi rn10 pro.

Je li moguće da sistem zauzima ovako puno prostora (11.66 gb)?

Za sistemske datoteke mi je razumljivo jer uključuju prošireni ram i rezervirani prostor za nadogradnje i sl.

Koliko kod vas zauzima sistem?

Slika u prilogu

Kurvenrojber čet 7.9.2023 19:32

Bok ekipa, imam problem sto mi mi music app ne prikazuje vise videa/pjesme sa Youtubea recimo, nego samo 3 koje su po defaultu na njemu bile. 
Nesto sam nakon update "popravljao" i eto ne radi online services jel. Probao u postavama off-on nista, uninstall updates pa sve ponovo skidat, cak i brisao aplikaciju ali nista ne pomaze. Ima nekog da zna di je caka il kako to sredit?