zelenapaprika pon 7.6.2021 18:30
Darko150 kaže...
Sam jedno pitanje.... jedan mi je poznanik rekao da je u svim Eu romovima za Xiaomi mobitele po defaultu uključena mogućnost snimanja razgovora.
Je li to točno?

 Redmi Note 7 star 2 godine i snimanje je moguće.

Dud uto 8.6.2021 09:09
PeroMilic03 kaže...

Ima li netko link za Google cam koja radi na ovom tel. ?

Probao sam neke ali nece da se pokrenu.

 Ja mislim da nema razlike kad ga puniš i kojim punjačem, ali možda ima netko stručniji da ti to kaže. AOD radi na amoledima, ne znam koji je ovdje display, možda imaš u developer setingsima da to upališ. Kaj se tiče kamere meni na RN9PRO najbolje radi TRcam, neki fork Gcama, potraži ga na netu ima ti ikonu tigra kad ga instaliraš. A za astro fotke potraži Camstellar.

Gunner_V sri 16.6.2021 00:55

Koja bi bila vaša preporuka, Note 10 ili Redmi note 9 pro?

 

Dosta bitna stavka mi je kamera (svjestan sam da postoje mobiteli sa puno boljim kamerama), ali bi bilo poželjno i da je mobitel manjih gabarita.

NiDJO7Z7 sri 16.6.2021 09:30
Gunner_V kaže...

Koja bi bila vaša preporuka, Note 10 ili Redmi note 9 pro?

 

Dosta bitna stavka mi je kamera (svjestan sam da postoje mobiteli sa puno boljim kamerama), ali bi bilo poželjno i da je mobitel manjih gabarita.

 

Redmi Note 10s - veličina kao Note 10, a kamere od Note 9 pro

mack83 ned 20.6.2021 16:07

Pozdrav,

Zanima me jedna sitnica (meni jako vazna) u vezi ovog telefona jer imam namjeru da ga kupim ovih dana (prelazim sa Redmi note 5 Pro).

Da li LED diodica koja se nalazi naprijed moze da mijenja boje kada su notifikacije u pitanju? Npr. na redmi note 5 pro dioda je jednobojna i ne moze biti druge boje osim bijele 😐

Hvala unaprijed na odgovorima.

tintin uto 22.6.2021 14:05

Kupio sam Redmi Note 10 pro i sad trebam za njega Nillkin frosted case i neko kaljeno staklo.
Prije sam te stvari kupovao na aliexpressu, ali sad nema šanse da dođe prije 01.07. i dodatnih nameta pa me zanima ima li koji eu stor da se to može relativno povoljno kupiti ?

PeroMilic03 pon 28.6.2021 07:52
mack83 kaže...
Pozdrav,

Zanima me jedna sitnica (meni jako vazna) u vezi ovog telefona jer imam namjeru da ga kupim ovih dana (prelazim sa Redmi note 5 Pro).

Da li LED diodica koja se nalazi naprijed moze da mijenja boje kada su notifikacije u pitanju? Npr. na redmi note 5 pro dioda je jednobojna i ne moze biti druge boje osim bijele 😐

Hvala unaprijed na odgovorima.

 nema led diode,imas Always on zaslon koji radi samo 10 sec.

Meni fali LED dioda ,ali jbg ,nema .

CPU sri 7.7.2021 19:19
djhuby kaže...

Da li je bolji Redmi Note 10 4G ili 5G ? 4G ima Amoled ekran a 5G je IPS LCD sa 90Hz. Zasto je onda 5G toliko skuplji?

 Redmi Note 10 5G ima nešto bolji čip, brže i fluidnije radi, kod 5G modela gubiš ultrawide kameru to je možda jedan od većih mana ako ti išta znači. Na 5G modelu gubiš stereo zvučnike ali i 4K, gubiš i 33W brzo punjenje pa sad vidi šta ti odgovara.

 

Možeš recenziju pogledati i ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=E1oQF0_lMs0

RedHill ned 12.9.2021 17:16

Moj Redmi Note 10 Pro ekran je crn, stisnem tipku da se upali nista, dva put brzo touch i dalje nista na ekranu, probam da ga ugasim nista. Stavio ga na punjac, vidim grije se mobitel i punjac, samo ekran nece da se upali, neznam koji je k****. Mobitel je star mjesec ipo dana.

ibme74 sri 24.11.2021 14:38

Imam Redmi Note 10 Pro još od ljetos, nikakvih problema ni sa čime uključujući i notifikacije, bilo je nedavno nekih problema sa obavijestima sa messangera ali koliko sam pročitao to je nešto do app jer širi broj korisnika je imao problema sa istim bez obzira na uređaj.

RedHill pet 4.3.2022 06:24

Imam RN10Pro. Imam problem s ažuriranjem MIUI 13 update. Nemogu ga nikako skinuti ili mi uopće ne pokrene download, ili nakon par posto stane, a najdalje što je dogurao je bilo 80%. Ima li još netko problema s ažuriranjem najnovijeg update? Nikad nisam imao ovakav problem ni s ovim ni bilo kojim prethodnim Xiaomi mobitelom

Gamer15 pon 25.4.2022 20:11

Pozdrav. Imam redmi note 10 pro i pred par tjedni se je azurirao na miui 13.0.3 i od onda mi se desava dok sam na pozivu (viber/wapp) i koristim slusalice da mi zvuk iz poziva ide i preko zvucnika.Probao sam i sa bezicnim i sa slusalicama na kabal ista stvar je...

Multimedija radi normalno,probao sam i reset uredjaja i brisanja podataka podataka od aplikacija ali nist ne pomaze.

Ima netko za slicnim problemom a da je uspio rjesit?

PeroMilic03 sri 11.5.2022 07:08

Poz,imam problem!

Naime prebacivao sam preko kabla i naravno USB sa tel filmove na komp.

Juce probam nece,ima samo opcija za punjenje ,ne mogu da prebacim na opciju za prenos fajlova.

Prije toga sam prebacivao na tamni mod.Sad da li to ima veze ,ne znam.

 

Do neki dan je radilo bez problema?!