Windows

Win10 digitalna licenca

millennial uto 31.10.2023 15:01
murkovic2506 kaže...

pozdrav

Treba mi pomoc, ako ja sad kupim s godeal24 ili keysfan kako ide instalacija.. preko microsoftove stranice ili se moze skinuti bilo koji iso s npr torrenta i upisati taj kljuc? zanima me za office i za windows.
Hvala unaprijed

 zašto bi skidao sa torrenta kada možeš skinuti ISO ili napraviti instalacijski USB sa službene MS stranice? čemu rizik skidanja tko zna čega? Lijepo odeš na MS Win download stranicu i skineš što ti treba. Ključ kupiš gdje želiš za par dolara i samo kod instalacije utipkaš taj ključ. Pazi samo da ti se verzija windowsa koje instaliraš poklapa sa ključem koji isto kupuješ za određenu verziju windowsa.

Najbrži pet 12.1.2024 18:19
miki234 kaže...

Ok. Vidim da ne primaju PayPal. Znači mora klasična kartica (npr. Visa žiro računa) ili postoji neka caka?

 Ajde kad ti je već tolika frka oko podataka, da ti uzmem ja te mi šibni na PBZ/Revolut?

miki234 pet 12.1.2024 19:22
Najbrži kaže...
miki234 kaže...

Ok. Vidim da ne primaju PayPal. Znači mora klasična kartica (npr. Visa žiro računa) ili postoji neka caka?

 Ajde kad ti je već tolika frka oko podataka, da ti uzmem ja te mi šibni na PBZ/Revolut?

 

Ne treba, kupit ću sam. Imam posebnu karticu. Samo do sada  nisam kupova sa tih "manjih" stranica.

 

Hvala na pomoći.