Windows

Win 10 update error 0x80070002

prolupanko uto 12.4.2022 11:49

Prije 7-8 dana mi se pojavila greška 0x80070002 u win 10 update. Probao sam dosta toga napravit što sam pročitao tu na bugovom forumu i na stranim forumima i na Microsoft-ovom webu međutim nikaj ne pomaže!

Skine mi upadte za Office, Defender i tak nekaj, a veliki update, pisalo je 21H1, ne želi skinut i stalno baca ovu gore grešku, počne skidat par sekundi i onda napiše greška.

Koristim Win 10 Home koji je bio instaliran na HP laptopu kojeg sam kupio u dućanu. Svi driveri su mi updateani. Napravil sam full scan sa Defenderom i Malwarebytesom i sve je ok.

Probal sam skinut razne zadnje updat-e sa microsoftovih stranica, al mi napiše da ti updatei nisu za moj sustav.

Hvala unaprijed na savjetima.

prolupanko pet 15.4.2022 17:59

To sam napravil među prvim stvarima, međutim nikaj se ne dogodi.

Skine mi update, instalira, restarta laptop i kad ga ponovno diže onda piše "undoing changes".

Skenirala sam i laptop prek cmd-a s raznim komandama, nema nikakvih grešaka u sustavu, na hdd-u, na laptopu.

 

 

hardrock pon 29.1.2024 23:56

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, frend mi ima neki cudan problem, mozda mu fali file il šta ne kuzim i nemogu na netu naci nista o tome specificnom

xboxpcappcft.exe neki, neznam ako je to virus il mu samo ta .exe datoteka treba?

Uglavnom pogledajte sami pa ako tko zna bio bi mu zahvalan..

 

SLIKA

 

 

 

 

EDIT: Rješeno nije updejtao windowse update...