Vijesti by forumaši

Štar Trek - 3,14card od danas u vašem gradu!

VladimirLem čet 23.1.2020 11:57

Ako netko zna za dobar vidio na Youtubeu sa recapom svega što se do sada događalo u Star Trek serijama i filmovima iz main universa.

Baš bih se volio dobro podsjetiti na radnju i sve važne događaje prije nego krenem s ovom serijom. Nije problem ni dugo trajanje tih recapova. 

CyberDemonVZ čet 23.1.2020 17:50
Ajar kaže...

danas s lanca puštaju prvu jepizodu o mojem omiljenom kapetanu duge plovidbe, čoveku, drugu i starešini - žanluku pikarčuu. prijete s 10 epizoda, svakih 7 dana po jedna. podrobnosti ođe

 Hvala!

VladimirLem kaže...

Ako netko zna za dobar vidio na Youtubeu sa recapom svega što se do sada događalo u Star Trek serijama i filmovima iz main universa.

Baš bih se volio dobro podsjetiti na radnju i sve važne događaje prije nego krenem s ovom serijom. Nije problem ni dugo trajanje tih recapova. 

 Dobra ideja. Pridružujem se upitu.

gocc01 pet 24.1.2020 12:33

Nadam se da će bit bolje u idućim epizodama. Previše drame, loši glumci (izuzev Picarda i Date, naravno). Ova glavna, di su je našli, imam osjećaj da gledam neku teen dramu sa Disney kanala. Za sad ko neka sapunica pogotovo zadnja scena kad dvoje razgovaraju u ......

 

Uopće nit ne znam koju bih ocjenu dao ali po IMDBu je puno previše. Gledala je i žena sa mnom, nije nikad gledala ni jedne ST pa sam joj objašnjavao zakaj mislim da su ovi dvoje sa Picardom Romulanci, (skošenije obrve haha) te razliku između Vulkanaca i Romulanaca, kaj se dogodilo sa Datom itd.. 

 

Nadam se da će bit bolje 

 

6/10