Videokamere

SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

bikloner sri 9.5.2018 18:07

Ne znam jesam ja lud il ko, ali ja kod narudzbe nemam ono polje za unos koda - jel bug, jel se događa jos kome ili nesto krivo radim?

 

P.S. Cilj mi je platit Paypal-om, ako idem na drugi nacin, onda dodem do dijela gdje mogu koristit kod.

mbaksa čet 10.5.2018 03:53
bikloner kaže...

I kakva su zadnja iskustva s carinjenjem, jel to spada pod informatičku opremu koja se ne carini, jel lupaju onda pod obavezno PDV na to ili u pravilu prolazi?

https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

Ako završi na carini, a nije poslana iz EU (stvarno iz EU, a ne iz tranzitnog skladišta), onda će se cariniti ako će te tražiti račun. Pročitaj gornji link.

 

Nemoj se voditi za "u pravilu" - ako ne naručuješ iz EU, računaj da će se cariniti i budi sretan ako im promakne.

 

bikloner kaže...

Ne znam jesam ja lud il ko, ali ja kod narudzbe nemam ono polje za unos koda - jel bug, jel se događa jos kome ili nesto krivo radim?

Kod se upisuje nakon što si klinuo na Proceed to Check out, u koraku Shipping.

AmonZero sri 22.8.2018 22:17

Kad smo kod go pro (budget) alternativa, dali je još uvijek stoje ovi SJ modeli o kojima se raspravlja u temi ili sada imamo nešto drugo bolje (druge marke i modeli) ?

Gledam si da si uzmem neku kameru pa me zanima koje su mi opcije i dali imate preporuke.

dtdtdt sri 22.8.2018 22:46
AmonZero kaže...

Kad smo kod go pro (budget) alternativa, dali je još uvijek stoje ovi SJ modeli o kojima se raspravlja u temi ili sada imamo nešto drugo bolje (druge marke i modeli) ?

Gledam si da si uzmem neku kameru pa me zanima koje su mi opcije i dali imate preporuke.

da li tražiš full hd ili 4k, i koliki ti je okvirni budžet? pogledaj malo Yi kamere, odličan odnos uloženo-dobiveno,  ima usporedba na youtubeu s go pro i ostalim brendova. nisu najjeftinije ali su po kvaliteti jako blizu go pro-a.  

AmonZero pet 2.11.2018 19:23

Ja sam ti sad u zadnjih 2 mjeseca pregledo sve žive kamere.

Ak ćeš već dat tolko love za tu kameru radije bi gledo nešto iz kine i tamo uzeo, a ne ovo iz linksa koje će ti masno naplatit, a kvaliteta ti neće baš neka bit

 

AmonZero sub 3.11.2018 08:54

Gledaj si gearbest, aliexpress, banggod, tomtop.

Kad si odredis model koji zelis uzet pogledas gore navaedene trgovine i vidis di ti se najvise isplati uzet.

Meni je u pon dosao Sj8 Pro iz tomtopa. Prvi put tamo kupio. Nisam carinu platio i doso za neka 2 tjedna.

Gledaj si sada jer sad sve te trgovine imaju akcije povodom 11.11 i super cijene. Vidio sam na aliiju yi4k plus za 200 i yi4k za 100 sto je super cijena za takve kamere.

Gledaj si da ti je stabilizacija slike dobra ak vec nes kupovat gimbal i rezololucije koje kamera podrzava sa stabilizacijom

Ova na mom Sj8 pro je bolesna. Neki dan montiro ga direktno na bicikl i iso preko nekog kamenja. Kamera se tokom voznje tresla ko blesava, dodem doma pogledam video kad ono fantastican snimak.

CyberDemonVZ sub 22.12.2018 13:57
master.on.wheels kaže...

pozdrav

 

koju kameru bi prepucili za kupnju do max 150-200 eura? trenutno primarno snimanje za vrijeme skijanja

 

problem je i sto mi kamera treba za 2 tjedna da neznam da li jr kupnja iz kine npr opcija

 NE! oko Božića i Nove nikada nemoj naručivati iz vana!

Ja ne bi čak ni iz EU, za svaki slučaj.

Naši dućani, ili možda Njuškalo, možda netko preprodaje kamere

 

npr

https://www.njuskalo.hr/sportske-kamere/akcijska-kamera-sjcam-sj8-air-bez-ogrebotine-oglas-27100640

Endymon pon 14.9.2020 00:56

Pozdrav ljudi. Posjedujem sj5000x elite i super je kamera, ali vijek baterije poprilicno loš, pa me zanima neka preporuka power banka ili baterije jače za ovu kameru. E sada ako mi mozete dati neki link koju bateriju bi trebao uzeti ili power bank. Da nebi zeznuo nesto. Hvala