makisa sub 7.12.2013 17:18

Imam ovakvu situaciju. Imam trenutno 30kn na računu, znači ne mogu kupiti tarifu a bon mi istječe 16.12.

 

1. Kad bi kupio bon od 25kn koji traje 10dana(tada bi imao 55kn) i kupim tarifu SMILEY, bi li mi ta tarifa istekla nakon tih 10 dana?

 

2. Ako ne kupim bon i uz ovih 30kn koji mi traju do 16.12. kupim samo neke dodatne opcije(trenutno sam na revoluciji) bi li mi te dodatne opcije tipa 500poruka istekle nakon 16.12.

 

3. Općenito, kada istekne bon onda isteknu sve opcije i tarife koje imam?

ZdravkoZ ned 16.2.2014 20:55

Danas aktivirao tu novu tarifu u sms-u da je tarifa aktivna piše da će se ista deaktivirati ako za mjesec dana nebudem imao 35 kn.Moguće da će i dalje pomicati mogućnost aktivacije nego samo do kraja ožujka.Ako netko nezna kako aktivirati evo poslati sms SMARTPROMO na 888.
Do sad sam imao onu prvu smart 30.30kn =300min,1.gb uspostava 25lipa. sad sam ju nepovratno izgubio.Prednost te tarife je bila što je bio dovoljan jedan bon od 50kn. mjesečno.

Stribor pon 24.2.2014 19:46

da ne otvaram novu temu,a glede 3GB od tele2,zanima me sljedeće;

1.koji najbolji mobitel a da radi u rute modu sa wi/fi (za iphone sam  siguran da može)

2.htio bi preko bežične kartice spojiti se na laptop i surfao 3 gb,za 35 kn(što mi je dovoljno prometa,ako pazim)a opet imam vipov stic ako usfali...

3.dali neko ima iskustva,koliko je to brzo,dali funkcionira...?

Mitch uto 25.2.2014 22:02

Ako nećeš imat 35KN, deaktivirat će se.

 

Nakon što nadoplatiš bon i ponovno pošalješ PROMOSMART ili SMART (još nisu objavili), ponovno ćeš je imat neovisno da li je to poslije 31.3

 

Pokemon čet 27.2.2014 11:21
Stribor kaže...

da ne otvaram novu temu,a glede 3GB od tele2,zanima me sljedeće;

1.koji najbolji mobitel a da radi u rute modu sa wi/fi (za iphone sam  siguran da može)

2.htio bi preko bežične kartice spojiti se na laptop i surfao 3 gb,za 35 kn(što mi je dovoljno prometa,ako pazim)a opet imam vipov stic ako usfali...

3.dali neko ima iskustva,koliko je to brzo,dali funkcionira...?

 

1. Bilo koji smartphone. Android definitivno ima HOTSPOT opciju...

2. To šljaka...

3. Radi i funkcionira. Brzina ti ovisi o jačini signala i proporcionalna je tome...

Mitch čet 27.2.2014 11:45
Stribor kaže...

da ne otvaram novu temu,a glede 3GB od tele2,zanima me sljedeće;

1.koji najbolji mobitel a da radi u rute modu sa wi/fi (za iphone sam  siguran da može)

2.htio bi preko bežične kartice spojiti se na laptop i surfao 3 gb,za 35 kn(što mi je dovoljno prometa,ako pazim)a opet imam vipov stic ako usfali...

3.dali neko ima iskustva,koliko je to brzo,dali funkcionira...?

Brzo je ko prosječni ADSL, upload je višestruko brži nego ADSL.

 

Ja imam najčešće 3/2 brzinu, na H+ 7/5 u Centru

Stribor sub 1.3.2014 09:42
Pokemon kaže...
Stribor kaže...

da ne otvaram novu temu,a glede 3GB od tele2,zanima me sljedeće;

1.koji najbolji mobitel a da radi u rute modu sa wi/fi (za iphone sam  siguran da može)

2.htio bi preko bežične kartice spojiti se na laptop i surfao 3 gb,za 35 kn(što mi je dovoljno prometa,ako pazim)a opet imam vipov stic ako usfali...

3.dali neko ima iskustva,koliko je to brzo,dali funkcionira...?

 

1. Bilo koji smartphone. Android definitivno ima HOTSPOT opciju...

2. To šljaka...

3. Radi i funkcionira. Brzina ti ovisi o jačini signala i proporcionalna je tome...

1. eee... sad moj najbolji  LG-T385 i nije "smart" nego "glupiphone" no ima WLAN (802.11b/g) možda postoji opcija prostudiraću još,a ako neko zna više,slobodno neka napiše riječ-dvije i još jedan problem sa LG zaključan na tele2,može samo vip(no i to se može riješiti) ili za neku lovu kupiti i neki smart koji šljaka po onome što želim...

 

2. to mi je važno da šljaka,(za neku normalnu komunikaciju 3gb bi me moglo zadovoljiti (fejs,mail,gtalk,malo forumi...nikakav youtube i maratonski downloadi,ne dolaze u obzir)

 

3. što se signala tiće vjerujem da ni s tim nebi trebao imati problema...

 

Stribor sub 1.3.2014 09:48
Mitch kaže...
Stribor kaže...

da ne otvaram novu temu,a glede 3GB od tele2,zanima me sljedeće;

1.koji najbolji mobitel a da radi u rute modu sa wi/fi (za iphone sam  siguran da može)

2.htio bi preko bežične kartice spojiti se na laptop i surfao 3 gb,za 35 kn(što mi je dovoljno prometa,ako pazim)a opet imam vipov stic ako usfali...

3.dali neko ima iskustva,koliko je to brzo,dali funkcionira...?

Brzo je ko prosječni ADSL, upload je višestruko brži nego ADSL.

 

Ja imam najčešće 3/2 brzinu, na H+ 7/5 u Centru

zvući ohrabravajuće...a zamislite da TELE  2 za takve stvari(rutiranje sa moba na PC putem WLAN-a ne daje tehničku podršku) kažu; "može se ali snađite se sami...",hrm...malo prljava politika,pa to je njihovih 3 gige šta ih briga hoču li ih skucati na mobu ili PC-u,no ostaje mi forum ako što zapne...

marduj uto 1.4.2014 19:42

Vidim da je bila prevara.Aktivirao promosmart u trečem mjesecu i dobio 3gb a danas dobio poruku da nemam dovoljno na računu za aktivaciju i prebacili me u osnovnu.Uzeo bon i aktivirao smart ali gle čuda nema više 3gb nego 1 a obečali 3 zauvjek ali trik je izgleda u tome da češ kad tad zaboravit uplatit na vrijeme i ode obečanje.

ZdravkoZ sri 2.4.2014 09:15

Nisi imao tih 35 kuna kad je trebalo reaktivirati tarifu i ista je poništena.Nezgodno je to što moraš stalno paziti da imaš dovoljno novaca,ja bih i uplatio 100-200 kuna da sam donekle siguran,ali se bojim pošto se krećem blizu bosanske granice(imam iskustva)da mi se telefone ne spoji na njihovu mrežu i tako pocucla sve kune s računa.Znam da treba ispravno podesiti telefon ali dogodi se...a tele 2 ima fini odgovor(ako im se žališ) -njihovi odašiljači su jači...

tomogol pet 2.1.2015 12:31

Prebacio sam broj iz T mobile u Tele2 mrežu i pokušao aktivirati promosmart tarifu ali sam dobio odgovor da tražena opcija ili tarifa nije dostupna za aktivaciju odnosno da je usluga dostupna samo korisnicima bonova što je čudno s obzirom da i jesam korisnik bonova. Je li netko možda imao takav ili sličan problem?

Marko :D pet 2.1.2015 12:42
tomogol kaže...

Prebacio sam broj iz T mobile u Tele2 mrežu i pokušao aktivirati promosmart tarifu ali sam dobio odgovor da tražena opcija ili tarifa nije dostupna za aktivaciju odnosno da je usluga dostupna samo korisnicima bonova što je čudno s obzirom da i jesam korisnik bonova. Je li netko možda imao takav ili sličan problem?

Jesi li nadoplatio račun bonom?

Marko :D pet 2.1.2015 13:36
Kolacic kaže...

U 11 mjesecu sam kupio bon od 50 i dobio sam jos 10 kuna prosli mjesec sam kupio isto od 50 i nisam dobio dodatnih 10 kuna. Kaj je to bilo samo jedan mjesec akcija bila?

 Jesi li član kluba novčić? Ako nisi, a dobivao si nekakve kune na račun i ti se možeš javiti službi za korisnike.

marinn95 pet 9.1.2015 13:46

Btw. friendly tip: Ako ste na pretplati, i recimo povrh osnovne tarife aktivirate pakete, recimo ja sam aktivirao 1gb paket, pa 2 gb, ti paketi se međusobno ne poništavaju, što na kraju rezultira 150-200kn veći račun.

djigibao čet 5.2.2015 12:22

Mozda je off ali imam jedno pitanje.
Uzeo mob Moto X i upalio mobilni promet i u gornjem desnom uglu mi je pisalo 4G?

Znam da je bilo govora o tome kako Tele2 ne interesira 4G (klik) pa mi je zbog toga to sve cudno.

Da li se moze nekako provjerit brzina bez da se stavlja neka aplikacija?

mind_challenge čet 5.2.2015 12:32
djigibao kaže...

Mozda je off ali imam jedno pitanje.
Uzeo mob Moto X i upalio mobilni promet i u gornjem desnom uglu mi je pisalo 4G?

Znam da je bilo govora o tome kako Tele2 ne interesira 4G (klik) pa mi je zbog toga to sve cudno.

Da li se moze nekako provjerit brzina bez da se stavlja neka aplikacija?

 Odi u browseru na speedof.me