Telemach Hrvatska (bivši Tele 2)

Tele2 nedostupnost službe za korisnike

Medomish pon 18.1.2021 14:29

Polazi li kome za rukom danas dobiti SZK? Nakon biranja broja, odmah se prekida poziv.

U banani su već neko vrijeme, to znam...ali ovaj prelazak na novi sustav ili štaveć je šlamperaj samo takav jer već tjedan dana nijedan zahtjev nisu u mogućnosti provući kroz sustav.

Overflow1984 uto 2.3.2021 09:24

Ja sam ih uspio dobiti tako da sam nazvao broj za poslovne korisnike. I tamo onda pojasnis kaj te muci (jest da nisu sretni sto ih zoves tamo, al za sad je, po mojem, jos uvijek jedino moguce tako)

 

Na "normalan" broj za korisnike ih je nemoguce dobiti (doslovce nemoguce), a preko maila mi nisu odgovorili sigurno barem 3 tjedna (a vjerojatno i vise jer se uopce ne sjecam dal sam poslao u drugom mjesecu ili prvom).

Reedy uto 2.3.2021 10:52

Nemojte se niti truditi, odkad je tele2 prodan telemachu, to je čisti cirkus, ne znaš tko pije, a tko plaća. Razlog zašto ne možete dobiti SZK jest taj da je ona ukinuta, svi ljudi iz SZK su otpušteni te su taj teret svalili na zaposlenike koji rade u dućanu za šalterom, znam, apsurd. Ne želim govoriti tko da što radi, ali toplo preporučujem da se maknete od Telemacha i pronađete drugog operatera jer to više nije niti sjena TELE2.

 

lp

Overflow1984 uto 16.3.2021 10:18

Samo cu dopisati da moj "problem" još nije riješen .. Kontaktirao sam ih na sve moguce nacine .. Od "obicnog" broja sluzbe za korisnike (na taj nisam mogao dobit, nakon bezbroj pokusaja), preko "poslovnih" operatera (nista nije rijeseno) te maila .. Na nijedan upit nisam dobio apsolutno nikakav koristan odgovor.

Synthium ned 11.4.2021 12:33
Reedy kaže...

Nemojte se niti truditi, odkad je tele2 prodan telemachu, to je čisti cirkus, ne znaš tko pije, a tko plaća. Razlog zašto ne možete dobiti SZK jest taj da je ona ukinuta, svi ljudi iz SZK su otpušteni te su taj teret svalili na zaposlenike koji rade u dućanu za šalterom, znam, apsurd. Ne želim govoriti tko da što radi, ali toplo preporučujem da se maknete od Telemacha i pronađete drugog operatera jer to više nije niti sjena TELE2.

 

lp

 Služba za korisnike nije ukinuta, ne znam odakle ti takve dezinformacije.

Alfredo nr.2 ned 11.4.2021 13:46

Služba za korisnike radi bez problema samo treba pričekati da se tri puta odvrte njihove opcije, nakon toga ide spajanje sa agentom. Znači ukinuto je da se agenta bira brojem, već se mora pričati da se odvrte njihove opcije tri puta zaredom.

Eric Prydz ned 11.4.2021 14:26
Alfredo nr.2 kaže...

Služba za korisnike radi bez problema samo treba pričekati da se tri puta odvrte njihove opcije, nakon toga ide spajanje sa agentom. Znači ukinuto je da se agenta bira brojem, već se mora pričati da se odvrte njihove opcije tri puta zaredom.

 

Znaci nešto kao katastar u Dalmaciji; rade između 11:17h i 11:24h, ako zaštitar dođe na posao i otključa vrata.

 

Kakve su to mrtve začkoljice?

Reedy ned 11.4.2021 19:13
Synthium kaže...
Reedy kaže...

Nemojte se niti truditi, odkad je tele2 prodan telemachu, to je čisti cirkus, ne znaš tko pije, a tko plaća. Razlog zašto ne možete dobiti SZK jest taj da je ona ukinuta, svi ljudi iz SZK su otpušteni te su taj teret svalili na zaposlenike koji rade u dućanu za šalterom, znam, apsurd. Ne želim govoriti tko da što radi, ali toplo preporučujem da se maknete od Telemacha i pronađete drugog operatera jer to više nije niti sjena TELE2.

 

lp

 Služba za korisnike nije ukinuta, ne znam odakle ti takve dezinformacije.

 Nije ukinuta u doslovnom smislu riječi, samo je prebačena na prodavače koji rade u poslovnicama, a to oni jednostavno ne mogu odrađivati. Dezinformacija? Radio sam tamo (više od 5 godina) i imam nekoliko bivših kolega koji još uvijek rade, informacije su iz prve ruke. Dolaskom Telemacha nastao je kaos i stvari su se preko noći okrenule daleko na gore, barem za djelatnike.

Synthium ned 11.4.2021 21:35
Reedy kaže...
Synthium kaže...
Reedy kaže...

Nemojte se niti truditi, odkad je tele2 prodan telemachu, to je čisti cirkus, ne znaš tko pije, a tko plaća. Razlog zašto ne možete dobiti SZK jest taj da je ona ukinuta, svi ljudi iz SZK su otpušteni te su taj teret svalili na zaposlenike koji rade u dućanu za šalterom, znam, apsurd. Ne želim govoriti tko da što radi, ali toplo preporučujem da se maknete od Telemacha i pronađete drugog operatera jer to više nije niti sjena TELE2.

 

lp

 Služba za korisnike nije ukinuta, ne znam odakle ti takve dezinformacije.

 Nije ukinuta u doslovnom smislu riječi, samo je prebačena na prodavače koji rade u poslovnicama, a to oni jednostavno ne mogu odrađivati. Dezinformacija? Radio sam tamo (više od 5 godina) i imam nekoliko bivših kolega koji još uvijek rade, informacije su iz prve ruke. Dolaskom Telemacha nastao je kaos i stvari su se preko noći okrenule daleko na gore, barem za djelatnike.

 Ne znam, onda svi moji prijatelji s kojima se druzim dan danas koji tamo rade mene lazu i zapravo rade u poslovnicama a ne call centru.