Sport

Real Madrid C.F.

mislioc sri 10.4.2024 17:23

Pa realno bojim se kanta u Manchesteru ponovno ovaj Real u odnosu na onog prošle godine jači za Bellinghama slabiji za Benzemu tak da mi se čini da će City to lagano.

Mali322 čet 11.4.2024 08:45

Aj ako ne kužiš šta Ancelotti izvodi sa tako malom minutažom a jel bar kužiš koliko Modrić ima godina...napiši mi da i ja znam!...možeš mi više puta napisati da shvatim!

sstrmi čet 11.4.2024 13:50
Mali322 kaže...
Aj ako ne kužiš šta Ancelotti izvodi sa tako malom minutažom a jel bar kužiš koliko Modrić ima godina...napiši mi da i ja znam!...možeš mi više puta napisati da shvatim!

 S kim se ti svađaš?

Horned Reaer čet 18.4.2024 07:54

Uff kakva utakmica tvrda gdje smo se cijelo drugo poluvrijeme branili, city je opaka ekipa ali Real prolazi dalje TO JE NAJBITNIJE , jer kad je najteže mi imamo taj pobjednički DNA u ligi prvaka.

Modrić ne bih trebao pucati penale više ali nikad mi nije bio siguran ni za repku niti za Real  

 

Hala Madrid

Horned Reaer ned 21.4.2024 23:24

Liga je naša to je to drago mi je radi Modrića sto je kapetanski odigrao el classico i volio bih da ostane na godinu u Madridu.
Brahim zasluzuje vise igrati, isto kao mladi Fran Garcia. Viniciusa ne mogu vise gledati kako on nema zavrsnicu. Mislim da kad dodje Mbappe da vini dobija zahvalnicu i sretan put od Pereza. Hala madrid

plavi08 pon 22.4.2024 10:21

Lik je nafurani takav kakv je. Al bez njega Real je za najmanje 20% oslabljen u napadu.

 

Pa lik je konstanta opasnost da ti pobjegne. Što zbog brzine što zbog driblinga i nepredvidivosti. Pa da i sve promaši i ne radi ništa spekatkularno. Odvlači pažnju dobrog djela obrane na sebe pa se može igrati po drugoj strani ili kroz sredinu.