Sport

HNK Hajduk Split

dejo74 pon 5.2.2024 08:49

To od krovinovića samo u dinamovim naočalama je ruka,odi na crne kese na fejsu ima slika sa osijekove tribine di nema ruke, a od nejašmića dvije ruke i faul na Laciju prije gola ni to za vas nije ruka, al nema veze čim vas toliko tišti dobro vam se stisnulo da nećete bit prvaci

sporttest pon 5.2.2024 09:08
fer-de-lance kaže...

Evo ti svježi primjer :

https://vimeo.com/909524127

I još par odluka (npr. trebao je biti i penal i karton za šarliju kad je držao obregona), itd.

I poništeni gol osijeka, nakon pola sata od kaj je ovome štrajfala ruku, akcija puštena, igralo se valjda minutu, osijek zabije, i onda ovi premotavaju do početka ugakmice da vide kaj bi mogli sudit (premda je kontakta jedva bilo) a krovinović lijepo štopa i doda si u for rukom a ovi ništa, premda bi po pravilima morali gledat var kad je gol.

 

 taj link ti trazi log in

kakav penal i karton, koliko si ti utakmica u zivotu pogledao?

 

"I poništeni gol osijeka, nakon pola sata od kaj je ovome štrajfala ruku, akcija puštena, igralo se valjda minutu, osijek zabije, i onda ovi premotavaju do početka ugakmice da vide kaj bi mogli sudit (premda je kontakta jedva bilo) a krovinović lijepo štopa i doda si u for rukom a ovi ništa, premda bi po pravilima morali gledat var kad je gol."

 

Sad mi je jasno da u zivotu nisi pogledao PNI, prilikom gola, pregledava se puna akcija, od-do, nije to nikakva iznimka, doslovno se događa u cijelom nog. svijetu i uvijek, prilikom svake provjere. Krovinovicev gol je takoder bila tkz. "tiha" provjera vara, i jasno je vidljivo da nema igre rukom, tada se sudca niti ne poziva da gleda sam....smisni ste vise, mitomani obicni, pa dajte gledajte malo cinjenice...sudenje je bilo lose, al nije na niciju stranu.



ne znam cemu vam to kmecanje, zeli se spinat kao da se vara za hajduk, da se sve one godine kriminala i kriminalnog sudenja za jedan klub zaborave.

sporttest pon 5.2.2024 09:50
fer-de-lance kaže...

Da, izgleda da ovisi o browseru, na nekima ne da bez logiranja.

Evo ti ovak:

A ovo ostalo, treba biti realan, ovo je sramota u razini reala i barce, cijelu sezonu.

 

 pogledaj iz drugog kuta pa ce ti bit malo jasnije

dejo74 pon 5.2.2024 09:59

naravno kad otvaraju oči ovima što gledaju u dinamovim naočalama, sto dokaza ima da nije ruka i opet se pokušava dokazat da je krova igro rukom, a 3 igrača i golman osijeka bulje u njega na 2 metra i ne vide ruku!

Zaporožac pon 5.2.2024 12:12
fer-de-lance kaže...

Redovni pregled kod oftalmologa više nije tabu !

 

Loptu je uštopao lijevom sisom, dakle prsima, lopta je kliznula (možda malo) niz lijevu ruku, jer ju igrač nije mogao skloniti, bez opasnosti da dođe do igrača Dinama i otišla u korner.

Nije svaki dodir rukom, pogotovo u ovom slučaju u kaznenom prostoru penal.

Za takve situacije, gdje protivnik nije u bilo kakvoj šansi dobiti loptu, se ne sudi kazneni udarac.

 

Domagoj Ljubičić (nazvao sam ga, i to mi je rekao (sada -savezni kontrolor suđenja i dugogodišnji ex nog. sudac prve HNL)

 

Hvala na čitanju.

Dinamovci, završite s trolanjem, da ne bih morao javiti adminu @Miro ,jer je davno rekao da se ne smije flejmati po temama protivničkih klubova.

 

ENDE

 

 

fer-de-lance pon 5.2.2024 12:22

U ovom slučaju ne, jer ne bi ni štopao ni dao si u for loptu da nije imao ruku ispruženu pod 90 ° u odnosu na tijelo.

Nema se tu kaj raspravljat.

Da je štopao istim dijelom ruke a da je bila uz tijelo onda ne bi bilo.

 

Zaporožac pon 5.2.2024 13:21

Hajde ti trči s rukama uz tijelo... 

 

Ovo su specifične situacije gdje ponavljam, nema mogućnosti da protivnički igrač dođe do lopte.

U ovoj situaciji se na to gleda kao na "prirodan" položaj ruke.

 

Ako ne zna Ljubičić, a ti znaš, onda jebiga, što reći.

 

 

 

fer-de-lance pon 5.2.2024 13:36

Onda je po toj definiciji prirodan položaj ruke sve dok je ruka spojena s tijelom (ima anatomski smisla, moram priznat).

Ništa, mijenjaj pravila - jedini neprirodni položaj ruke u nogometu je ako dira loptu amputiranom rukom 

 

P.S. a meni vele da sam retardiran kad hodam s rukom u zraku i imam čudne trzajeve...

 

Milka30 ned 25.2.2024 20:00

Pa zar Hajduku ne koristi ova pobjeda Dinama?

Da je Rijeka pobjedila, pobjegla bi znatno na ljestvici.

Isto smatram da je sudac cijelu utakmicu navlacio u korist Dinama.

x18x05x sub 16.3.2024 18:51

Još jedna blamaža. Umjesto da se uzme to prvenstvo lagano, gube se utakmice i to od ekipa koje nisu ni blizu vrha. 

Ajde za nadati se da ćemo osvojit prvenstvo u idućih 10 godina. 

antimadridista sub 16.3.2024 19:31

Mikanović teški debil. Onakva dva žuta kartona u 20 minuta to može samo teška budaletina bez mozga. A klupa umjesto da smiruje ekipu i da se glave skupe, oni još šire tenzije. I onda još vrhunac svega Livaja sa onakvim penalom kad ti sezona i naslov visi o koncu. Teška sramota. 

Žao mi jedino Sigura koji gine na terenu. On je jedini igrač u ovoj ekipi koji zaslužuje kapetansku traku.

 

Karoglan je bivši, to je očito.

sporttest sub 16.3.2024 19:33

Penal je penal
To su glupe price u stilu “ne smi se onako izvoditi penal kad gubis”
Koja je razlika i da ga je jako opuca ako ga golman obrani, da li se onda ne smi ni tako pucati?

antimadridista sub 16.3.2024 19:38
sporttest kaže...
Penal je penal
To su glupe price u stilu “ne smi se onako izvoditi penal kad gubis”
Koja je razlika i da ga je jako opuca ako ga golman obrani, da li se onda ne smi ni tako pucati?

 Panenka se radi ako vidiš da je golman krenuo ranije u jednu stranu. Nonšalatno ga je izveo. A osim toga nije u spremi fizički, to se vidi. Livaja od prije 2 godine i ovaj danas nebo i zemlja. Jedva se kreće po terenu. Ima još uvijek potez, to stoji. Ali nije on Messi da se takva nonšalantnost trpi (ne pričam samo o penalu). On bi trebao biti vođa ekipe a nespreman je fizički.

x18x05x sub 16.3.2024 21:02
sporttest kaže...
Penal je penal
To su glupe price u stilu “ne smi se onako izvoditi penal kad gubis”
Koja je razlika i da ga je jako opuca ako ga golman obrani, da li se onda ne smi ni tako pucati?

 Takvi penali se izvode kada vodiš 3:0.

fer-de-lance ned 17.3.2024 10:23

Dramite bezveze.

Treće mjesto je praktički osigurano, lijepo uigravanje za sljedeću sezonu i napad na titulu.

Da su ostalu u utrci, onda bi bio totalni raspad sistema, ovak se može raditi uigravanje i promjene usred sezone pa dobro krenut u sljedeću (samo 4 mjeseca od današnjeg dana).

 

HŽV 

 

x18x05x ned 17.3.2024 10:30
fer-de-lance kaže...

Dramite bezveze.

Treće mjesto je praktički osigurano, lijepo uigravanje za sljedeću sezonu i napad na titulu.

Da su ostalu u utrci, onda bi bio totalni raspad sistema, ovak se može raditi uigravanje i promjene usred sezone pa dobro krenut u sljedeću (samo 4 mjeseca od današnjeg dana).

 

HŽV 

 

 Wow

x18x05x sub 30.3.2024 18:30

Evo sada i definitivno se ne može stići Rijeka. Dinamo večeras bude dobio, kao i uvijek kada se euforija digne Hajduk izgubi. Volio bi da je drugačije ali istina je. 

antimadridista sri 3.4.2024 21:44

Hajduk danas i službeno ostao bez trofeja ove sezone. Meni čak nije ni do toga, nego do načina. Lučić doslovno u suzama na kraju utakmice otkriva da ima puknuti menisk. Zašto se čovjeka sa tako ozbljnom ozljedom uopće drži u ekipi? Totalna neozbiljnost i sramota. Mogli su mu danas uništiti karijeru. Da sam na njegovom mjestu potrgao bi ugovor već večeras. Tako se ozbiljni klubovi ne ponašaju. Da ne pričam o sramoti da nam je golman sa takvom ozljedom igrač utakmice...