Sport

GNK Dinamo Zagreb

Miro pon 24.4.2023 16:00
jozef kaže...
C64 kaže...
jozef kaže...

Nažalost za sad je to kako sam i očekivao. Igra pod Bišćanom znatno slabija nego pod Čačićem. Nadam se da se da se sve još uhodava. Ovakvom igrom se ispada od Gzire ili Tobola.

 Ne bih se složio.

Prije mjesec dana je Dinamo izgubio 1:0 od Istre

Dinamo je tada bio lagano bolji kao što je i jućer bio.

Čačić je tada napravio samo jednu zamjenu (Menalo za Ivanušeca). Čaćić je počeo raditi greške kao kada je bio izbornik Hrvatske, kada je vrlo rijetko radio izmjene.

Biščan je jućer napravio tri izmjene. Mali Tolić je igrao zadnjih pola sata i imao je 100% priluku, ali na žalost lopta je za malo prošla pored stative.

Ništa spektakularno, ali vidi se lagani napredak u odnosu na Čačića. Za tako kratko vrijeme, ne može se više ni očekivati.

Bišćan je dobar izbor. 

Opet ponavljam, što prije odrediti tko će biti sportski direktor i krenuti pripreme za ljetnja pojačanja. Sa ovim kadrom ne možemo očekivati kvalitetne evropske rezultate.

To za zamjene je točno Čačić je zaboravljao mijenjati igrače i uvijek jako dugo čekao.
šut na gol:

15.3. Istra-Dinamo šut na gol 6:11 
22.4. Istra-Dinamo šut na gol 7:8

 

Prije mjesec dana sam imao dojam da igrači namjerno promašuju gol i da bi trebali pobjeđivati bez problema, a onda još i prime nekakav blesav gol. Sad je dojam da ne bi dali gol ni da se igra 180 minuta, a i onda bi to bilo samo slučajno. Istra je imala bolje prilike. 

Pozlatile ti se riječi da je Bišćan dobar izbor, po onome što sam vidio od mlade reprezentacije i ove tri utakmice u Dinamu mene nije uvjerio. Iskreno se nadam da griješim. Jedino mi je drago što uvodi mlade igrače.

 Bišćan, za sada, ne radi nikakve dramatične promjene. Što je odraz zrelosti - u osnovi nije ni Čačić bio loš trener, dapače, ali ima nekih drugih problema koji ga vremenom odvedu u slijepu ulicu.

 

Dinamo ima već dulje vrijeme problem s nedostatkom pravog napadača (baš isto kao i reprezentacija), to se pokušalo riješiti s Drmićem i nije dalo rezultate kakvi su se očekivali. Posebno se taj problem osjeti kada ne igraju Petković i Oršić (koje na žalost neće biti trajno, ako se ne dogodi neko čudo pa se doista vrati nazad).

 

Volio bih vidjeti više mladih igrača u igri, nadam se da će se to dogoditi kada napokon i matematički potvrde naslov prvaka.

 

BlueMax pon 24.4.2023 17:22
C64 kaže...
jozef kaže...

Nažalost za sad je to kako sam i očekivao. Igra pod Bišćanom znatno slabija nego pod Čačićem. Nadam se da se da se sve još uhodava. Ovakvom igrom se ispada od Gzire ili Tobola.

 Ne bih se složio.

Prije mjesec dana je Dinamo izgubio 1:0 od Istre

Dinamo je tada bio lagano bolji kao što je i jućer bio.

Čačić je tada napravio samo jednu zamjenu (Menalo za Ivanušeca). Čaćić je počeo raditi greške kao kada je bio izbornik Hrvatske, kada je vrlo rijetko radio izmjene.

Biščan je jućer napravio tri izmjene. Mali Tolić je igrao zadnjih pola sata i imao je 100% priluku, ali na žalost lopta je za malo prošla pored stative.

Ništa spektakularno, ali vidi se lagani napredak u odnosu na Čačića. Za tako kratko vrijeme, ne može se više ni očekivati.

Bišćan je dobar izbor. 

Opet ponavljam, što prije odrediti tko će biti sportski direktor i krenuti pripreme za ljetnja pojačanja. Sa ovim kadrom ne možemo očekivati kvalitetne evropske rezultate.

 U praksi promjena trenera, pogotovo kod momčadi koja nema motiv (a Dinamo ispadanjem iz Europe i osiguranjem domaćeg naslova definitivno nema motiv), donosi rezultat odmah. Igrači se žele pokazati pred novim trenerom kako bi u budućnosti imali mjesto u ekipi.

Dinamo je takva momčad da bi Istru, a i sve ostale u HNL-u, trebao rješavati i bez trenera. Ko kad je Guardiola s Barcom osvajao sve a većina je komentirala kako bi s takvom ekipom i njegova baba uzimala titule. I to nije daleko od istine.

Pogledajte kako stoje koeficijenti na kladionicama bilo gdje u svijetu kad igra ekipa koja je osigurala titulu i ekipa koja se bori za opstanak ili plasman u kakvo internacionalno natjecanje. Često je na zadnjeg na tablici manji koeficijent nego na sigurnog prvaka. Igrači se ne trude jer trud može dovesti do ozljede. Bodovi se puštaju jer se kalkulira. U svakoj ligi postoje prijateljski klubovi i oni manje prijateljski pa će tako Milan pustiti bodove Sassuolu ako će to naštetiti Fiorentiniu pohodu na Europu ili gurnuti Sampdoriu u drugu ligu. 

Osim nezalaganja igrača koje je klasičan problem u ovakvim situacijama Dinamo ima i jedan netipičan problem a to su sva ova previranja koja se događaju van travnjaka. Zna se kako se postavio Čačić u ovom ratu a zna se i da je dobar dio igrača u vlasništvu druge zaraćene strane, tako da ne bi isključio ni namjernu opstrukciju trenera. No ni Bišćanu u tom pogledu neće biti nimalo lakše. Samo Čačić je gospodin s dignitetom i strpljenjem dok je Biščan jedna egoistična budala i ako se pod hitno ne počisti svlačionica očekujem vijest kako je pobjegao s treninga ili iz kluba.

Zaporožac pon 24.4.2023 19:40
C64 kaže...
Čačić je tada napravio samo jednu zamjenu (Menalo za Ivanušeca). Čaćić je počeo raditi greške kao kada je bio izbornik Hrvatske, kada je vrlo rijetko radio izmjene.

Biščan je jućer napravio tri izmjene.Mali Tolić je igrao zadnjih pola sata i imao je 100% priluku, ali na žalost lopta je za malo prošla pored stative.

Ništa spektakularno, ali vidi se lagani napredak u odnosu na Čačića. Za tako kratko vrijeme, ne može se više ni očekivati.

Bišćan je dobar izbor. 

Opet ponavljam, što prije odrediti tko će biti sportski direktor i krenuti pripreme za ljetnja pojačanja. Sa ovim kadrom ne možemo očekivati kvalitetne evropske rezultate.

Tek treba na početku slijedeće sezone vidjeti koliko je Bišćan "hrabriji" sa zamjenama.

Sad pri kraju sezone je to lako jer Dinamo ne može nitko dostići na tablici pa Biško može lakše eksperimentirati.

Dinamo mi ne djeluje povezano kao nekada u srednjem redu, krilni napadači su malo zbunjeni, ne znam, možda zbog ovoga gore što napisah,  Biško nešto traži u igri, no ne znam što.

 

Vjerojatno to samo on zna.

 

No, s ovim kadrom mu neće biti lako kao prijašnjih godina npr Bjelici s Olmom, Gvardiolom, Ademijem, Oršićem u formi pa veznjacima koji su imali veće samopouzdanje, a srednji veznjaci imaju samopouzdanje ako imaju dobre napadače.

fighterZu pon 29.5.2023 18:38

Odlična proslava naslova jučer protiv Gorice. Lijepa atmosfera i ambijent. Čestitke igračima, stručnim stožerima u ovoj sezoni, navijačima Dinama. Drugi Dinamov gol na utakmici po meni najljepši Dinamov gol ove sezone.

Što će biti sa nekim igračima još ne znamo. Volio bih da svi ovi ključni igrači ostanu, ali bojim se da to bude teško moguće.

Vezna linija/krilni napadači: Veliki udarac bi bio odlazak ili Ivanušeca ili Baturine jer ne znam da imamo i da možemo naći kvalitetnu zamjenu za njih. A taman su kliknuli njih dvojica i vidi se da dobro nadopunjuju, kako sa loptom, tako i bez nje. Nekako je moja teorija da ako se vrati Oršić, to znači odlazak Ivanušeca. Oba igrača su mi draga, ali u ovom trenutku Ivanušec u boljoj formi i povratkom na lijevo krilo je proigrao. Prekvalitetan da bi igrao na nekoj drugoj poziciji + promjena pozciije sa Baturinom, užitak za gledanje.

Golmani: Odlazak Livakovića u Tursku (ako tu ima ikakve istine) mi se ne čini kao neko poboljšanje u odnosu na Dinamo. Ako već mora otići, više bih ga volio vidjeti u ligama petice.

Napadači: Ukoliko dođe novi napadač, to sigurno znači da odlazi Petković? Drmić bi mogao isto otići, tako da će nam tu trebati pojačanja u svakom slučaju.

Bekovi: Pojačanja na bekovima. Na desnom beku, mislim da smo ok. Ristovski i Moharrami su super ukoliko zadrže trenutnu formu. Lijevi bek je puno veći problem i mislim da tu moramo početi tražiti ozbiljno riješenje.

Zadnji obrambeni: Theophile se oprostio od plavoga dresa. Hvala mu na svim odigranim minutama, sa njime su ipak stasali neki važni igrači u obrani. Tu se možda bude isto tražilo pojačanje, pogotovo ako ode J. Šutalo.

Miro pon 5.6.2023 18:44

Malo kasnim (da malo! ), ali nisam odmah kada je trebalo, onda je bilo "sutra ću" i tako skoro već i zaboravio, pa evo s tim "malim" zakašnjenjem, par fotki s utakmice s Goricom i dodjele medalja i pehara prvacima! Vatromet na kraju

Pred početak utakmice Dinamo - Gorica

BBB u svom stilu slave prvake

Koliko je posjeta bila dobra, za naše prilike, pokazuje gužva pred - kioskom za suvenire (majice i sl.)!

Slavilo se i nakon utakmice, fan zona "kod pimpeka"

gumifufna čet 29.6.2023 14:18

Oršić potpisuje za Trabzonspor!
Nakon što je bio najbolji igrač HNL-a, u Southamptonu nije dobio nikakvu priliku da se pokaže!

Očekujem njegovu ekspolziju u Turskoj, i da se vrati u reprezentaciju sa stilom! Sretno Orša kralju!

 

 

Nadam se da će Oršić završiti karijeru u Dinamu !

Miro pet 14.7.2023 18:48

U Dinamu je za sada bilo puno više odlazaka (trajnih ili na posudbe) viškova, a vrlo malo dolazaka. Došao je samo stoper Francuz, a s puno strana se tvrdi kako idućeg tjedna dolazi Japanac o kojem malo tko zna nešto više, pa iz tog razloga evo nekih podatak koje su do sada objavili domaći specijalizirani sportski portali:

 

Takuro Kaneko je vrlo brz i motoričan igrač, voli igru 1 na 1, iznimno je dobar dribler, u Japanu je imao 2,1 uspješan dribling po utakmici, odnosno čak 62 posto. Čvrst je i u duelu, po utakmici ih je imao šest - uspješnih.

 

Iako je u Sapporu igrao na poziciji desnog wing backa u 3-4-2-1 formaciji, u Bišćanovom 4-2-3-1 ili 4-1-4-1 moći će pokriti nekoliko pozicija. Prije svega deficitarnu poziciju desnog krila, ali i deficitarnu poziciju lijevog beka na kojoj trtenutno igraju 'priučeni' lijevi bekovi Ljubičić, Bočkaj i Perković.

Kaneka Bišćan može iskoristiti i na poziciji desnog beka, kako bi odmorio Ristovskog i Moharramija, a s Japancem bi Dinamov strateg dobio mogućnost povremenog mijenjanja formacije u 3-5-2 ili 3-4-2-1 s dva ubojita wing-backa - Kanekom na desnoj, odnosno Ljubičićem ili Bočkajen na lijevoj strani.

 

A ovo su moguće formacije i pozicije na kojima bi Kaneko (btw nadimak mu je Neko) mogao igrati:

 

Kaneko desno krilo (4-2-3-1)

 Kaneko lijevi bek (4-2-3-1)

 Kaneko desni wing-back (3-4-2-1)

 

fer-de-lance pet 14.7.2023 22:07

Vidio sam onaj video danas (mislim na sportskim novostima) na kojem su njegovi najbolji potezi i, bez pretjerivanja, ak bude tak igrao u Dinamu definitivno bude najbolji igrač u povijesti HNL-a.

Ekstremno motoričan, odličan lažnjak i prati igru vrhunski, izrađen šut i odličan pregled igre i nos za ulazak u situaciju.

 

Ali, mnogi igrači su bili takvi dok nisu došli u Europu pa propali...

 

Ali opet, Japanac je (oni i Švabe najveći luđaci kaj se tiče "radne etike") pa bi mogao i uspjeti....

 

Ukratko, ako tak nastavi igrat vrijedio bude više od svih ovih Hajdukovih pojačanja i Dinamo bez problema opet šampion (naravno ako Ivanušec ostane).

 

Miro sub 15.7.2023 11:01
fer-de-lance kaže...
...a i Dinamo bez problema opet šampion (naravno ako Ivanušec ostane).

 

 Mislim da je nerealno očekivati ostanak Ivanušeca - njegov transfer se očekivao još prije dvije godine (nije se ostvario iz raznih razloga - btw u to doba bi ga pustili da je netko ponudio 6-7M), ima uglednog menadžera koji je već izjavio da bi za njega osobno bio teški poraz ako bi Ivanušec i nakon ljeta ostao u Dinamu, a kako su mu dobre igre i očita igračka zrelost digle cijenu - to je to, trenutak kada se odlazi.

 

 Zamjene za Livakovića i Šutala (koji bi isto vrlo lako mogli otići) postoje, ali za Petkovića i Ivanušeca još ne. Moglo se vratiti Oršu i problem bi bio riješen, ali nije. Meni se čini da bi iz trenutne "ponude" HNL igrača najbolja zamjena bio Stojković iz Lokomotive, po mnogim elementima svoje igre bi se uklopio. Probalo ga se dovesti za sitnu lovu, ali Šikić nije pristao. Djeluje kao da svi čekaju rasplet situacije oko Ivanušeca.

Hexfire ned 16.7.2023 07:55

Nadprosječno zabavan derbi. Baturina će biti top tier veznjak, ako će sve ići kako treba, a Petkoviću treba dati povišicu i gotovo. Gdje će za te novce pronaći igrača te klase? 

 

Hajduk ušao u tekmu sa jednom seljačinom na tribini, završio sa dvije. Ali barem su izgledali ko da nisu pali s Marsa. U petak bi trebalo biti još zanimljivije.

 

Livaković navodno ide u Fener za 9m eura. Ne znam što misliti o tome. Nek mu je sa srećom.  

C64 ned 16.7.2023 12:28

Treba sve napraviti da se zadrži Petkovića. 

Ima svojih mušica, zna "birati" utakmice, ali čovjek je klasa i teško da se za njega može naći adekvatna zamjena

Odličan i kada Dinamo vodi igru, ali i u situacijama kada je Dinamo u podređenom položaju, možemo mjenjati taktiku i preskakati igru.

Još kada bi ostali Livaković i Ivanušec, ali čini se da je to sve manje izgledno.

Šutala moramo prodati, od toga živimo, a i nekako je lakše naći solidne obrambene igrače

Miro pon 17.7.2023 18:49

Dobro je sve završilo, ali već je zadnjih pola sada pokazalo koliko je trenutno "tanak" Dinamo. Većina zamjene se bile tragikomične, što su i pokazale svojom igrom. Ajde Bulat je pod kraj bljesnuo, nakon izlaska Mišića

 

Navodno će se Ivanušec oporaviti do petka, ali što da mora pauzirati dva tjedna?

 

Doista ne shvaćam zašto se nije riješilo dovođenje Luke Stojkovića, igrača koji može pokrivati i lijevo krilo i igrati u sredini, agresivan, izdržljiva. odgovoran u obrani.

PzKpfw pon 17.7.2023 20:30

 

@Miro

 

Novo Uprava, novi vjetrovi. Ne žele imati posla sa prijašnjim ništa. Naime, Šika je bio blizak sa Šefom (-i,sada je), te ili Šimić i co., ne žele imati posla, vjerojatno sa tim.

Il' pak Šef ne želi pomogati novoj Upravi. Treće bi moglo biti da Dinama ne želi iskrcati tolike milijune za malog Luku Stojlkovića.

Naime, spominje se cifra od 11 mill. € za njega i malog Kačevendu....

 

Da ih treba Dinamo kao igrače? Apsolutno.

 

Inače, plavi puk je dosta zbunjen, te se boji što će na kraju ispasti od našega Dinama iz Zagreba. Ovo nam je najvažnija sezona u kojoj moramo biti prvaci ako želimo ući u kraljevstvo reformirane Lige Šampiona iz koje se neće tako lako ispadati. Vječna Liga Prvaka.

 

Svaki dan novi igrači, novi odlasci, prodajemo kao da se igramo Football Managera tutorijalaa. Kada da se neki tek uče prodavati i kupovati igrače.

 

Mnogi Dinamovci sa  kojima sam u kontatku i sa kojima pričam, vele da je prije bilo bolje. Slažem se sa tim.

To i malo dijete vidi. Osobno, jako se bojim za Dinamo i njegovu budućnost. Bojim sa da ne postanemo nova Cibona.

 

Lako je biti pametan kada je kasa puna. Dok je para u Dinamu, svatko će biti tamo. Ako, Dinamo neki slučajem završi na prosjačkom štapu, malo će navijača i Dinamovaca biti spremni spašavati Dinamo kao takav.

 

Jako se bojim za Dinamo. Da su naši sporstki protivnici prošle sezone bili iole malo spremniji, te da nisu gubili bodove na bezveznim livadama HNL, sada bi oni bili prvaci, a ne mi.

Za nas je ovo sezona ključna da budemo prvi. 

 

Zakaj nisu vratili Oršu? Zakaj nisu zadržali Ademija? 

 

 

---------------

Jel neko znade kada idu promocija novih dresova našeg kluba Dinama?

Kada pitam ekipu iz fan shopa, odgovaraju mi kao ekipe iz grupe TNT, bude slijedeći tjedan, ako ne slijedeći, onda za dva, ako ne bude ni tada, onda onaj tjedan iza toga...

 

BTW, meni su najdraži dresovi od Diadore. Volim i ove treće garniture dresovova. Npr., ovi žuta boja Dinamovog dresa i je baš cool.

A,  vrlo su mi zanimljive i ove varijante boja koje naši Livi nosi kao golman.

Osobno dresove nosim na dnevoj bazi, te samo skoro uvijek u dresovima Dinama.

 

Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. 

Miro pon 17.7.2023 22:54
PzKpfw kaže...

 

@Miro

 

Novo Uprava, novi vjetrovi. Ne žele imati posla sa prijašnjim ništa. Naime, Šika je bio blizak sa Šefom (-i,sada je), te ili Šimić i co., ne žele imati posla, vjerojatno sa tim.

Il' pak Šef ne želi pomogati novoj Upravi. Treće bi moglo biti da Dinama ne želi iskrcati tolike milijune za malog Luku Stojlkovića.

Naime, spominje se cifra od 11 mill. € za njega i malog Kačevendu....

D.Šimić je prije dolaska u Dinamo bio član Uprave Lokomotive, njegov sin im je bio jedan od najvećih transfera u povijesti - znači da ima relacije sa Šikiem kao da su kućni prijatelji. Ako s njim ne može pronaći zajednički jezik, onda ne znam s kim drugim će moći?

 

A ovo da se traži 11M, to su plasirane provale, da se ima o čemu pisati i malo dizati maglu, nema to veze sa stvarnošću.

 

PzKpfw kaže...

 

---------------

Jel neko znade kada idu promocija novih dresova našeg kluba Dinama?

Kada pitam ekipu iz fan shopa, odgovaraju mi kao ekipe iz grupe TNT, bude slijedeći tjedan, ako ne slijedeći, onda za dva, ako ne bude ni tada, onda onaj tjedan iza toga...

Obično bi se novi dresovi predstavljali pred start europskih utakmica, tako da bi se to moglo dogoditi tijekom vikenda.

Miro uto 18.7.2023 10:13

Razgovor s Lukom Stojkovićem (SN) i ključno pitanje:

 

A kad biste vi birali gdje ćete nastaviti karijeru, kakav biste put izabrali?


- Za moj bi razvoj najbolji bio odlazak u Dinamo! Ostao bih u HNL-u, skupljao bih iskustvo, još bih se više afirmirao, a i osjetio bih igranje u europskim natjecanjima - rekao nam je Stojković.

PzKpfw uto 18.7.2023 13:59

 

 

Ne odlazi, odlazi, ne bi on baš išao tamo, možda ipak ostane. Možda posao sa Turcima propadne u posljednji čas.

Zakaj mora otići Ladara naših dana? Ne idi Livi nigdje. Kaj ne vidiš kako je prošao Orša u tuđini?

 

Trebali smo dok je bilo prilike kupiti Kotarskog. Najboljeg mlado golmana. Ovih dana pišu da se Bayern zanima za njega.

Pisao sam svojedbono, da ga je Dinamo treba uzeti pod svoje skute.

 

Ako ipak Livi ode, vrijeme dok se novi golman prilagodi može biti jako kritično. Naime, jednu tekmu brani maestralno, drugi kiksa svaki gol.

 

Ko zna možda ipak nitko ne ode, a dođu nam Orša i Ademi.

 

Miro uto 18.7.2023 15:08
PzKpfw kaže...

 

 

Ne odlazi, odlazi, ne bi on baš išao tamo, možda ipak ostane. Možda posao sa Turcima propadne u posljednji čas.

Zakaj mora otići Ladara naših dana? Ne idi Livi nigdje. Kaj ne vidiš kako je prošao Orša u tuđini?

 

Trebali smo dok je bilo prilike kupiti Kotarskog. Najboljeg mlado golmana. Ovih dana pišu da se Bayern zanima za njega.

Pisao sam svojedbono, da ga je Dinamo treba uzeti pod svoje skute.

 

Ako ipak Livi ode, vrijeme dok se novi golman prilagodi može biti jako kritično. Naime, jednu tekmu brani maestralno, drugi kiksa svaki gol.

 

Ko zna možda ipak nitko ne ode, a dođu nam Orša i Ademi.

 

 Najskuplji hrvatski golman (ne po procjenama Transfermarkta, već po tome koliko je netko doista platio za njega) svih vremena je Ivo Grbić, za kojeg je Atletico Madrid platio 3,5 milijuna eura.

 

Dinamo je Rijeci za Ivana Nevistića platio 3 milijuna eura, s ciljem da imaju spremnu top zamjenu. To se dogodilo pred pandemijsku sezonu, otkazano prvenstvo Europe, sve je stalo, transferi su se usporili. Rijetko se kada Dinamo tako pripremio (hrabro i riskantno) za odlazak jednog od ključnih igrača (kao što golman doista i je), tako da ako oko nećega ne treba brinuti, to je o zamjeni za Livija, koliko god je on baš u zadnje dvije godine napredovao, stabilizirao se, postao miljenik tribina itd. - kvalitetnog golmana imamo (jasno, trebat će vremena da se stabilizira, u startu se mogu očekivati povremeni kiksevi, jer dugo je bio na klupi).

 

Livaković će dobiti najmanje duplo veću plaću kamo god da ode (osobno bih puno više volio da ode u Španjolsku i da ga tamo dalje pratimo), što nije zanemarivo - za tri godine će zaraditi koliko bi vjerojatno u Dinamu do kraja karijere. Ne treba ga u tome sputavati.

PzKpfw uto 18.7.2023 20:35

 

 

Ah, ne bi da Livi ode. Znam, stoji to što Miro piše, al' zakaj ne bi ušao u legendu kao našLadara?

A, postoji i opasnost da ne uspije vani. Npr., kao Halilović mali.

 

Recimo, Kelava je otišao radi specifične obiteljske situacije, pa je za svoju familiju išao osigursti egzistenciju.

Mada plaće igrača Dinama, ako normalno žive je sasvim dovoljna za pristojni života do kraja života.

Miro sri 19.7.2023 10:48

Predstavljanje novog dresa za 2023/24 najavljeno je za sutra.

 

Vizual novog dresa predstavit će MartinBaturina, StefanRistovski, DinoPerić i JosipMišić koji će s trenerom Bišćanom najaviti i početak HNL-a te derbi koji se igra u petak.

PzKpfw sri 19.7.2023 21:39

 

 

Sutra novi dres, sutra ide novi dres.....

 

Index.hr, piše da Lokosi za Luku i Lukasa, traže ukupno 7 mil.evra. Hm, pa zakaj nismo doveli Oršu?

Zakaj se Dinamo nije odrekao zadnje rate u korist Engleza?

 

Zakaj Drma nije u planovima Bišćana?

Da, nije njega, ne bi vidjeli prošlu Ligu Šampiona.

Kaj mu nisu još oprostili onaj komentar, da je trebalo igrati agresivnije?

 

PzKpfw čet 20.7.2023 15:11

 

Guba novi dresovi.

Zakaj nisu odmah i treći predstavili??

 

Kakav poslnovni plan ima Uprava Dinama?

Žele Eropu, Ligu Šampiona, a ne vidim da postoji neka strategija, te da znaju što rade.

Prodaje se srž momčadi, najbolji igrači, a dovode jeftina pojačanja koja bi se tek trebala pokazati. 

 

Ajd' za golmana postoji advektna zamjena, al se i on treba uigrati. Jedno su prave tekme, a drugo trenizi.

I M.Jordanu kada se vračao trebalo je 10 tekmi da se uigra. Npadači? Vratit nam Drmu u igru.

 

Budućnost Dinama ne miriše na dobro. Kao da igraju Football Manager, ovi iz Uprave.

 

Svaki dan nove priče, tko ostaje, tko odlazi.

Zašto nisu doveli Miuru? Još uvijek je aktivan igrač.