joannain pet 23.9.2011 12:24
perosima91 kaže...

Pitanje za IT-ovce u Splitu? Kad dobivamo indekse i x-ice?

Sad su stavili na stranicu da nastava pocinje 3.10 valjda cemo tada i dobit ove indexe samo se nadam da nece bit E, nego knjizica :D jeb*es toliku tehnologiju

a iksice ce malo kasnit znaci sredinom 10

g12356 pet 23.9.2011 13:14
joannain kaže...
perosima91 kaže...

Pitanje za IT-ovce u Splitu? Kad dobivamo indekse i x-ice?

Sad su stavili na stranicu da nastava pocinje 3.10 valjda cemo tada i dobit ove indexe samo se nadam da nece bit E, nego knjizica :D jeb*es toliku tehnologiju

a iksice ce malo kasnit znaci sredinom 10

  Ako jebe*š toliko tehnologiju,zašto si onda na IT forumu?{#}

joannain pet 23.9.2011 16:24

Tehnologija je dobra ali sad da se ovoliko pres*erava??? Mislim meni je zakon ono imas ocjene u indexu hvalis se okolo kad izvuces neki predmet kojeg rijetko tko polozi ili kad cekas upis ocjena kad vidis da vas je samo par pa onda ti ta ocjena jos vise znaci, tehnologija nije losa ali nista ne valja u krajnost.

 

ima taj e index prednosti ali mislim da je to malo pretjerivanje, za koju godinu cemo i iz kreveta moc odgovarati neki predmet,

dado16 pet 7.10.2011 18:51

moj golube,eno ja kod susjeda presao 20 gb i odtad vise ni ne brojim, ima najmanje 60 gb skinutog...nitko nista...a proslo mjesec dana...u mom slucaju dom stjepana radica

g12356 pet 7.10.2011 23:12

Kod kolega na foi-u su svi u domu skidali šta god su stigli,a oni su skinuli 3 filma.Moji kolege su nadrapali.Pouka:Ako samo malo skidaš nadrapat ćeš,ako skidaš sve šta stigneš samo nastavi.Zezam se,ovisi ti o sreći.

Makić pet 7.10.2011 23:59
Deltak kaže...

Jel moguce da ako koristim internet u Domu (tocnije studentski dom BB) i koristim torrente da mi privremeno iskljuce pristup internetu?

brajo, skidaj do mile volje, ako meni nisu

prošle godine onda neće nikome!!!!

Ad4pt3r sub 8.10.2011 09:11
g12356 kaže...

Kod kolega na foi-u su svi u domu skidali šta god su stigli,a oni su skinuli 3 filma.Moji kolege su nadrapali.Pouka:Ako samo malo skidaš nadrapat ćeš,ako skidaš sve šta stigneš samo nastavi.Zezam se,ovisi ti o sreći.

Da to smo mi bili. Problem ti je kaj je tracker bio trackan i onda su nas prijavili Carnet abuse službi koja ti nadgleda net u svim studentskim domovima. No srećom izvukli smo se samo s opomenom i par dana bez neta.

captain_soap_McTawish sub 8.10.2011 09:18
Ad4pt3r kaže...

Da to smo mi bili. Problem ti je kaj je tracker bio trackan i onda su nas prijavili Carnet abuse službi koja ti nadgleda net u svim studentskim domovima. No srećom izvukli smo se samo s opomenom i par dana bez neta.

Koliko znam CARNet daje besplatno internet obrazovnim institucijama i sl. pa zbog toga reagiraju na piratstvo. Dok ovi ostali koji su na nekom ISP-u nemaju tih problema jer ISP jednostavno ne proslijedi e-mail-ove CARNet Abuse službe.

DAXY011 uto 11.10.2011 12:07
Deltak kaže...

Jel moguce da ako koristim internet u Domu (tocnije studentski dom BB) i koristim torrente da mi privremeno iskljuce pristup internetu?

Za dom na Savi u ZG-u možeš, a i ne moraš nadrapati zbog torrenata.

bruno11 kaže...

Može li mi itko objasnit postupak dobivanja državne stipendije?  Znači kad i gdje izlazi natječaj, koja je dokumentacija potrebna, itd?

Hvala ;)

Za državnu stipendiju prati stranicu od Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa. Kada bude natječaj tamo će ti biti što je sve potrebno da bi dobio određenu stipendiju jer imaju više kategorija stipendija.

cuspajz uto 29.1.2013 22:22

Uskoro ću se preseliti u jedno prigradsko naselje u blizini osijeka (par km od Osijeka), nagodinu upisujem fakultet pa me zanima jel ja onda mogu ic u studentski dom u Osijeku?

SimeKZ pon 11.2.2013 02:15
cuspajz kaže...

Uskoro ću se preseliti u jedno prigradsko naselje u blizini osijeka (par km od Osijeka), nagodinu upisujem fakultet pa me zanima jel ja onda mogu ic u studentski dom u Osijeku?

Ne mozes, cak neces niti imati 700kn na iksici nego 250... 

cuspajz pon 11.2.2013 11:03
SimeKZ kaže...

Ne mozes, cak neces niti imati 700kn na iksici nego 250... 

Kako to sa iksicama fukcionira? Jel meni država taj novac stavi na ikisicu ili kako?

 

Uskoro se selim (jos cu uvijek bit u Osijeku) ali kad vec mjenjam adresu razmišljam da mjesto stanovanja stavim kod bake i djeda (130km od Osijeka), tako cu imat i 700kn na iksici i mogućnost da uzmem dom

golatificon pon 11.2.2013 11:10
cuspajz kaže...
SimeKZ kaže...

Ne mozes, cak neces niti imati 700kn na iksici nego 250... 

Kako to sa iksicama fukcionira? Jel meni država taj novac stavi na ikisicu ili kako?

 

Uskoro se selim (jos cu uvijek bit u Osijeku) ali kad vec mjenjam adresu razmišljam da mjesto stanovanja stavim kod bake i djeda (130km od Osijeka), tako cu imat i 700kn na iksici i mogućnost da uzmem dom

da, ovisno o mjestu prebivališta , dobivaš na iksici, možeš ti boraviti u osijeku i dobivati 700 kn glavno da ti je prebivalište izvan osijeka, slobodno se prijavi u dom, imam frendova koji blizu osijeka žive a dobili smještaj u domu bez problema, al STARI dom

 

država ti od cijene plati mislim 70% a ti 30%, tih 70% se uzima od  700/250 kn

jurluk sub 23.2.2013 21:50

ti plaćaš  26.35 posto ukupne cijene, ostalo država

trenutno cijena osnovnog menija iznosi 16.7 kn, mi placamo 4.4, ostalo država

trebala je poskupit cijena hrane 1. ozujka, ali su odustali od poskupljenja